DAP TANGO KULE

Projeyi Takip Et
Maltepe / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 192
Teslim Tarihi : 2014-06-01
Fiyat Aralığı : 300.000 - 474.000
DAP YAPIDAP YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Uyanmak istemeyeceğiniz bir rüya...

Tango Kule’de 5 yıldızlı otel konforu, lobi, danışmanlık, kat hizmeti, 7/24 özel güvenlik, yürüyüş parkurları, kapalı otopark, açılır kapanır 4 mevsim yüzme havuzu, cafe ve restaurant’ın yer aldığı a plus rezidans hizmetleri DAP Club ayrıcalığıyla sizi bekliyor. Yalnız size ve sevdiklerinize ait olan, heyecan verici, yepyeni bir yaşam başlıyor.

Yeni bir hayata atılan ilk adım...

Sizin için tatil hiç bitmeyecek!

İster soğuk bir kış günü, kar manzarası altında kapalı havuzda ister güzel bir yaz günü açık havuzda isterseniz muhteşem manzara eşliğinde 20 kattaki teras havuzda yüzmek; yılın her gününü, günün her anını tatildeymiş gibi yaşamak Tango Kule ayrıcalığıyla mümkün. Tango Kule’de daha fazla ayrıcalık isteyenlere seçkin bir yaşamın tüm imkânları DAP Club’la sunuluyor.

Yılın her günü, günün her anı sizinle...

Bırakın işler sizi biraz daha beklesin!

Olanca maviliğiyle gülümseyen deniz, bugün de çarşaf gibi. Oysa hafta sonuna daha birkaç gün var. Bitmek bilmeyen toplantılar, randevular, raporlar, sunumlar ya da marinada sizi fora yelken bekleyen özgürlükle bambaşka bir dünyaya mavi yolculuk...

Bırakın, bugün sizi yoğun bir iş programı değil, tutkunu olduğunuz deniz ve özgürlük çağrısıyla dalgalar beklesin.

Aradığın özgürlük rüzgârın kanatlarında...


Duyguların mimarideki yansıması...

Mimaride ilklerin, konut anlayışında yeniliğin adresi DAP Yapı, Tango Kule’yle başarı çıtasını daha da yükseltiyor.

İlhamını tangonun yüksek ritminden, mükemmel uyumundan ve sınırsız duygularından alan Tango Kule, sıra dışı olmanın ötesindeki özgün mimarisiyle dünya kenti İstanbul’un siluetine farklı bir form, çehresine sanat eseri niteliğinde bir proje kazandırıyor.

Tango Kule, eşsiz bir hayata sahip olmak isteyenler için hayata geçiriliyor.

Deniz tutkusu seyir keyfine dönüşünce...

En büyük tutkumuz deniz, tüm güzelliğini en cömert haliyle 4 mevsim boyunca beğeninize sunuyor. Marmara’nın süsü Adalar, doyumsuz seyir imkanı veren panoramik camdan günün her anı bir tablo güzelliğiyle salonumuza doluyor. Bu muhteşem manzara eşliğinde dostlarla yenilen yemeklerden, muhabbetle içilen kahvelerden geriye ayrı bir lezzet, farklı bir tat kalıyor.

Tango Kule Bu Şehri Sevmenizin Bir Başka Nedeni

Özgürlük ruhumuzun coşkusunu nasıl yansıtıyorsa, özgün olanda yalnız size ait olanı seslendiriyor.

Tango Kule, eşsiz mimarisiyle bütünlük sergileyen iç tasarımı, zevk ve seçiciliğin göstergesi detayları, ferah ve fonksiyonel kullanıma uygun yerleşim planıyla şanslı sahiplerine "stüdyo" yaşamının ayrıcalıklarını cömertçe sunuyor.

Bu Bir Fısıltı Değil Özgürlüğün Sesi

En büyük tutkumuz deniz, tüm güzelliğini en cömert haliyle 4 mevsim boyunca beğeninize sunuyor. Marmara'nın süsü Adalar, doyumsuz seyir imkanı veren panoramik camdan günün her anı bir tablo güzelliğiyle salonumuza doluyor. Bu muhteşem manzara eşliğinde dostlarla yenilen yemeklerden, muhabbetle içilen kahvelerden geriye ayrı bir lezzet, farklı bir tat kalıyor.

Tango Kule Bu Şehri Sevmenizin Bir Başka Nedeni

Püf Noktası: Bu şehri seviyorum!

Kadın olmanın en güzel yanı dilediğin gibi alışveriş yapmaksa, ondan daha güzel olanı, elde çantalarla sanki alışverişe daha yeni çıkmışçasına cadde boyu vitrinlere bakmaktır.

Alışveriş, eğlence, keşfetmenin heyecanı, kadın olmanın özgürlüğü ve ayrıcalıklı yaşama ait her şey, her an elinizin altında. Çünkü Tango Kule, şehrin kalbinin attığı yerde. Kadıköy’ün yakınında, Bağdat Caddesi'nin hemen yanında...

Tango Kule. Bu şehri sevmenizin bir başka nedeni…

Onca koşuşturma arasında, bitmek bilmeyen iş toplantıları gün sonunda daha da sıkıcı hale gelmeye başladıysa bu, gecenin çok uzun ve keyifli geçeceğine işarettir. Gecenin nabzını tutanlar, dünyayla tüm bağlantılarını koparıp kendi dünyalarına akarak eğlenceyi sınırsız, keyfi doyumsuz yaşamak isteyenlerdir. Şehrin kalbinde yer alan Tango Kule'yle a plus rezidans yaşamına adım atanlar, gecelerin ritmini istediği gibi belirler.

Gece rengini sizden alsın!

Lokasyonu, özgün mimarisi ve üstün özellikleriyle bambaşka bir yaşamın anahtarını vaat eden Tango Kule, kendisine yatırım amaçlı sahip olmak isteyenler için de büyük bir fırsat sunuyor.

İki kere kazanmak isteyenler, Kurumsal İletişim Sistemleriyle rezidanslarını otel olarak kiraya verip kar etmeye hemen başlayabiliyor.

Tango Kule, yatırımcı için kaçınılmaz bir fırsat, değeri katlanarak artan kıymetli bir miras.

Kazanmayı her zaman bilenler için...

Maltepe'de, E5'e sıfır noktasında, lokasyon avantajını doyasıya yaşamınızı sağlayan Tango Kule var.

Havalimanına ve TEM bağlantı yollarına yakınlığı, metronun hemen yanında oluşu; kara, deniz, hava ve raylı ulaşım hatlarıyla şehir yaşamında kolaylığı sunuşu Tango Kule'yi ayrıcalıklı bir konuma yükseltiyor.

Lokasyon avantajıyla şehir yaşamının tüm alanlarına temas etmenizi, şehrin imkânlarından doyasıya yararlanmanızı sağlıyor.

Şehir senin. Dilediğin gibi yaşaman için...

İç Resimler

Vaziyet Planı

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasimaltepe-yeni-konut-projeleridap-yapi-dap-tango-kule): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451