NİDAPARK BEŞİKTAŞ

Projeyi Takip Et
Beşiktaş / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 58
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1
Metrekare Aralığı : 37
Teslim Tarihi : 2015-06-01
Fiyat Aralığı : 547000
TAHİNCİOĞLU GAYRİMENKUL İNŞAATTAHİNCİOĞLU GAYRİMENKUL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Bugüne kadar gördüğünüz tüm rezidansları unutun. Nidapark Beşiktaş'ta rezidans yaşamının lüksünü ve konforunu size İstanbul'un tam ortasında sunuyoruz. Sizin için İstanbul'un en eski mahallelerinden birinde, şehrin en önemli yerlerine yakın sımsıcak bir ev hazırladık. Bekleriz.
 
Yer : Beşiktaş, İstanbul
Kullanım : Rezidans
İnşaat Alanı : 7.250m²
Satılabilir Alan : 3.661m²
Tamamlanma Tarihi : 2015, 2. Çeyrek
 
Nidapark'ta yer alan 1+0 daireler 36 metrekare ile 79 metrekare arasında, 1+1 daireler 64 metrekare ile 78 metrekare arasında, 2+1 daireler 108 metrekare ile 145 metrekare arasında değişen alanlara sahip.
 
Bugüne kadar gördüğünüz tüm rezidansları unutun.  Nidapark Beşiktaş’ta rezidans yaşamının lüksünü ve konforunu size İstanbul’un tam ortasında sunuyoruz. Sizin için İstanbul’un en eski mahallelerinden birinde, şehrin en önemli yerlerine yakın sımsıcak bir ev hazırladık. Bekleriz.
 
Nidapark Beşiktaş alıştığınız lüks konut projelerinden farklı bir anlayışla tasarlandı. Şehrin kalbinden uzaklaşmadan mahalle sıcaklığını yaşarken, aynı zamanda klasik konut projelerinin lüksüne ve güvenliğine sahip olmak istiyorsanız Nidapark Beşiktaş sizin eviniz.
 
NİDAPARK BEŞİKTAŞ'TA YAŞAM
 
İstanbul'un tarihi dokusunu ve Beşiktaş'ın sıcak mahalle atmosferini, lüks yaşam konforuyla bir araya getiren Nidapark Beşiktaş, sosyal yaşama yönelik birçok ihtiyacınıza cevap verecek olanaklarının yanı sıra, mimarideki estetik duruşuyla seçkin bir hayat sürmek isteyen ev sahiplerini bekliyor.
 
RAHATINIZ YERİNDE
 
Nidapark Beşiktaş’ta lüks bir rezidansta aradığınız her türlü konforu bulabilirsiniz. İster deniz manzaralı dairelerimizden biriyle İstanbul’u ayaklarınızın altında yaşayın, isterseniz geniş terasınızda günün stresini atın.
 
> Tüm daire mutfaklarında kullanıma hazır ankastre bulaşık makinesi, ankastre ocak, ankastre fırın, davlumbaz, buzdolabı, çamaşır makinesi ve daire girişlerinde vestiyer dolabı.
 
KONFORUN MERKEZİ
 
Eviniz yalnızca bir bina değil, enerji topladığınız, günün stresini attığınız ve kendinizi yenilediğiniz bir mekan olmalı. Nidapark Beşiktaş’ta havuzunda serinleyip, spor salonunda stresinizi atabildiğiniz bir ev bulacaksınız, hem de şehrin tam ortasında.
 
> Deniz manzaralı teras ve açık havuz.
> Tesis yönetimiyle entegre touch panel sesli ve görüntülü intercom sistemi, merkezi soğutma sistemi (VRF), 24 saat güvenlik Nidapark Beşiktaş'ın konforlarından yalnızca birkaçı.
> Sporun hayatınızdaki önemini biliyoruz. Nidapark Beşiktaş’ın fitness salonu varken, 
 sağlıklı yaşam için uzağa gitmenize gerek yok. 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

NİDAPARK BEŞİKTAŞ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibesiktas-yeni-konut-projeleritahincioglu-gayrimenkul-insaat-nidapark-besiktas): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451