NİDAPARK BAŞAKŞEHİR

Projeyi Takip Et
Ziya Gökalp Mahallesi Olimpiyat Stadı Yolu No:6 Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Seçenekleri : 2+1, 3+1, 4+1
Metrekare Aralığı : 88,18
Teslim Tarihi : 0000-00-00
TAHİNCİOĞLU GAYRİMENKUL İNŞAATTAHİNCİOĞLU GAYRİMENKUL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
İstanbul’da yıllardır beklenen gayrimenkul fırsatı, Başakşehir’de ortaya çıktı. Avrupa yakasının en fazla yatırım yapılan bölgelerinden biri olan Başakşehir, hem değerini her geçen gün artırıyor hem de ideal şehir hayatının nasıl olması gerektiğinin bir örneğini veriyor.
 
Geniş caddeleri ve sokakları, nefes alan coğrafyası, büyük altyapı ve üstyapı yatırımlarıyla, pek çok konut projesinin yükseldiği Başakşehir, Türkiye’nin en büyük şehir meydanına, Avrupa’nın en büyük botanik parkına sahip.
 
Şehir hayatının tüm ihtiyaçları düşünülerek inşa edilen Nidapark Başakşehir, sizi rahat ettirecek tüm çözümleri bir arada sunuyor.
 
Çocuğunuz için eğitim kurumları, her an ihtiyaç duyabileceğiniz resmi kurumlar ve hastaneler...
 
Hepsi ihtiyacınız olduğunda yanı başınızda, birkaç dakika uzağınızda. Nidapark Başakşehir’in etrafında inşa edilen yeni değerlerin dışında, Başakşehir’in özenle tasarlanan şehir planı, projeyi daha da değerli kılıyor.
 
İstanbul gibi bir şehirde ulaşım altyapısı, herkes için yaşam kalitesini belirleyen en temel faktörlerinden biri. Başakşehir, 2017 yılında trafik ve ulaşım açısından en rahat bölge olmak üzere planlandı. Üçüncü köprü ve üçüncü havaalanına çok yakın olan Nidapark Başakşehir, çevre yoluna direkt bağlantısı, metro ve toplu taşımasıyla, ulaşımı çile olmaktan çıkarıp keyfe dönüştürüyor.
 
Nidapark Başakşehir, ulaşım açısından İstanbul’un en şanslı projelerinden biri olarak öne çıkıyor. Tabii ki bu, aynı zamanda sizin şansınız oluyor
 
Nidapark Başakşehir’in geniş sosyal tesis imkânları
• Bay - bayan kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, saunalar, hamamlar ve buhar odaları, masaj odaları
• Kafeterya ve lounge
• Çocuk kulübü
• Bilardo salonu ve genç oyun odası
• Açık alanda çocuk oyun alanları, birçok kullanımlı spor sahası (basketbol, voleybol, tenis oynanabilecek), yürüyüş yolları, seyir terasları, pergolalı oturma dinlenme alanları, çim etkinlik alanı, bitki sergi alanları, süs havuzları ve yapay tepeler
• Misafir otopark alanı
• Çok amaçlı salon, ağırlama odası, mescit ve abdesthaneler
 
Nidapark Başakşehir, mimarisi kadar zevkli iç tasarımıyla da diğer projelerin önüne geçiyor. 2+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçeneklerinin hepsi yüksek tavanlı, yere kadar pencereli ve balkonlu. Gün ışığı bütün gün evinizi aydınlatırken herkesin hayal ettiği ferah ve geniş hacimli bir yaşam Nidapark Başakşehir’de standart.
 
 

Dış Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

İç Resimler

NİDAPARK BAŞAKŞEHİR İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibasaksehir-yeni-konut-projeleritahincioglu-gayrimenkul-insaat-nidapark-basaksehir): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451