BURSA MODERN

YENİ BURSA BURASI

Projeyi Takip Et
ESKİ YALOVA YOLU 6.KM OTTOMANORS MH. 12.KÖŞK BURSA MODERN DEMİRTAŞ Osmangazi / Bursa
Konut Sayısı : 2788
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,5+2
Metrekare Aralığı : 62
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 153900
SİNPAŞ GYOSİNPAŞ GYO PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Bursa Modern, göle sıfır yalılar, köşkler ve konakların yanı sıra göl ve doğa manzaralı kuleler ve rezidanslardan oluşuyor. Toplam 2.742 konutun yer alacağı proje, site sakinlerine sunulacak servis hizmetiyle 30 km mesafedeki Trilye’de bulunan Trilye Marin Kulüp’le denize bağlanıyor. Bursa’nın geleneksel mimarisiyle modernizmi bir arada yorumlayan Bursa Modern’de Yalı Köşkleri, Asmalı Yalılar, Kemer Residence’lar, Park Konakları, Gök Kuleler, Saraybahçe Konakları ve Kristal Kuleler olmak üzere yedi ayrı yaşam alternatifi sunuluyor.

Bursa, Demirtaş bölgesinde, Bursa kent meydanına 10 dakika mesafede bulunan Bursa Modern projesinin ilk iki etabı Bursa Modern ve İpek Yolu olmak üzere iki mahalleden oluşmaktadır. Bursa Modern, bugüne dek Bursa’da gerçekleştirilmiş olan en büyük konut projesidir. Toplam altı etaptan oluşan projede, 26 bin metrekarelik alan göl alanı olarak tasarlanarak, geniş bir su coğrafyası oluşturulmuştur.

Bursa’nın geleneksel mimarisiyle modernizmi bir arada yorumlayan Bursa Modern, göle sıfır yalılar, köşkler ve konakların yanı sıra göl ve doğa manzaralı kuleler ve residence’larda oluşmaktadır. Toplam 2.742 konutun yer alacağı proje, sakinlerine sunulacak servis hizmetiyle 30 km mesafedeki Trilye’de bulunan Trilye Marin Kulüp’le denize bağlanmaktadır.

Projede Yalı Köşkleri, Asmalı Yalılar, Kemer Residence, Park Konakları, Gök Kuleler, Saraybahçe Konakları ve Kristal Kule olmak üzere yedi ayrı yaşam alternatifi sunulmaktadır. Bursa Modern, tenis ağırlıklı spor kompleksi, Büyük Kulüp’ü, adaları, kayıkhaneleri, 3.000 kişi kapasiteli festival alanı, tematik bahçeleri, anaokulu gibi sosyal ve rekreasyon alanları ile sakinlerine zengin bir sosyal yaşam sunmaktadır.

EV SEÇENEKLERİ

Yalı Köşkleri
Eviniz, ona adınızı verecek kadar özel...
Köşk’ün kapısından içeri girdiğinizde sizi karşılayan yüksek tavanlı, havuzlu ve galerili holle köşklerin ihtişamını ilk anda hissedebilir; birkaç basamak inerek ulaştığınız geniş salon, şömineli oturma odası yada kış bahçesinde dostlarınızı ağırlayabilir; birinci katta bulunan yatak odalarının açıldığı, geleneksel Türk mimarisinin izlerini taşıyan geniş sofada ise, ailenizle bir araya gelip sıcak sohbetler yapabilirsiniz.

5+2 586 m²

Yalı Köşkleri Evleri
Tarihi bütün görkemi ile yaşamak ister misiniz?
Yalı Köşk Evleri’nde odalar büyük ve kullanışlı. Göl manzarasına hakim teraslar, keyif dolu saatlere davet ediyor. Köşk daireleri sizlere yeni bir dünyanın kapılarını açıyor.

3+1    207 m² - 247 m²
4+1 201 m² - 247 m²

Asmalı Yalı
Manzarayı evin içine davet eden yalılar
Asmalı yalılar manzarayı evin içine davet eden yalılar… her ev tipiyle, aynı zamanda farklı yaşam alternatifleri sunan Bursa Modern’de; Asmalı Bahçe Yalı ve Asmalı Teras Yalılar göl kıyısında şehirli bir yaşam için sizi bekliyor. Asmalı Bahçe Yalıların bahçelerinde bulunan, göle sıfır açık yüzme havuzunda doğayla bütünleşebilir; Asmalı Teras Yallıların teraslarındaki yüzme havuzlarında güneşin enerjisiyle kendiniz yenileyebilirsiniz.
Ve saltanat kayıklarıyla büyüleyici bir peyzajın içinden geçerek yaptığınız küçük yolculuğun sonunda, göl kenarındaki evinize dönmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Hem modernizmin konforunu, hem de romantizmin heyecanını bir arada sunan Asmalı Yalılar, sizin için her günü farklı bir deneyime dönüştürecek.

3+1 149 m² - 218 m²
2+1 196 m²

Kemer Residence
Zirvede Yaşamak
Yardımcı odası, çamaşır odası gibi fonksiyonel mekanlara sahip residence kat dairelerinde; hayatınızın nasıl kolaylaştığını göreceksiniz. Residence’ların en üst katında yer alan dublex’lerin muhteşem manzarası ile her günü büyük bir ayrıcalık hissi içinde yaşabilirsiniz.
3+1 179 m² - 229 m²
4+1 191 m² - 216 m²

Gökkule
Gökyüzüne dokunmak...
Dairesel formuyla modern mimarinin en başarılı örneklerinden biri olan Gök Kuleler, çeşitli tipteki daireleriyle geniş bir yelpazede farklı yaşam tazlarına sesleniyor.

Sadeliği ve fonksiyonelliğiyle normal kat daireleri… galerili yatak odasıyla öne çıkan dublex daireler…tüm bu daire tipleri içinde değişmeyen tek bir şey var: Gök Kuleler’de yükseldikçe yıldızlara dokunduğunuzu hissedecek, residence’ta olmanın ayrıcalıklı konforunu yaşayacaksınız.

1+1 82 m² - 109 m²
2+1 125 m² - 165 m²
3+1 229 m² - 241 m²

Park Konakları
Göl ve park manzaralı Avrupai bir yaşam...
Park Konakları’nda apartman hayatı modern bir bakış açısıyla yeniden yorumlandı. Konak evlerinin önündeki parklar ve göl manzarası görsel bir şölen sunuyor.

Park konakları’ndaki manzaraya bakmaya doyamayacaksınız. Salonunuz, mutfağınız, balkonunuz, etkileyici bir göl manzarası ve yeşili dinlendirici, canlandırıcı ambiyansıyla daha da konforlu… Dublexler ise terasıyla sıradışı...

3+1 142 m² - 176 m²
2+1 178 m² - 186 m²

Kristal Kule
Uludağ Evinizde...
Manzaradan maksimum faydalanılacak şekilde konumlandırılmış olan Kristal Kule, her zevke hitap eden seçenekleri ile Residence ayrıcalığından faydalanabileceğiniz bir konfor sunuyor.

Pençelerin, manzarayı daire içlerinden algılanacak şekilde tasarlanmış olması, site içi peyzaj alanları, Bursa çevresi ve Uludağ manzara keyfini evinizin içine taşımaktadır.

1+1 72 m² - 95 m²
2+1 103 m² - 106 m²
3+1 120 m² - 159 m²

Saray Bahçe Konakları
Ayrıcalıklar dünyası bu kapıların ardında
Saraybahçe konakları konforu ve manzarayı birleştiren yapısıyla ortaya keyifli ve eğlenceli bir yaşam stili çıkarıyor. Evinizde, kapınız yemyeşil doğaya açılacak.

1+1 62 m² - 89 m²
2+1 82 m² - 109 m²
3+1 125 m² - 158 m²

Marin Residence
Residence'te yaşamanın keyfi...
Residence'te yaşamanın keyfini dekorasyonlu göl manzaralı 2+1 ve ova manzaralı 1+1 konutlarda yaşayabilirsiniz.

1+1 65 m² - 77 m²
2+1 118 m² - 141 m²
3+1 168 m² - 229 m²
4+1 191 m² - 216 m²
 

İç Resimler

BURSA MODERN İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercombursademirtas-yeni-konut-projelerisinpas-gyo-bursa-modern): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451