SERRAPARK EVLERİ

Projeyi Takip Et
Kartal / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 140
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 68-220
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 147000-340000
FUZUL İNŞAATFUZUL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Sosyal mekânları, her detayı düşünülmüş yaşam alanları ve birinci sınıf malzemelerle döşenmiş daireleriyle Serrapark’ın her metrekaresi konforlu, her köşesi birinci sınıf...
 
İnşaat sektörünün önde gelen iki ismi, Necat İnşaat ile Fuzul İnşaat’ın ortak projesi olan ve 10.000 metrekarelik bir alan üzerinde kurulu olan Serrapark, 6 blok ve 140 daireden oluşmaktadır. 75 ile 138 metrekare arasında değişen daireleriyle deprem yönetmenliğine uygun inşaat kalitesi, işlevsel iç tasarımı, otopark ve diğer seçkin özellikleri ile TEM otoyol kavşak bağlantısı ve E5 karayolunda konumlanmaktadır.

Anadolu yakasının yükselen değeri Kartal’da, TEM bağlantı yolu ve E5’in çok yakınında; güneş enerjili, su ısıtma sistemli, klimalı, kapalı otoparklı, ada ve deniz manzaralı daireleriyle Serrapark, huzurlu ve konforlu bir yaşamın adresi...
 
Her Metrekaresi Hayat Dolu
 
Prekast malzeme ile süslenmiş iç ve dış cepheleri,
Doğal taş merdiven basamakları,
Granit kaplama apartman giriş döşeme ve duvarları,
Bahçesinde yeşil alanları, süs havuzu, deniz ve adalar manzarası,
Dinlenme alanları, site kafeteryası, spor alanları, otoparkları ve çocuk oyun alanlarıyla herşey sizin rahatınız için düşünüldü.
Basketbol ve voleybol oyun sahaları, 
Dış cephe prekast süsleme,
Dış cephe mantolama (ısı ve ses yalıtımı) sistemi,
Site kafeteryası, 
Her daire için depo alanı,
Süs havuzları,
Dinlenme alanları,
Panoramik deniz ve ada görüntüsü,
TEM otoyol kavşak bağlantısı ve E5 karayoluna 200 metre mesafedeki konumu,
68-210 metrekare arasında değişen büyüklükte, 63 daireden oluşan 1+1 3+1 ve 4+1 teraslı dubleks seçenekleri ile her şey sizin rahatınız için düşünüldü.
 
Her Metrekaresinde Konfor Var
 
Saten boyalı duvarları, birinci kalite laminant parke zemin döşemeli,
Girişlerde aynalı portmantosu, kartonpiyerli tavanları,
1.kalite seramik ıslak zeminleri, banyo dolabı Hilton tipi lavabo ve kompakt küvetle donatılmış banyosu, her dairede güneş enerjili sıcak su sistemi, her daireye Adsl ve telefon tesisatı, panel radyatörlü bağımsız doğalgaz ısıtma sistemi alt yapısı ve jeneratörü ve PVC esaslı pencere doğramalarıyla her ayrıntı sizin konforunuz için tasarlandı.
 
Her Metrekaresi Güvenli
 
Yangın ihbar sistemi ve gaz ikaz dedektörleri, çelik daire giriş kapıları, C300 hazır betonla teknik ve statik şartnameye uygun inşa edilmiş bina taşıyıcı sistemi, alüminyum merdiven korkulukları, site bahçesinde ve apartman girişlerinde son teknoloji ürünü 24 saat kayıtlı kamera sistemi, apartman girişlerinde görüntülü diafon/intercom sistemi, tamamı kapalı otopark alanı, hidroforlu (su deposu), jeneratör, yangın ihbar sistemi ve gaz ikaz dedektörleri ile her detay sizin huzurunuz için hazırlandı.
 
Konum
 
Proje Kartal'da Tepe alışveriş merkezine ve Real Markete 500 m. uzaklıkta, E5'e 100 m mesafede, TEM otoyol bağlantısına çok yakın, eski Kartal açık oto pazarı yerine inşa edilen büyük adliye binasına 6/7 dakika mesafede inşa ediliyor.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikartal-yeni-konut-projelerifuzul-insaat-serrapark-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451