TOSKANA KONAKLARI İZMİR

Projeyi Takip Et
7074. Sok. Ovacık mevkii Çeşme / İzmir
Konut Sayısı : 11
Konut Seçenekleri : 4+1,5+2
Metrekare Aralığı : 800 - 1000 m2
Teslim Tarihi : Hemen Teslim
Fiyat Aralığı : 1 milyon 850 bin TL-2 milyon 400 bin TL
FE METAL A.Ş.FE METAL A.Ş. PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Projemiz bu muhteşem köyün hemen Alaçatı çıkışında deniz manzarasına hakim güzel bir yamaçta birbirinden bağımsız 800 ila 1000 m2 arasında değişen müstakil parsellere inşaa edilmiştir.

Projemizdeki evlerin tipleri ve özelliklerine gelince:

Palazzo Konakları

800 m2 parselde müstakil havuzlu, müstakil tapulu 8 adet yan yana evlerden oluşur. Evlerimiz İtalya’nın Toskana Bölgesindeki mimari özelliklerden etkilenerek mimari tasarımı oluşturulmuştur. 4 oda bir şömineli salon, misafir tuvaleti ve depolama alanı ile tamamen deniz manzarasına hakim, iç mimar tarafından tasarlanan ada stilinde bir mutfaktan oluşur. Evin giriş katında banyolu, teraslı bir yatak odası bulunmaktadır. Giriş katından mutfak alanından ve salonun her iki cephesinden ulaşılabilen 120 m2 pergolalı seyir ve güneşlenme terasları vardır. Alt kat yüksek ahşap tavan yüksekliği ile göz doldurmaktadır. Üst katta biri banyolu, hepsi deniz gören geniş balkonlarıyla 3 yatak odası bulunmaktadır. Ayrıca bu katta bir de genel banyo wc bulunur.

ÖZELLİKLER

 Palazzo evlerinin 52 m2 lik yüzme havuzları bahçeleri deniz manzarasına göre teraslarla birleştirilmiştir.

 Evlerin bahçeleri 550 m2 dir. Bahçe duvarları tamamen Alaçatı taşı ile örülmüştür

 Bahçeye açık bir garaj alanı yapılmıştır bahçenin tamamı bulunduğu doğa koşullarına uyumlu peyzaj mimarisi ile tasarlanmış zeytin ve selvi ağaçları ile zengin görsel elde edilmiştir.

 Evin tamamı Rehau marka yerden ısıtma ekipmanları ve Wiesmann marka ısı pompası ile yerden ısıtılmaktadır, ayrıca tüm odalarımızda salon ve mutfak ta olmak üzere 6 adet merkezi sistem Wiesmann Marka split klima ile iklimlendirilmektedir.

 Palazzo evlerinde 6 adet Elektrolux marka ankastre beyaz eşya bulunmaktadır. (buzdolabı, bulaşık makinesi, ocak, fırın, ada davlumbaz, tezgah altı derin dondurucu).

 Her evin kendisine ait 155 mt den çıkan artezyeni vardır.

 Güvenlik kamerası ve kayıt cihazı, alarm, görüntülü diafon standart olarak bulunmaktadır.

Daire Fiyatları

Toskana Konakları projei Palazzo, Floransa ve Sieana olmak üzere üç farklı konseptten oluşmaktadır. Palazzo tipi konaklarda fiyat 1.650.000TL---1.850.000TL arasında iken, Floransa tipi konaklarda 2.400.000 TL'dir. Siena tipi konaklarda ise fiyat 2.200.000 TL'dir. 

Kredi Fırsatları

Toskana Konakları'nda sunulan banka kredi oranları 60 ay 0,77--- 120  ay 0.88 olmak üzere Ziraat Bankası ya da Vakıflar Bankası’ndan alınabilmektedir. En uygun banka kredi oranlarımız 60 ay 0,77--- 120  ay 0.88 olmak üzere Ziraat Bankası ya da Vakıflar Bankası’ndan kullanılabilmektedir. Palazzo tipi konaklar için 1.100.000TL, Siena tipi konaklar için 1.250.000TL ve Floransa tipi konaklar için ise 1.320.000TL’e kadar kredi kullanabilme fırsatı sunulmaktadır. 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomyeni-konuttoskana-konaklari-izmir-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451