PALLADIUM TOWER

Projeyi Takip Et
Ataşehir / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 200
Metrekare Aralığı : 180
Teslim Tarihi : 2015-01-01
Fiyat Aralığı : 2416500
TAHİNCİOĞLU GAYRİMENKUL İNŞAATTAHİNCİOĞLU GAYRİMENKUL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Yer : Ataşehir, İstanbul
Kullanım : Ofis
İnşaat Alanı : 100.000 m²
Kiralanabilir Alan : 55.000m²
Tamamlanma Tarihi : 2014, 4. Çeyrek

Palladium Tower, Palladium Alışveriş Merkezi & Rezidans’ın karşısında yer almaktadır.
43 katlı A-sınıfı ofis binasına Leed Gold Sertifikası alınması için başvuruda bulunulmuştur.

Tahincioğlu Gayrimenkul olarak tasarladığımız tüm projeleri, ulusal ve uluslararası yapı yönetmeliklere ve standartlarına uygun olarak hayata geçiriyoruz. İnsanı ve ihtiyaçları ön planda tutan mimari anlayışla inşa ettiğimiz projelerimizle hayatınıza "+" katıyoruz. Bu sebeple ofis projelerimize "Business+", yaşam alanı projelerimize "Life+", alışveriş merkezi projelerimizi de "Shop+" olarak adlandırıyoruz.

Dünya standartlarında inşaat kalitesine ve malzeme seçimine ek olarak sunduğumuz :

Lobi ve Danışma
Back-Office / Concierge Hizmetleri
Donanımlı Güvenlik
VIP Lounge
Ortak Toplantı Salonları
Seminer Salonu
Özel Yemek Salonları
Açık ve Kapalı Restoran ve Kafeler
Palladium Meydanı
Çalışanlara özel restoran
Harcadığınız kadar ödeyeceğiniz maliyetine aidat yönetim sistemi
Yüksek kapasiteli kapalı otopark ve vale parking hizmeti
Elektrikli otomobil şarj üniteli otopark
Bisiklet park alanları
Spor merkezi
Hobi Salonu
IT Hizmetleri
Terzi, Eczane, Kuaför, Lostra, Dijital Baskı
Depolama Alanları
ATM'ler

gibi hizmet ve olanaklarla tasarlanan Palladium Tower projemizi "Business+" olarak adlandırıyor ve beğeninize sunuyoruz.

Üstün inşaat kalitesi, zengin sosyal imkanları, LEED* sertifikasına uygun çevreci özellikleri, merkezi konumu, hızlı ve kolay erişimi, esnek metrekare seçenekleri, Feng Shui kurallarına uyumlu tasarımı ve kat bahçeleri gibi birçok özelliğiyle Palladium Tower'ın Business+ dünyasına hoş geldiniz…

*LEED. (Enerji ve çevre dostu tasarımda Liderlik) ABD'deki Çevre Dostu binalar konseyi tarafından geliştirilen bir dizi kriterler listesidir.

YEŞİL, GÖKYÜZÜNDE İNSANLA BULUŞUYOR…

Hızla gelişen sanayileşme ve göç, çarpık kentleşmeyi de beraberinde getirdi. Bunun sonucunda yeşilden ve ferahlıktan uzak, insan doğasına uymayan çalışma ve yaşam alanları oluşmaya başladı.

İnsan odaklı bir proje olan Palladium Tower, yeşili gökyüzüne taşıyan anlayışla her katında ayrı bir doğa parçasını insanla buluşturuyor. Benzer ofis projelerinin aksine yeşile binanın giriş bölümünden itibaren geniş alanlar ayırarak insana kaybettiği doğallığı geri veriyor.

Palladium Tower, yüksek arsa kotu sayesinde en alt katlardan itibaren ferah, peyzajı ve 46. kata kadar yükselen kat bahçeleriyle yeşilin içinde çalışma alanları sunuyor…

GÜNE GÜZEL BİR BAŞLANGIÇ

Palladium Tower, sizi karşılayan, içeri davet eden ve kucaklayan mimarisiyle size her sabah 'Hoş geldiniz' diyor… Rahat bir nefes aldıracak olan Palladium Tower meydanı ve bir dakikalık yürüme mesafesindeki Palladium Alışveriş Merkezi, zamanını keyifli ve verimli kullanmanızı sağlıyor.

Güne, Feng Shui kurallarına uyumlu hazırlanan peyzajıyla Palladium Tower meydanından geçerek başlayacak, gün aralarında ve iş çıkışında da meydandaki açık veya kapalı alanlara sahip kafe ve restoranların keyfini çıkararak stresinizi atacak veya Palladium Alışveriş Merkezi'ne giderek tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz.

HAYATIN MERKEZİNDE

Palladium Tower, kara, hava ve deniz taşımacılığının kilit noktalarına olan yakınlığı ile finans dünyasının şekilleneceği Ataşehir bölgesinde benzersiz bir ofis projesi olarak yükseliyor. Palladium Tower, çevreyolları, Metro, Metrobüs, deniz hatları, Marmaray ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na yakınlığı ve alternatif yollardan ulaşım imkanı sağlayan konumuyla farklılaşıyor.

E-5 : 1 km
E-6 : 500 m
Metrobüs : 7 km
Haydarpaşa Tren İstasyonu : 9 km
Kadıköy : 8.4 km
Deniz Otobüsü - Vapur İskelesi : 8.4 km
Sabiha Gökçen Havalimanı : 25.3 km
Atatürk Havalimanı : 35.3 km
Ataşehir Merkez : 3 km

GÜÇ VE GÜVENİN SİMGESİ

Palladium Tower, gün ışığıyla aydınlatılan geniş ve yüksek tavanların, taşın, ahşabın, metalin ve camın muhteşem uyumunun birinci sınıf işçilikle birleştiğinde insanlar üzerinde bıraktığı etkiyi görmenizi sağlayacak.

Günümüz güvenlik anlayışının da ötesinde tasarlanan Palladium Tower, deprem, sel gibi her türlü afete dayanıklı yapısı, elektronik ve hassas güvenlik sistemleriyle de tüm risklere karşı sakinlerine huzur verecek.

Hızlı ve yüksek sayıdaki asansörleriyle 42 katlı bir binada olduğunuzu hissetmeden lobiden direkt ofisinize gidebileceksiniz.

Misafirleriniz otel konforundaki lobi alanında sizi bekleyebilecekler.

VERİMLİ OFİS ALANLARI

İş verimliliğini etkileyen faktörlerin başında ofis alanlarının konforu ve doğru yerleşimi geliyor. Palladium Tower, bölünebilir esnek metrekare seçenekleri ve net brüt farkını minimuma düşüren mimarisiyle ofisinizden en yüksek verimi almanızı, çalışanlarınıza da rahat bir ortam sunmanızı sağlıyor.

DOĞA İLE BAŞBAŞA VIP KONFORU

Hangi katta olursanız olun doğa ile iç içe olan çalışma alanlarının yeşil dokusu, VIP katlarda daha da öne çıkıyor. Doğadan bir köşeyi andıran yeşil alanlar ve panoramik manzara VIP katlarda belirginleşip insanı içine alıyor. Manzarası ve doğasıyla eşsiz olan bu alanlarda iş yapmanın ve misafirlerinizi ağırlamanın zevki bir başka olacak.

UYUMLU TAKIM ÇALIŞMASI BAŞARIYI GETİRİR

İş hayatında verimlilik, günümüz şirketlerinin başarısını birebir etkileyen faktör olarak öne çıkıyor. Çalışma sistemlerini en verimli şekilde kurgulayan kurumların başarıyı yakaladığını ve rakipleri geride bıraktığını görüyoruz. Verimli çalışma sistemine neden ofisinizi verimli kullanarak başlamıyorsunuz?

Palladium Tower'da, haftanın birkaç günü kullandığınız toplantı odası için ofisinizde alan ayırmaya gerek yok. 10 kişiden 40 kişiye kadar yapacağınız toplantılarınız için bölünebilir toplantı salonları ve 110 kişiye kadar yapacağınız seminerleriniz için tüm teknik ve hizmet altyapısı hazırlanmış alanlar kullanımınıza sunuluyor.

STRES ATMANIN EN KISA YOLU

Palladium Tower'da yoğun iş temposundan kurtulmanızı sağlayacak ve kolaylıkla ulaşabileceğiniz alanlar yaratıldı. Zindeliğinizi koruyacağınız fitness salonu, iş stresinden kaçabileceğiniz restoranlar, kafeler ve hobi salonu ile gün boyu rahat nefes alacaksınız. Palladium Meydan sayesinde de yeşilin ve sosyalliğin merkezinde olacak, yanı başınızda yer alan Palladium Alışveriş Merkezi'nin tüm imkanlarından kolayca yararlanabileceksiniz.

HER ŞEY ELİNİZİN ALTINDA

Günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız kuaför, terzi, lostra, dijital baskı, kuru temizleme gibi hizmetlerin dışında Palladium Tower'da çağdaş bir ofis projesinde olması gerekenden fazlası var… Çalışanlarınızın uygun fiyatlara yemek yiyebileceği özel yemek salonları, sizin ve misafirlerinizin yararlanabileceği yüksek kapasiteli otopark, bisiklet parkı, Vale Parking hizmeti ve elektrikli otomobil şarj üniteli otopark alanları ile Palladium Tower'da her şey elinizin altında…

Dış Resimler

İç Resimler

PALLADIUM TOWER İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiatasehir-yeni-konut-projeleritahincioglu-gayrimenkul-insaat-palladium-tower): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451