DAP VADİSİ - İ OFİS

Projeyi Takip Et
Merkez Mah. Seçkin Sok. 2-4/A ÇAĞLAYAN Kağıthane / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
DAP YAPIDAP YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
DAP Yapı'dan Yine Bir İlk: Ofis Yönetim Sistemi
Bir DAP Yapı hizmeti ve ayrıcalığı olan Ofis Yönetim Sistemi, bir ofise bedava sahip olmanın yani bu değerli yatırımı bedavaya getirmenin adıdır. Şirketiniz lobi, asistan odası, toplantı odası, salon, v.b. zorunluluklar nedeniyle yüzlerce metrekarelik alana ve bu alanları işlevsel hale getirecek asistan, sekreter, temizlik, servis gibi yardımcı personele ihtiyaç duyabilir. 
Oysa DAP Yapı'nın Ofis Yönetim Sistemi'yle İ Ofis'te hem gereksiz bir yatırım haline dönüşen yüzlerce metrekarelik ofis yatırımından kurtulmuş oluyorsunuz hem de ek personel giderlerinin yükünü taşımak zorunda kalmıyorsunuz. Çünkü İ Ofis'te mekân ve personel olarak ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hizmeti, eğer siz isterseniz VIP kalitesinde, küçük bir katkı payı karşılığında alabiliyorsunuz. 
Örneğin, İ Ofis'te yapacağınız 50 m2'lik bir ofis yatırımıyla aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacın karşılanabildiği 50.000 m2'lik dev bir kompleksin tüm imkânlarından, yararlanabiliyorsunuz. DAP Yapı, sadece konut geliştiren bir grup değildir. Hem yüksek standartlarda rezidans üretir hem de Kurumsal İşletim Sistemi, Ofis Yönetim Sistemi gibi yeniliklerle sektörü için know how sağlar. İ Ofis, şehrin yani hayatın içindeki merkezi konumu, yatırımınızı 6,5 ila 10 yıl gibi makul bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemi, işinizi ve hayatınızı kolaylaştıran VIP asistan hizmetleri, peyzajından fitness center'a, mini golf sahasından helikopter pistine, cafe ve restoranlardan alışveriş merkezlerine kadar standartların çok üzerindeki a plus özellikleriyle iş hayatında yeni bir dönemi başlatıyor. 
 
İ OFİS’İN GENEL ÖZELLİKLERİ
69 bağımsız bölümden oluşan İ Ofis, 56 ofis ve 13 dükkana ev sahipliği yapıyor. 8 kattan oluşan İ Ofis’te 1 otopark, 2 mağaza - ofis katı, 1 giriş katı, 4 ofis katı ve 1 toplantı odası mevcut.
 
MİMARİ VE YATIRIM
Değişik mimarileriyle, alıcı ve yatırımcıların gözdesi olan DAP Yapı’nın iş dünyasına yönelik tüm ihtiyaçları eksiksiz şekilde karşılayan, yenilikleri, avantajlarıyla yatırımcıya sayısız fırsatlar sunan projesi Dap Vadisi tamamlanıyor… 
İş dünyasının kalbi Çağlayan’da yer alan ve lokasyonu itibariyle tüm yollara zahmetsiz olarak bağlanacak şekilde tam ortada bulunan Dap Vadisi’nden Çevreyolu’na bağlanmak sadece 2 dakika sürüyor ve E5’i ya da TEM’i kullanarak kısa sürede Atatürk Havalimanı’na ulaşmak mümkün oluyor. 
Dünyada ilk kez, harflerden oluşturulan özgün ve yatay mimari formu, şehrin içindeki merkezi konumu, yatırımınızı 6,5 ila 10 yıl gibi makul bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemi ile Dap Vadisi, eşsiz bir DAP Yapı ayrıcalığı…
 
LOKASYON
Dap Vadisi, Çağlayan'da şehir yaşamının tüm alanlarına temas edebilen bir noktada bulunuyor. Bu özelliğiyle şehrin her türlü imkânından faydalanmanızı sağlıyor. Avrupa'nın en büyük adliye binası olan Çağlayan Adliyesi Dap Vadisi’ne birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlereyse 5 – 10 dakika uzaklıkta bulunuyor. Şehrin hızına yetişmek isteyenler, yatırımlarını şehrin kalbinde yer alan Dap Vadisi ile değerlendiriyor. 
 
Her yere yakın ama en çok hayallerinize… 
Dap Vadisi şehrin tam ortasında, yani kalbinde yer alıyor. Çağlayan meydanına yürüme mesafesinde olan bu yeni cazibe merkezi, yatırımcılarına lokasyon avantajı nedeniyle şehrin her yerine kolaylıkla ulaşma imkânı sunuyor. Metrobüs hattına, E-5, TEM ve bağlantı yollarına, köprülere birkaç dakikalık mesafede bulunuyor. 
Atatürk Havalimanı'ndan dünyanın her yerine ulaşmaksa yalnızca 15 dakika sürüyor.
 

Dış Resimler

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasikagithane-caglayanyeni-konut-projeleridap-yapi-dap-vadisi-i-ofis): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451