TREND FULYA

Projeyi Takip Et
Beşiktaş / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 23
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1
Metrekare Aralığı : 50.00-143.00
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 0-0
GÖĞÜŞ YAPIGÖĞÜŞ YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Trend Fulya, Akıllı Sistem, Cluss Plus Özellikleri!
 
Yatırımıza değer katan GÖĞÜŞ YAPI son teknoloji, üstün mimari, 1. sınıf inşaat kalitesi, akıllı sistem teknolojisi ve Türkiye'de bir ilk olan özellikleri Trend Residence koleksiyonunun yeni projesi Trend Fulya'yı sunuyor.
 
 
İstanbul'un Kalbi Fulya 'da 7 Yıldızlı Rezidans yaşantısı ve yatırımı!
 
Residans hizmetlerinde class Plus ayrıcalığı ile yüksek standartlar da bir yaşam ve yatırım tarzı sunan trend residences Fulya, Göğüş Yapı imzası ile hayata geçen İstanbul'un en gözde projesi. Sizde bu mühteşem projede daire sahibi olun isterseniz kendiniz oturun isterseniz kurumsal işletme sistemi ile dairenizi kiraya verelim. her iki seçenekte de karlı çıkın.
 
Neden Trend Residence
 
Modern mimaride yeni bir dönem başlatan ve 7 yılda Türkiye’nin önde gelen konut ve gayrimenkul şirketlerinden biri haline gelen Göğüş Yapı A.Ş. şimdi hayalleriniz kadar büyük bir dünyayı, Trend Residence Fulya hayata geçiriyor.

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibesiktas-yeni-konut-projelerigogus-yapi-trend-fulya): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451