MYWAY DOKUZ EYLÜL

Projeyi Takip Et
Ahmet Piriştina Bulv. 1419. Sok. Tınaztepe Buca / İzmir
Konut Sayısı : 132
Konut Seçenekleri : 1+0 ,1+1, 2+1
Metrekare Aralığı : 50 - 83 m2
Teslim Tarihi : Eylül 2018
Fiyat Aralığı : 169 bin TL-274 bin TL
GÖZDE GRUBUGÖZDE GRUBU PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Gözde Grubu esnek ödeme yöntemleri ve yatırımcısına özel kira garantili sistem ile gayrimenkul yatırımı hakkında aklınızdaki tüm soru işaretlerine bir son veriyor. Esnek Ödeme yöntemleri ile hemen ev sahibi olabilirsiniz. Gözde Grubu sizin ev sahibi olabilmenizi kolaylaştırabilmek adına bir çok esnek ödeme planı oluşturdu. Hatta sizin kendi bütçenize göre oluşturacağınız planı dairenizi satın almanız için uyguluyor.

Sosyalleşmek için uzaklaşmanıza gerek yok çünkü cafeler, spor salonu ve havuz hemen sitenizin içerisinde. Zamanınız bizim için değerli bu nedenle zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmeniz için size özel hizmetler geliştirdik. Çöp toplama, daire içi günlük temizlik, kuru temizleme, çamaşır servisi, ütü servisi, oda servisi ve dairelere sunduğu teknik servis hizmetleri sayesinde zamanınızı çalan ihtiyaçlarınızı bir arada toplayarak zamanınızın size kalmasını sağladık. Aynı zamanda genel rezarvasyon hizmetleri (araç, uçak, tekne, restoran, konser vb.), özel vale hizmetleri (park, araç servis bakım, oto yıkama, hava alanı servisi ), resepsiyon hizmetleri, sağlık hizmetleri (eve doktor, hemşire ve ambulans hizmetleri) ve oto yıkama hizmetleri sunarak hayatınızı kolaylaştırdık.


Size bir evden fazlasını sunarak, hayallerinizi bir adım öteye taşıyor. MyWay Dokuz Eylül, stüdyo, 1+1, 1+1 Loft ve 2+1 daire seçenekleri ile gençlere ve kendine özel bir hayat kurmak isteyen herkese benzersiz bir konsept ve zengin sosyal imkanlar sağlıyor.

Dış Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomyeni-konutmyway-dokuz-eylul-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451