OPTİMUS PLAZA

Projeyi Takip Et
Çınarlı Mah. 5003 Sk. No. 2/2 Çınarlı Konak / İzmir
Konut Sayısı : 83
Teslim Tarihi : Nisan 2017
GÜMÜŞ İNŞAATGÜMÜŞ İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Konum olarak Fatih caddesinde metro stadyum durağının hemen yanında bulunmaktadır.zemin üzeri 7 kat ve her katta 13 adet ofis ile birlikte toplamda 80 adet lüks ofis,3 adet dükkan,2 katlı yer altı otoparkı , resepsiyon , güvenlik , ve lobi den oluşmaktadır.

 Metro stadyum istasyonu, otobüs ve minibüs güzergahlarının birleştiği cadde üzerinde olup,izmir çevre yolu ve ankara asfaltına yakınlığı ile ister özel aracınızla ister toplu taşıma kolaylığı ile size çalışanlarınıza ve misafirlerinize üst düzey ulaşım konforu sunmaktadır .

24 saat özel canlı güvenlik , giriş ve plaza çevresi kayıt altına alan kapalı devre camera sistemi ile plaza ya kartlı geçiş sistemi sayesinde üst düzey güvenlik olanağı.

Bulunduğu konum itibari ile çalışma ve özel hayatımızda günlük kullandığımız adliye , şehir merkezi,hastaneler ,üniversiteler ve alış veriş merkezleri gibi sosyal alanlara yakınlığı ile sizlere yaşam ve çalışma kolaylığı sunmaktadır.

2 katlı kapalı otoparkı sayesinde iş hayatımızda kronikleşen otopark sorununu ortadan kaldırmaktadır ve ayrıca merkezi ısıtma soğutma klima sistemi(ısı pay ölçer) ile tüm ofislerde size ve çalışanlarınıza uygun iklim koşullarında çalışma ortamı sunmaktadır.

Son deprem yönetmeliği , radye temel ve C35 hazır beton kullanılarak sağlamlık ve güvenilirlilik esas tutulmuştur.

Gümüş İnşaat ın 30 yıllık tecrübesi uzman ve deneyimli mimar, mühendis kadrosu ile her projesinde müsteri memnuniyeti ile kanıtlanmış son inşaat teknolojisi ve teknikleri kullanılarak özenle inşa edilmektedir.

Dış Resimler

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomyeni-konutoptimus-plaza-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451