DAP ROYAL CENTER

SİZİN RÜYANIZ... SİZİN DÜNYANIZ...

Projeyi Takip Et
ALTAYÇEŞME MAH. ÇAM SOKAK NO:16 Maltepe / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 210
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 300000
DAP YAPIDAP YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul'un en gözde merkezlerinden Maltepe'de "yeni bir dünya" yükseliyor. Bu, geleceğin Maltepe'si ve İstanbul'un ipuçlarını veren, tüm detayları DAP Yapı titizliği ile adeta nakış nakış işlenip size ve sevdiklerinize farklı bir yaşam alanını değil, bambaşka bir yaşam biçimini sunan bir dünya...

Mavi ile Yeşilin Dansı...

Gökyüzünün mavisi burada su mavisi ile buluşuyor. Binbir çeşit yeşil, dinginliği getiriyor bize. Bu dinginlikten yükselen iki rezidans kule, bir parça beyaz alıyor bulutladan... Sanki bir tablo bu. Adı, DAP Royal Center.

Hayat, Bekletmeye Gelmez...

İş hayatında bir anın bile hayati önemi vardır. Bazı fırsatlar bir an farkıyla bizi bulurken, bazıları da yine bu sürede kaçıp gider. İş hayatındaki en önemli avantaj, ulaşım imkanlarının çoğunluğudur.

E-5'in hemen yanında bulunan DAP Royal Center, Maltepe sahil yolu, TEM ve diğer bağlantı yollarına çok yakın bir konumdadır. Havalimanı, deniz otobüsü ve yapımı devam eden metro vb. alternatif ulaşım imkanlarına sahip olması, DAP Royal Center'ı farklı kılan özelliklerdir. 

Beklentileriniz, Ne Kadar Yüksek?

Loft tarzını aratmayan bir niteliğe sahip DAP Royal Center, 350 cm tavan yüksekliği ile alışılmışın dışında yaşam alanları sunuyor. Yüksek tavanlı manzaranın doyumsuz keyfini daha fazla çıkarmak isteyenlere duvarsız, yekpare cam özelliği geniş bir bakış açısı ve ferah bir ortam vaat ediyor.

 

 

İç Resimler

DAP ROYAL CENTER İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasimaltepe-yeni-konut-projeleridap-yapi-dap-royal-center): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451