İSTANBUL LOFT

Projeyi Takip Et
Basın Expres Yolu Muammer Aksoy Caddesi Altay Sokak No:2 SEFAKÖY /
Teslim Tarihi : 0000-00-00
RUMELİ GAYRİMENKUL YAPI A.Ş.RUMELİ GAYRİMENKUL YAPI A.Ş. PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

İstanbul Loft Residence'ta 1+0, 1+1, 2+1, istenirse fonksiyonel olarak 4+1 e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Toplam 8 bin 500 metrekare alan üzerine kurulan İstanbul Loft projesi 7 bin metrekare yeşil alan içeriyor.

İstanbul Loft projesinde konutların alanları 55 ile 132 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Metrekare satış fiyatları 2 bin 500 TL"den başlıyor. Kuveyt Türk"ten yüzde 30 peşinatla 60 ay yüzde 0.42 faizle kredi kullanılabiliyor.
 
Rumeli Gayrimenkul Yapı tarafından, Sefaköy"de, Basın Expres yolu, Muammer Aksoy Caddesi, Altay Sokak"ta inşa edilen İstanbul Loft projesinin sosyal alanlarında yüzme havuzu, fitness, yürüyüş parkuru, spa gibi özellikler bulunuyor.
 
Projede resepsiyon ve kafe hizmetleri, teras bölümünde restoran hizmeti, yüzde 20 daha ucuz elektrik imkanı, fiber optik internet, kablolu tv, pay ölçer sistemli merkezi ısıtma sunuluyor. Projede öte yandan üst düzey güvenlik, 7/24 güvenlik kamera sistemi, 2 kat kapalı otopark gibi özellikler de mevcut. Projede konut teslimlerinin 15 ay sonra yapılması planlanıyor.
 
20 katlı tek bloktan meydana gelen İstanbul Loft'ta 199 konut yer alıyor.

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercom-sefakoyyeni-konut-projelerirumeli-gayrimenkul-yapi-as-istanbul-loft): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451