TOSKANA VADİSİ 3. FAZ

Projeyi Takip Et
G 84 BULVARI GÖL VADİSİ Büyükçekmece / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 187
Konut Seçenekleri : 3+1, 4+1, 5+1, 6+1, 7+1
Metrekare Aralığı : 179.40 - 694.60
Teslim Tarihi : 2015-09-01
Fiyat Aralığı : 950000 - 5000000
EMAAREMAAR PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
ARIKAN YAPIARIKAN YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Bir dünya lideri Emaar ve Arıkan Yapı işbirliğinden İstanbul’da bir dünya projesi.
 
Akdeniz’li yaflamın İstanbul’daki adresi Toskana Vadisi’ne yeni bir güneş doğuyor, “Tek Katlı Villa Yaşamı” Toskana Vadisi’ne geliyor. Toskana Vadisi’nin o eşsiz yaşam kültürü, yüzyıllarla beslenen mimari mozaiği, taşından dokusuna, tadından kültürüne Toskana esintisi, İstanbul’da, Toskana Vadisi’nde, “Tek Katlı Villa Yaşam Konsepti“ ile taçlanıyor.
 
1068 dönüm alanda, tertemiz bir hava, ılıman bir iklim ve deniz veya göl manzarasında, 179.4 m²’den 694.6 m²’ye optimum büyüklüklere sahip, 8 farklı tipte toplam 187 adet tek katlı villalardan oluşan Toskana Vadisi 3. Faz’da; opsiyonel havuz seçeneği, 5 metreye varan yüksek tavanlar, suit ozellikli yatak odaları, 50 m²’ye varan mutfaklar, villa içi avlu özellikleri ile bugüne kadar hayalini kurduğunuz, dünya standartlarında tasarlanmış villanızda Akdeniz kokan bir yaşamı İstanbul’da yaşayacaksınız.
 
VİLLALARDA İÇ BAHÇE DÜNYASI
 
Geleneksel konut mimarimizde sıkça karşılaşılan iç bahçeler modern yorumuyla Toskana Vadisi'nde tekrar hayatınıza giriyor. Açık hava, güneş ışığı ve peyzaj öğeleriyle doğanın güzelliğini dışarıdan içeriye aktaran, evinizin iç mekanlarıyla bütünleşen iç bahçeniz aynı zamanda rahatlatıcı bir atmosfer ve size özel mahremiyet alanı yaratıyor.
 
TOSKANA VADİSİ KÖY MEYDANI
 
Toskana’ya özgü değerlerin İstanbul’daki en güzel yansımalarının sergileneceği, bize dair yaşam unsurlarının harmanlanacağı, dost sohbetlerinin vazgeçilmez mekanı olacak, yeni arkadaşlıkların filizleneceği o eşsiz köy meydanımız…
 
Hayaliniz hayatınız oluyor
 
Dünyanın önde gelen gayrimenkul şirketi Emaar, tüm vizyonunu ve uzmanlığını Türkiye'nin güzel geleceğinde yer alacak ilk projesi Toskana Vadisi ile İstanbul'a, doğayla modern hayatın kaynaştığı kusursuz bir yaşama taşıdı...
 
Bir ve ikinci fazı tamamlanan ve sakinlerinin eşsiz bir yaşam sürdüğü Toskana Vadisi'nde, şehrin konforunu doğayla birleştiren, Akdeniz havasını İstanbul'a getiren bir yaşam yaratıldı.
 
Toskana Vadisi'nde Tüm Detaylar Sizin İçin...
 
Evinizin değerine değer katacak markalar, kapak ve renk seçim alternatifli Snaidero İtalyan mutfaklar ve Miele beyaz eşyalar...
 
Ayrıca; Rehau pencerele, Duravit vitrifiyeler, Hans-Grohe bataryalar, LG Beko Klima sistemleri, Viessmann akıllı kombi, Kapalı garaj, 2 Salon, Salon ve yatak odalarında renk alternatifli İtalyan lamine parke, Merkezi TV ve uydu sistemi
 
Ebeveyn banyolarında mermer kaplama ve jakuzi, Katlar arası çamaşır bacası ve çamaşır bölümü, Opsiyonel yüzme havuzu, şömine, Türk hamamı, sauna, spor odası, sinema odası, şarap mahzeni ve asansör.
 
Akdenizli bir solukla nefeslenen masalsı bir hayat...
 
İstanbul'un en çarpıcı ve seçkin yerleşimlerinden birinde yaklaşık 2 milyon m²'lik bir alana yayılan arazide; tertemiz bir hava, ılıman iklim, deniz ve göl manzarasına sahip, dünya standartlarına göre tasarlanmış villanızda yaşarken kazanacaksınız.
 
Çocuklarınız, tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış kusursuz bir dünyada büyüyecekler. Bölgede yanıbaşınızdaki 1500 dönümlük binicilik merkezinde ata binebilir, doğa sporları yapabilirsiniz.
 
Toskana Vadisi’nde spor klübünüzde fitness, aerobik, yoga ve pilates yaparken; açık ve kapalı havuzlarda yüzerken, tenis basketbol ya da squash oynarken hem keyifli vakit geçirecek hem de sağlıklı, zinde bir yaşam süreceksiniz.
 
Alışverişten restorana ihtiyaçlarınız olan herşeyi, farklı lezzetleri yani hayatın tüm renklerini yanı başınızdaki Toskana Çarşı’da bulacaksınız.
 
SOSYAL OLANAKLAR
 
Toskana Vadisi’nde 16.000 m²’lik bir alan üzerine kurulu Dolce Vita Spor ve Yaşam Merkezi’nde geçirilecek keyifli zamanlara ek olarak...
 
* Ortak Yaşam Alanları ve Parkla Bağlantılı, Manzaralı Yeşil Alan
* Yürüyüş ve Jogging Parkurları
* Sosyal Merkez
 
Bölgedeki Spor Olanakları:
* Binicilik Merkezi
* Doğa ve Su Sporları Kulübü
 
Bölgedeki Eğitim Olanakları:
* MEF Okulları
* Işık Okulları
* Kültür 2000 Koleji, İlkokul, Lise
* Bahçeşehir Koleji
* Bilfen Eğitim Kurumları
* Okyanus Koleji
* Yıldızlar Koleji
* Alkev – Alman Lisesi
* Alkev- Alman Kreşi
* Özel MEV Okulları
* İstanbul International Community School
* Istanbul International Community School Kreşi
* Fatih Üniversitesi
* Beykent Üniversitesi
* Arel Üniversitesi
 
Bölgedeki Sağlık Olanakları:
* Acıbadem Hastanesi
* Özel Kolan Hastaneleri
* Özel Medicana Hastanesi
* Özel TEM Hastanesi
* Bahçeşehir Alman Hastanesi
* LİV Hospital (Yakında hizmete girecek)
 
Bölgedeki Alışveriş Merkezleri:
* Toskana Çarşısı
* Akbatı AVM
* Marmara Park AVM
* Perlavista AVM
* Prestige Mall
* Torium AVM
* Beylikdüzü 5M Migros / AVM
* Beylicium AVM
* Atirus AVM
* Real
* Metro
* Koçtaş
* Bauhaus

Dış Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

TOSKANA VADİSİ 3. FAZ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibuyukcekmece-yeni-konut-projeleriemaar-arikan-yapi-toskana-vadisi-3-faz): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451