Kentsel Dönüşümde onlinebinam.com ile Artık Binanız Online

Kentsel Dönüşümde onlinebinam.com ile Artık Binanız Online
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Gayrimenkul ve İnşaat sektörü hiç şüphesiz ki Türkiye’nin lokomotif sektörlerindendir. Gerek Konut ve Ticari alanlar gerekse Yol yapım ve diğer branşlar her biri kendi içlerinde vazgeçilmez oluşumlardır. Son yıllarda özellikle 99 depremi sonrası binaların güvenli hale gelmesi için başlatılan Kentsel Dönüşüm programı da başta İstanbul olmak üzere hemen her ilimizde hızla uygulanmaktadır.  İşte bu sürecin izlenmesi hak sahipleri için son derece önemlidir. Çoğu zaman inşaat alanının uzak olması yada güvenlik sebebiyle hak sahipleri binalarının durumunu inceleyememektedir. İşte burada devreye Online Bina takip sistemi devreye girmektedir.

Onlinebinam ile projenizin devam eden durumunu, imalat bazında teknik detayların kontrolünü de yaparak görsel arşiv bilgisi ile haftalık periyotta sizlere online olarak raporlayabilmektedir. Binanıza ait kullanıcı adı ve şifre ile tüm malikler eş zamanlı olarak dahi bu bilgilere ulaşabilmektedir. Onlinebinam.com da bulunan başvuru formunu doldurmanız durumunda, şirket yetkilileri kapınıza kadar gelip, sistemin sunumunu yapabilmekte olduklarını belirttiler. Üstelik Binanız için yüklenici firmanız henüz belli olmamış olsa dahi ücretsiz olarak bu hizmetlerden faydalanma şansı da sunulmaktadırlar.

Online Binam Sistemi ile Binanız yıkım sürecine girdiği günden anahtarınızı alana dek görsel olarak, 30 a yakın inşaat kalemin tamamlanma durumunu takip ederek (alçı sıva, şap, asanasör işleri, iç kapı, vb…) haftanın belirlenen gününde tüm kat maliklerinin online ulaşımına olanak sağlar ve anahtar teslimine kadar geçmişe dönük tüm ilerlemeleri arşivler. Bununla beraber projenizdeki güncel gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz.

Kısacası Onlinebinam modern teknolojinin takip imkanlarını Kentsel Dönüşümle özdeşleştirmiş. Yeniden inşa halindeki mülkünüze ait gelişmeleri tek noktadan erişim imkanı sağlayan bir platform kurmuşlardır. Eğer sizin de Kentsel Dönüşümde bir binanız var ve oturduğunuz yerden takip etmek istiyorsanız Onlinebinam.com’a tıklamanız yeterli olacaktır. 


Paylaş:

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

ReklamReklamReklam

Reklam

Reklam

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Barselona’da 1900 – 1914 yılları arasında yapılmış gayrimenkul geliştirme projesi: PARK GÜELL
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-07-24 13:46