EMAAR SQUARE

MERKEZİNDE İNSAN, ÇİZGİSİNDE İSTANBUL VAR

Projeyi Takip Et
Camlica Üsküdar / İstanbul Anadolu Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
EMAAREMAAR PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Modern mimarisi ve insan odaklı tasarımı ile Emaar Square, "İstanbul'u yaşamak" isteyenleri yeni bir dünyada buluşturuyor.

YAŞAM STİLLE BULUŞTU

Residences, değişen dünyayı yakından takip edenlere, geleneksel ile seçkin yaşam biçiminin harmonisini sunuyor.

* 5-14 kat arasında değişen dört ayrı bina
* 1-5 odalı rezidans'tan penthouse'a kadar farklı 421 ünite seçeneği
* Sosyal kulüp, açık ve kapalı havuz, çocuk kulübü, çocuk havuzu, fitness stüdyoları ve spor salonu

İstanbul’un kalbinde, Çamlıca’da Emaar’ın uluslararası deneyimiyle yepyeni bir yaşam alanı doğuyor. Her ayrıntısı, alanında dünyaca ünlü projelere imza atmış uzmanlar tarafından tasarlanan Emaar Square, daha proje aşamasında International Property Awards (Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri) tarafından, önce Avrupa’da ardından da Dünya’da Yılın en iyi Karma Mimari Projesi seçildi.

Emaar Square’de farklı yaşam tarzlarını benimseyenler, kendileri için yaratılmış özel tasarımlar bulacaklar. Geniş aileler, çekirdek aileler, kendi evinde 5 yıldızlı otel konforunu yaşamak isteyenler için ortak noktası kalite olan pek çok alternatif Emaar Square sakinlerini bekliyor.

İstanbul’un en büyüğü olacak Emaar Square Alışveriş Merkezi’nde 100 tanesi yeme, içme ve eğlence alanlarına ayrılmış 400 mağaza bulunacak. Discovery Center, Sualtı Hayvanat Bahçesi, 15 salonlu dev sinema kompleksi, buz pisti ve sayısız sosyal aktiviteler, ayrıca Galeries Lafayette gibi Türkiye’de ilk defa açılacak pek çok mağaza ile alışveriş merkezi Anadolu Yakası’nın eğlence ve keyif merkezi haline gelecek.

Ayrıca Emaar’ın seçkin uluslararası otel zinciri The Address Hotel’in, Türkiye'deki ilk oteli de 180 odasıyla Emaar Square'de hizmete girecek.

Emaar Square, yalnızca yaşam ve keyfin değil, iş dünyasının da Anadolu Yakası'ndaki yeni merkezi olacak. 40.000 m2 kiralanabilir alan sunan Ofis Kulesi,
pek çok seçkin firmaya ev sahipliği yapacak.

En yakın zamanda satış ofisinde konuğumuz olun. Biliyoruz ki İstanbul sevgisiyle, İstanbul’un kalbine kurulan Emaar Square, sizin de kalbinizde bir yer edinecek.

İç Resimler

EMAAR SQUARE İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiuskudar-camlicayeni-konut-projeleriemaar-emaar-square): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451