TOSKANA VADİSİ

Projeyi Takip Et
KARAAĞAÇ MAHALLESİ, SIRTKÖY ÇİFTLİĞİ MEVKİİ HADIMKÖY Büyükçekmece / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 524
Konut Seçenekleri : 4+1,5+2,6+2,7+2,8+2
Metrekare Aralığı : 255
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 1236400
EMAAREMAAR PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Dünyanın önde gelen gayrimenkul şirketi EMAAR, tüm vizyonunu ve uzmanlığını Türkiye’nin  güzel geleceğinde yer alacak ilk projesi Toskana Vadisi ile İstanbul’a, doğayla modern hayatın kaynaştığı kusursuz bir yaşama taşıdı...
İlk fazı tamamlanan ve sakinlerinin eşsiz bir yaşam sürdüğü Toskana Vadisi’nde, şehrin konforunu doğayla birleştiren, Akdeniz havasını İstanbul’a getiren bir yaşam yarattıldı.
Akdenizli bir solukla nefeslenen masalsı bir hayat...
İstanbul’un en çarpıcı ve seçkin yerleşimlerinden birinde yaklaşık 2 milyon m2’lik bir alana yayılan arazide; tertemiz bir hava, ılıman iklim, deniz ve göl manzarasına sahip, dünya standartlarına göre tasarlanmış villanızda yaşarken kazanacaksınız. 
Çocuklarınız, tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış kusursuz bir dünyada büyüyecekler. Bölgede yanıbaşınızdaki 1500 dönümlük binicilik merkezinde ata binebilir, doğa sporları yapabilirsiniz. 
Toskana Vadisi’nde spor klübünüzde fitness, aerobik, yoga ve pilates yaparken; açık ve kapalı havuzlarda yüzerken, teniz basketbol ya da squash oynarken hem keyifli vakit geçirecek hem de sağlıklı, zinde bir yaşam süreceksiniz.
Alışverişten restorana ihtiyaçlarınız olan herşeyi, farklı lezzetleri yani hayatın tüm renklerini yanı başınızdaki Toskana Çarşı’da bulacaksınız.
 
Projenin Künyesi
 
Lokasyon: Büyükçekmece
Proje Sahibi: Emaar Türkiye
Proje Mimarı: JZMK – California / AE Mimarlık – İstanbul
Arazi Alanı: 1.700.000 m2
Ortak Alanlar ve Bahçeler Toplamı: 1.274.000 m2
Toplam Konut Adedi: 540
Konut Tipleri: 12 farklı tip
Konut Büyüklükleri: 149 m2 ile 940 m2 arasında değişen alternatifler
Proje Satışa Çıkış Tarihi: Mayıs 2007
İlk Faz Teslim Tarihi: 2009 yılının ikinci çeyreği
İkinci faz inşaat tarihi : Eylül 2010
İkinci faz inşaat teslimi : 2011 son çeyrek
Sosyal alanlar : Toskana Vadisi Spor ve Yaşam Kulübü Dolce Vita, 5.400 metrekaresi kapalı olan 16 bin metrekarelik sosyal tesis
 
Toskana Vadisi’nde Tüm Detaylar Sizin İçin...
Evinizin değerine değer katacak markalar, kapak ve renk seçim alternatifli Snaidero İtalyan mutfaklar ve Miele beyaz eşyalar...
Ayrıca; Rehau pencerele, Duravit vitrifiyeler, Hans-Grohe bataryalar, LG Beko Klima sistemleri, Viessmann akıllı kombi, Kapalı garaj, 2 Salon, Salon ve yatak odalarında renk alternatifli İtalyan lamine parke, Merkezi TV ve uydu sistemi
Ebeveyn banyolarında mermer kaplama ve jakuzi, Katlar arası çamaşır bacası ve çamaşır bölümü, Opsiyonel yüzme havuzu, şömine, Türk hamamı, sauna, spor odası, sinema odası, şarap mahzeni ve asansör.
Evinizde Yaşarken Konforun Tadını Çıkaracaksınız...
 
II. ETAPTA, TOWNHOUSE VE VİLLA DAİRELER SATIŞTA!
Toskana’ya özgü Akdenizli bir hayatı İstanbul’a getiren Toskana Vadisi’nin 2. etabındaki eşsiz deniz ve göl manzaralı ikiz villalar ile bahçeli ve teraslı villa daireler 2011’de sahiplerine kavuşmayı bekliyor.
Size özel ödeme koşullarıyla sahip olabileceğiniz bu muhteşem konutların ve 16.000 m  alan üzerine kurulu bölgenin en büyük, modern spor ve yaşam kulübü Dolce Vita’nın yanı sıra 2011’de hizmete girecek Toskana Çarşısı’nda yatırımınızı kazanca dönüştürecek 16 adet mağaza ile yaklaşık 3700 m2 kiralanabilir alan bulunuyor.
Toskana Vadisi, yavaş yaşam felsefesiyle hayatın tadına vararak, vaktinizi keyifle geçireceğiniz, şehir konforunun doğayla kucaklaştığı benzersiz bir yaşam tarzını, Akdeniz’in tüm sıcaklığıyla sizlere sunuyor.

İç Resimler

TOSKANA VADİSİ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibuyukcekmece-yeni-konut-projeleriemaar-toskana-vadisi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451