MAHALLE İSTANBUL

BURASI SİZİN MAHALLENİZ

Projeyi Takip Et
Çekmeköy / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 246
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 60.00-230.00
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 220000TL-480500
SUR YAPISUR YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Özlediğiniz başka bir yaşam varsa, keşke dediğiniz, isteyince kendiniz olabildiğiniz, daima sıcak bir dost meclisi bulabildiğiniz...

Demek ki siz de Mahalle'lisiniz.

Mahalle İstanbul, sıcacık bir yaşamın kapılarını açıyor. Mahalle İstanbul Evleri, kocaman bir aile olmak için sakinlerini bekliyor.

Bu Mahalle tam çocuklarımıza göre

Hangimiz uçurtma uçurarak, lastik atlayarak, seksek çizip yakantop oynayarak büyümedik? Mahalle'li çocuklar günümüzün sanal oyunlarıyla değil, gerçek arkadaşlarla, gerçek dostluklar kurarak büyüyecek.

Çocukluğumuza dair özlediğimiz ne varsa bizim çocuklarımız için Mahalle'de yeniden hayat bulacak.

Bu Mahalle sportmen mahalle

Mahalle İstanbul, sporu erişilmesi zor bir lüks olmaktan çıkartarak yaşam tarzı haline getirecek. Yürüyüş veya koşu yapabileceğiniz alanları, fitness salonu, saunası ve yüzme havuzuyla Mahalle İstanbul, sağlıklı yaşamı bir alışkanlığa dönüştürecek.

Bu Mahalle'de herkes dostlarla birlikte el ele

Mahalle İstanbul size hem yeşillikler içinde ferah bir yaşam sağlayacak, hem de dostlarla el ele kocaman bir aile olma fırsatını sunacak. Mahalle ruhunu, dayanışmasıyla, dost meclisleriyle, yani tüm güzellikleriyle yeniden yaşatacak.

Eskiye dair özlediğimiz ne varsa, gerçek dostlarla, burada yeniden hayat bulacak.

Yerleşim Planı :

Mahalle İstanbul uydukent olarak yükselişte olan İstanbul Çekmeköy'de % 75'i açık alandan oluşan yeşillik bir arazide. İstanbul Metrosu, Mahalle İstanbul'un girişine yürüme mesafesinde olacak. 12.592 m2 yaşam alanının yalnızca 3.000 m2'si binalardan oluşacak. 60 m2'den 230 m2'ye kadar farklı ölçülerde daire seçenekleri sunulacak.

Yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness salonu, saunası, cafesi, barı, kapalı otoparkı, yani her türlü konforu, keyfi ve imkanıyla Mahalle İstanbul, modern zamanların yeni Mahallesi olacak.

Konutlar :

Mahalle İstanbul evleri büyük dörtgen bir bahçe etrafına kurulu 6 katlı bloklarıyla, size yeşillikler içinde ferah bir yaşam sağlayacak. Mahalle 5 adet A blok, 3 adet B blok ve 1 adet C blok olmak üzere 9 bloktan oluşacak ve 3 cepheden gün ışığı alan aydınlık daireleri olacak.

8-10 m2'lik balkonlar, unutmaya başladığımız keyifleri yeniden canlandıracak.

İç Resimler

MAHALLE İSTANBUL İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasicekmekoy-yeni-konut-projelerisur-yapi-mahalle-istanbul): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451