MYWAY TERRACE

GÖZDE GRUBUGÖZDE GRUBU PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Yükseliyoruz…..‘Kat kat yüksek değer’ misyonuyla kendine bir yol daha çizen Gözde Grubu’nun yapı bölümü, Türkiye’nin en deneyimli mühendislerini bünyesinde buluşturarak inşaatlarını da iç bünyede yapma kararı aldı ve çalışmalarına başladı. Bu yolda daha da ileriye gitmeyi amaçlamaktadır. Öğrenciler ile gençlerin konaklaması ve yaşam alanları için Üniversite çevresi tercih konusu olacak ve Myvia ile yeni şubeler açılacaktır. Bunun yanı sıra MyWay ile Rezidanslar, kuleler, karma projeler, AVM’ler, ve daha fazlası yapılacaktır. Yine yatırımcılarına kazandırma da lider bir marka olacaktır.

Gözde Grubu ticari hayata 1996 yılında inşaat sektörüne girerek başladı. 1998 yılında grubun iki kurucusunun da doktor olmaları sebebi ile sağlık sektörüne yatırım kararı alındı. Radyolojik görüntüleme merkezleri, diyaliz merkezleri, poliklinikler, tıp merkezleri ve hastane yatırımları tamamlanarak Gözde Sağlık Grubu adını aldı. Bu sağlık tesislerinin inşaat ve projelendirilmesi grubun kendi bünyesinde tamamlanıp, Türkiye’nin yedi ilinde hizmete açıldı. Ulusal basın sektöründe ilkeli, tarafsız Türkiyem TV markasını yayın hayatını ile tanıştırdı. Myvia GNY İzmir’de Gözde Grubu çatısı altında konaklama hizmetleri vermeye başlamıştır. Yeni şube açılışları hızla devam etmektedir. Gözde Grubu’nun insan merkezli yaklaşımı kurumsallaşmasında önemli katkı sağladı. Ayrıca sağlık kadar özel ve titiz davranılması gereken hizmet sektöründeki tecrübesini yapıya taşıyarak Gözde Yapı‘yı resmen kurdu. İnşaat sektöründeki imalat gücünü, hizmet sektöründeki bilgisiyle birleştirip güvenli binalarda, teknoloji, konfor ve huzuru birleştirerek eşsiz yaşam alanları sunmaktadır. Şu anda inşaatı bitmiş ve yaşam başlamış yaklaşık on projede 3000’in üzerinde konut üretimini Malatya ve İzmir‘de tamamladı. Bu yıl 8 ayrı proje ile 2000 den fazla konut, ofis ve mağazalar yapılacaktır. Gözde Grubu; Yenilikçi, hızlı, ilkeli projelerle önce kurulduğu bölgede yatırımlarını inşa ederek daha sonra da Türkiye genelinde yeni yatırım alanları ile ülke kalkınmasını desteklemekten gurur duymaktadır. Güçlü ve dinamik yapısı, yüksek finansman gücü ile inşaat sektöründe yeni bir tarz oluşturan Gözde Grubu’nun profesyonel ekibi, proje geliştirici olarak gelecek vadeden yeni iş alanlarında yatırımlarını güvenle sürdürmektedir.

Türkiye’nin en genç 1+1 leri olarak lanse edilen ve toplumun en dinamik ve zor beğenen, katmanı olan gençlere ve özellikle üniversite öğrencilerine göre konumlandırdığımız Myvia, kısa zamanda gördüğü büyük ilgiyle hem İzmir’de hem de Türkiye de benzer projelere esin kaynağı oldu. Tek bir yaşam alanında sunulan kapsamlı hizmetler ‘’ Taşınmak için bir bavul yeter’’ sloganı ile tanıtıldı ve klasikler arasına girdi. Öğrenci rezidansları, konaklama, otelcilik hizmetleri ve rezidans yönetim sistemi ile yatırımcılarına eşsiz kazanımlar sundu ve sunmaya devam ediyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

MYWAY TERRACE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomyeni-konutmyway-terrace-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451