KUĞU GÖLÜ VİLLALARI ANKARA

Projeyi Takip Et
Karşıyaka Mah. 591. Cad. No:5/35 Gölbaşı / Ankara
Konut Sayısı : 35
Konut Seçenekleri : 5+1
Metrekare Aralığı : 300 - 530 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2018
Fiyat Aralığı : 1 milyon 400 bin TL
KLC İnşaatKLC İnşaat PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Kuğu Gölü Villalarını sizin için inşa ediyoruz… Toprağa dokunmanın, rengarenk çiçekler arasında yürümenin, kuş sesleriyle güne başlamanın rahatlatıcı etkisini yaşamanız için.


İnsan doğasına uygun yatay yaşam konsepti, kuğulara özgü zarif mimari çizgiler Kuğu Gölü Villaları’nda birleşiyor.  Yeni bahçeli dubleksinizde geniş iç mekanların tüm kapıları mutluluğa açılıyor.


Toprağa temas ederek yaşamanın ezber bozan örneklerinden biri olan Kuğu Gölü Villaları’nda, doğayla iç içesiniz. Üstelik sadece site içi değil bitişik parseller de yeşil alan. Ayrıca yürüme mesafesindeki Mogan Gölü çevresinde konumlanan sosyal donatılar ve açık spor tesisleri yeni yaşamınızın vazgeçilmezleri arasında yer alacak.


Ailece bisiklete binmenin, oltaları kapıp Mogan Gölü’nde balığa çıkmanın keyfini burada süreceksiniz. Bol oksijen, suyun eşsiz dinlendiriciliği, kuş seslerinin benzersiz harmonisi de yeni adresinizde.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

KUĞU GÖLÜ VİLLALARI ANKARA İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomyeni-konutkugu-golu-villalari-ankara-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451