OLİMPA PARK

Projeyi Takip Et
Başakşehir / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 232
Konut Seçenekleri : 3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 135
Teslim Tarihi : 2015-11-01
Fiyat Aralığı : 455000
FUZUL İNŞAATFUZUL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

OLİMPA PARK PROJE KÜNYESİ

Proje Adı : Olimpa Park

Yapımcı Firma : Fuzul Yapı

Proje Yeri : Başakşehir

Konut Sayısı : 232

Mağaza Sayısı : 55

Teslim Tarihi : Kasım 2015

Proje Mimarı : Aslı Mimarlık

Pazarlama ve Satış Danışmanlığı    : IMC Pazarlama ve Danışmanlık

25 bin m2’yi aşan arazi üzerine konuşlanmış, 12 ve 18 katlı bloklardaki 232 daire ve 55 cadde mağazasıyla, Olimpa AVM ve Olimpa Rezidans’ın bütünleşmesinden oluşan Olimpa Park, Başakşehir’in içinde modern bir şehir olarak yükselecek ve bölgenin yeni yüzü olacak. Olimpa Park’ın Kasım 2015 tarihinde tamamlanması planlanıyor.

PROJE HAKKINDA

En iyiyi, en sağlamı, en güzeli ve en önemlisi yaşanılabilir olanı inşa etmek için çıktık yola.

Başakşehir’in gelişmesine belki de en büyük katkıyı sağladık Fuzul Yapı olarak. Gerçekleştirdiğimiz projelerle, Başakşehir’in mimarı olduk.

Fuzul Kent, Neriva, Ariva ve Evila gibi büyük projelerle Başakşehir’in en önemli inşaat markası olduk.

Son yıllarda Başakşehir’in talep gören, gelecek vadeden bir bölge olmasını sağlayan projelerimize bir yenisini daha ekliyoruz: Olimpa Park. Olimpa Park; konutları, rezidansı, AVM’si ve çarşısıyla Başakşehir’in gözbebeği olacak muazzam bir proje. Her türlü ihtiyaca cevap veren, stresten uzak, huzurlu ve güvenli bir yaşam merkezi.

OLİMPA REZİDANS

Bugün taşınıp zevkle yaşayacağınız ve konforundan vazgeçemeyeceğiniz bir rezidans yaptık.

Olimpa Rezidans inşaatını, “en iyisini” yapma felsefesiyle tamamlayıp Olimpa markasının geleceğine dair mihenk taşlarını yerlerine oturtmuştuk. Yüksek kalitede hizmeti en iyi teknolojiyle birleştirdik.Şimdi sıra sizde.Biz bir rezidans yaptık, siz de hemen taşınarak onu sıcak bir yuvaya çevireceksiniz.

Alışverişten evinize doğrudan gidebileceğiniz imkanı yaşamınıza sunduk.

Günün her saati, her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz, dairenizden doğrudan alışveriş merkezine girebileceğiniz, tek kelimeyle eşsiz bir proje.
Olimpa Rezidans’ı yaşamınızı kolaylaştıracak vale hizmetleriyle donattık.

Her daireye özel otopark alanı tahsis ettik ve araç yıkama hizmeti sunduk. İstanbul trafiğinin stresini üzerinizden atmanız için otoparka kadar inen asansör ve park vale hizmetiyle konforunuzu arttırdık.

Eğer isterseniz Olimpa Rezidans taksi hizmetleri de elinizin altında. Yaşamın stresinden uzaklaşmanız için başka alternatifler de ürettik. Fitness merkezinde sağlıklı yaşam egzersizleri yaparak sosyalleşebilirsiniz.

OLİMPA AVM

Bölgedeki tek alışveriş noktası olan Olimpa AVM ile sosyal aktivitelerden geri kalmayacağınız bir ortam sağladık.

Günlük 15 bin ziyaretçisi ile Başakşehir’in tek modern alışveriş merkezi olan Olimpa AVM’de sanat, moda, spor gibi sosyal aktivitelerden geri kalmayacağınız bir ortam sağladık.
Zamanınızı eğlenerek geçirebileceğiniz keyifli ortamlar oluşturduk.

OLİMPA AVM’de hayatı kolaylaştıran, eğlenceli ve modern imkanlar sizi bekliyor. Olimpa Kart ile sadık müşterilerimizin alışverişlerine yenilikçi bir anlayış ve özel promosyonlarla heyecan katıyoruz.
İmkanlar dünyası Olimpa AVM’de yatırımcılar için prestijli ve kârlı fırsatlar sunduk.

Prestij ve fırsatlar sunan Olimpa AVM, hem yatırımcılar için kârlı hem de İstanbullular için modern bir yaşam alanı vadediyor. Sosyal yaşam ve mağaza zenginliğiyle seçkin bir yatırımcı kitlesine sesleniyor. 86 adet mağazasında A’dan Z’ye her şey mevcut. 20 fastfood mekanı ve kafeterya, 7 sinema salonu, fitness merkezi, çocuk oyun alanlarıyla yok yok.

OLİMPA ÇARŞI

Size zaman kazandırdık

Çesit çeşit ürünleri, markaları seçerken bol bol düşünme fırsatınız olacak. Alışveriş yaparken vaktiniz artık kısıtlı değil. Sadece ne almak istediğinizi uzun uzun düşünebilirsiniz. Dilerseniz alışveriş serüveninize Olimpa AVM’de devam edebilirsiniz.
Stresten uzak günleri yaşamınıza getirdik.

A’dan Z’ye her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek Olimpa Çarşı’da, mini butiklerde alışverişin keyfini çıkarın istedik. İhtiyacınız olan her şey bu caddede, cadde evinizin altında.
Aradığınız lezzetleri yanı başınıza getirdik.

Gurme tatları keşfedebileceğiniz pastane, kafeterya, restoranları da unutmadık. Lezzeti evinizin yakınına getirdik.
En acil ihtiyaçlarınıza en hızlı çözümleri ürettik.

Eczane, kırtasiye, oyuncakçı, GSM bayii gibi mini mağazaları da sizin için getirdik.
Yemek yemeyi sizin için bir eğlenceye dönüştürdük.

Yediğiniz yemeklerin, tatlıların tadı her zamankinden farklı olacak. Canınız o anda ne isterse istesin yapmanız gereken sadece birkaç adım atmak olacak. İstediğiniz restorana trafik stresi olmadan ulaştığınızı bir düşünsenize!

OLİMPA KONUT

Olimpa AVM ve Olimpa Rezidans’ın yanında yükselecek Olimpa Konutları’yla Başakşehir’in en iyi projelerinden birini yapıyoruz. 15 bin m ²’yi aşan bir arazi üzerine konuşlanmış, 12 ve 18 katlı bloklardan oluşan toplam 232 dairelik Olimpa Park Konut projesiyle şehrin içine modern bir şehir kurduk. Sağlık kent ve 3. havalimanı gibi projeler ile birlikte üniversite ve AVM projesine ev sahipliği yapan Başakşehir, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi olarak değer kazanıyor.
Çocuklarınız okula “yürüyerek” gidebilecek.

Yapımı devam eden 3. köprüye kolayca bağlanabilecek, Kuzey Marmara otoyolu ile TEM otoyolu arasında kurulması planlanan ye ni şehre komşu olacak ve 3. havalimanına oldukça yakın bir konumda yer alacaksınız. Öte yandan Atatürk Havalimanı’na, Atatürk Olim piyat Stadı’na, Büyük İstanbul Terminali’ne arabanızla ortalama 15 da kikada ulaşacaksınız. Bölgede yer alan eğitim kuruluşları sayesinde çocuklarınız okula kısa sürede gidebilecek.
Dairelerde özel yaşam alanları tasarladık.

Yapımı devam eden 3. köprüye kolayca bağlanabilecek, Kuzey Marmara otoyolu ile TEM otoyolu arasında kurulması planlanan ye ni şehre komşu olacak ve 3. havalimanına oldukça yakın bir konumda yer alacaksınız. Öte yandan Atatürk Havalimanı’na, Atatürk Olimpiyat Stadı’na, Büyük İstanbul Terminali’ne arabanızla ortalama 15 da kikada ulaşacaksınız. Bölgede yer alan eğitim kuruluşları sayesinde çocuklarınız okula kısa sürede gidebilecek.
Binalarımızı yüksek güvenlik önlemleriyle donattık.

Güvenliğiniz için tasarladık. 7/24 güvenliği takip edilen bir yerleşim birimi yaptık ki içiniz rahat olsun.Huzurla uyumanız için depreme dayanıklı, güvenilir yapılar inşa ettik. Yangın sensörü, yangın için ortak alanlarda duman dedektörü gibi teknik özellikleri binalara koymayı ihmal etmedik. Ayrıca her bloğa biri yangın merdiveni holüne açılan, biri yük taşıma özelliğine sahip toplam 2 adet günümüz teknolojisiyle donatılmış, yüksek kapasiteli asansör koyduk.

Dış Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

OLİMPA PARK İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibasaksehir-yeni-konut-projelerifuzul-insaat-olimpa-park): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451