EMPİRE İNCEK

Projeyi Takip Et
Taşpınar Mah. İncek Gölbaşı / Ankara
Konut Sayısı : 243
Konut Seçenekleri : 1+1
Metrekare Aralığı : 59 - 164 m2
Teslim Tarihi : 25.11.2020
Fiyat Aralığı : 169 bin TL-500 bin TL
ÖZMEN KONUTLARIÖZMEN KONUTLARI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Ufuk Mülk A.Ş. imzasıyla Ankara'nın yeni kalbi İncek’te hayata geçirilen Empire İncek,  Ankara’nın en büyük balkonlu 1+1 projesidir. 41 katlı kulede, 243 adet residence daire bulunmaktadır. Bölgedeki bitmiş dairelerin m2 fiyatları ortalama 6500 TL’dir. 60 m2’lik 1+1 dairelerin fiyatları ortalama 370.000 ile 450.000 TL arasında değişmektedir. Projeden alma avantajıyla m2 fiyatları 2500 ile 3250 TL arasında değişmektedir. 169.000 TL’den başlayan fiyatlarla… Sadece ilk 50 daire için bu fiyatlar geçerlidir. Üstelik hemen tapu…

Mogan Gölü manzaralı proje; Panora’ya sadece 8 dk mesafede, TED Kolejinin yanı başındadır. Konumu itibariyle Ankara’nın en kolay ulaşımına sahip projelerinin başında gelmektedir. Atılım Üniversitesi, Ufuk Üniversitesi, ODTÜ Ormanı, Eymir ve Mogan Gölleri, Jandarma Okullar Komutanlığı, Anayasa Mahkemesine çok yakın konumdadır.

Empire İncek, tamamı site kullanımına ayrılmış

-Yüzme Havuzu    -Sauna     -Türk Hamamı       -Squash      -Yoga     -Jimnastik Salonu  

-Kuaför  -Kuru Temizleme    -Toplantı Salonları   - Cafe Bistro  -Muhteşem Ankara ve Mogan Gölü Manzaralı Seyir Terası ile tam kompleks oluşturmaktadır.

Teslim tarihinin Kasım 2020’de gerçekleşmesi hedeflenen Empire İncek; 25 metrelik göz alıcı kubbesi, sosyal alanları, konumu ve göz dolduran mimarisiyle  bir projeden daha fazlasını sunmaktadır.

Ankara’yı Empire İncek’le farklı yaşayın 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomyeni-konutempire-incek-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451