MERKEZ RESİDENCE

Projeyi Takip Et
Beşiktaş / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
GÖĞÜŞ YAPIGÖĞÜŞ YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Göğüş Yapı, Ankara'nın ardından İstanbul'da da şehir merkezlerinde yeni projelerini konumlandırmak üzere harekete geçti. Kuruluşunun 10. yılında sektöre "Merkez Residence" kavramı ile yeni bir konsept kazandıran Göğüş Yapı, İstanbul'da eşzamanlı olarak dört yeni residence projesini hayata geçiriyor.

İnşaat sektöründe 10. yılını tamamlayan Göğüş Yapı, "Merkez Residence" projeleriyle İstanbul'a yeni bir soluk getiriyor. Göğüş Yapı'nın alışveriş merkezlerine ve sosyal yaşam içerisinde metropol hayatına uyumlu dört yeni projesi; uzun süren fizibilite çalışmalarından sonra İstanbul Avrupa yakasında Beşiktaş-Şişli lokasyonunda iş merkezlerine yakın noktalara inşa edilecek. Haziran 2011'de başlayacak ilk proje ve bunu takiben inşa edilecek üç projenin detayları hakkında bilgi veren Göğüş Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Göğüş,"merkez residence" kavramı ile sektöre yeni bir konsept kazandırdıklarını belirterek şunları söyledi:

"Yoğun iş temposu içerisinde insanların en kıymetli şeyinin zaman olduğunu düşünerek hayatın ve yaşamın merkezinden uzaklaşmadan tüm iş merkezlerine yakın, trafik sorunundan uzak, İstanbul'un en çok tercih edilen ve talep gören bölgelerinde her türlü lüks hizmeti sunan projelerimizi "merkez residence" adı altında inşa ederek söktere yeni bir konsept kazandırmayı hedefliyoruz. Göğüş Yapı olarak inşa edeceğimiz dört yeni residence projemizin ilki Trend Residence Barbaros olacak. Haziran 2011'de başlayacağımız bu proje ile eşzamanlı olarak Beşiktaş-Şişli lokasyonlarında üç yeni Trend Residence projemiz daha olacak. 8 bin metrekarelik yaşam alanı üzerine kurulacak olan Merkez Residence konseptli projelerimiz, 1+1, 2+1 ve 2+2 olmak üzere farklı tiplerde normal ve teraslı dublex dairelerden oluşacak. Barbaros projesi ile eşzamanlı inşaatı başlayacak olan projelerimiz, toplam 50 milyon TL. yatırım bedeliyle inşa edilecek ve toplamda yüz konutu kapsayacak. Günümüz tasarımlarını fonksiyonel bakış açısıyla birleştirerek İstanbul'a yeni bir soluk getirecek.

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibesiktas-yeni-konut-projelerigogus-yapi-merkez-residence): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451