TREND TAKSİM RESIDENCES

Projeyi Takip Et
GÜMÜŞSUYU Beyoğlu / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
GÖĞÜŞ YAPIGÖĞÜŞ YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
BİNA ÖZELLİKLERİ
Uluslarası alanda mimari ve teknoloji ödüllerine sahip Trend Residence Taksim en son deprem yönetmeliğine uygun, akıllı ev teknolojisi ile donatılmış bir şekilde size her türlü lüks ve konforu sunar. İstanbul'un merkezinde sahip olacağınız size özel fitness, Türk hamamı, havuz, sauna, VIP sinema ve daha birçok ayrıcalık yaşamınıza vazgeçilmeyecek değerler katar.
 
DAİRE ÖZELLİKLERİ
Trend Residence'da daireniz en güncel teknoloji ve en kaliteli malzemelerle donanmıştır. Armatürlerden, kapılara, döşemelerden, ankastre ürünlere kadar evinizin tüm malzemeleri dünyanın en iyi markalarındandır. Akıllı ev sistemi ile cep telefonunuzdan yönetebileceğiniz daireniz konfor,huzur ve estetiğin bütünüdür.
 
TAKSİM GÜMÜŞSUYU'NDA YAŞAM
 
TARİHLER BOYU SÜREGELEN DİNAMİZM.
 
Trend Residence Taksim, İstanbul'un tüm ulaşım noktalarına, en popüler restaurantlarına, alışveriş ve yaşam alanlarına saatler değil sadece dakikalar uzaklığındadır. Taksim Gümüşsuyu'nda yaşamak kuşkusuz İstanbul'lu olmanın ayrıcalığıdır. Şehrin tüm imkanları, tarihi, kültürel, sanatsal ve ticari zenginlikleri elinizin altında sizin emrinizdedir. 
 
BU DÜNYA YAŞAMIN TAM MERKEZİ! 
 
İstanbul' un en değerli yaşam merkezi Gümüşşuyu Taksim'de, The Marmara Oteli ile Gümüşsuyu Park Oteli tam ortasında; Alman Büyükelçiliği' nin yanında yaşamın ve yatırımın keyfini, boğazın, sanat ve moda dünyasının, alışveriş' in eğlencenin, cafelerin, tarihin, görkemli camilerin, eğitimin, iş dünyasının, 5 yıldızlı otellerin, sarayların ve üniversitenin merkezin de Göğüş farkıyla yaşayın. 
 
KAZANCIN DA MERKEZİ!
 
Taksim Gümüşsuyu yatırımcılara da aynı gücü ve ayrıcalığı vaadeder. Eşsiz lokasyonuyla Taksim'in gözbebeği Gümüsyuyu 365 gün 24 saat kesintisiz ve sonsuz yaşam ve kazanç noktasıdır. Taksim Gümüşsuyu'nda yatırım yapanlar tarihler boyu süregelen bu dimanizm ile yüksek kazanç ve yaşam fırsatına sahip olurlar.
 
Kira Getirisi
 
Dairenizde ister siz yaşayın, ister Trend Residence işletmeciliği ile kiraya verin. Kiracı derdi ile uğraşmadan yıl boyunca aylık yüksek kira getirisi kazanın. Kazancınızı nesilden nesile miras bırakın.
 
Lokasyon Değeri
 
Yatırımınız Taksim Gümüşsuyu'nda her gün değer kazanır. İstanbul merkezinin yüksek prim getirisi size ve sevdiklerinize ömür boyu kar getirir. 
 
HİZMETLER
 
Trend Residence Taksim'den daire sahibi olanlar Göğüş Card ayrıcalığına kavuşurlar. Valet Parking'den, resepsiyon hizmetlerine, deniz taksiden, oda servisine kadar Trend Residence sakinleri 5 yıldızlı otel kalitesinde VIP hizmetlerden yararlanırlar.

Dış Resimler

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeyoglu-gumussuyuyeni-konut-projelerigogus-yapi-trend-taksim-residences): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451