PİYALEPAŞA İSTANBUL

Projeyi Takip Et
Piyalepaşa KASIMPAŞA /
Konut Sayısı : 760
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 55
Teslim Tarihi : 2018-01-01
Fiyat Aralığı : 410.00
PİYALEPAŞA GAYRİMENKULPİYALEPAŞA GAYRİMENKUL PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
PROJE KÜNYESİ
Proje Yatırımcısı: Piyalepaşa Gayrimenkul Geliştirme Yatırımı ve Ticaret A.Ş
Proje Yatırım Tutarı: 800 milyon Dolar
İnşaat Alanı: 440.000 m²
Konut Alanı: 107.000 m²
Konut Adedi: 760
Ofis alanı: 50.000 m²
Rezidans Bloğu-Adet: 190
Otel alanı: 34.000 m²
Alışveriş alanı-sokağı: 31.000 m²
Kapalı sosyal tesis alanı: 2.500 m²
Otopark: 3.900 araçlık
Mimarlık Ofisi: İki Design Group
 
Polat markasının inşaattaki tecrübesini ve gücünü “Piyalepaşa İstanbul” ile devam ettiren Piyalepaşa Gayrimenkul, konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş sokağından oluşan projenin detaylarını ve satış rakamlarını açıkladı. İstanbul’un en eski ve değerli semtlerinden Piyalepaşa Bölgesi’nde 800 milyon dolarlık yatırım ile hayata geçirilen ve Nisan 2015’te satışa çıkacak olan projede konutların ilk metrekare satış fiyatları 7 bin 500 ile 8 bin 500 TL arasında değişiyor.
 
İstanbul’un merkezinde, Beyoğlu’nun kalbinde hayata geçirilen ve 2018 yılında yaşamın başlaması hedeflenen proje tamamlandığında, Türkiye’nin özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olacak.
 
Piyalepaşa İstanbul’un 2 bin 500 metrekareden oluşan kapalı sosyal tesis alanında; fitness salonundan, kapalı basketbol sahasına, kapalı havuzdan çocuk havuzuna, saunadan buhar odasına ve spa hizmetlerine kadar birçok sosyal donatı alanı yer alacak. Ayrıca çocuklar için de ekstra oyun alanları bulunacak. Proje, yüzde 48 yeşil donatı alanı sayesinde de sahiplerine ve kullanıcılarına doğayla buluşma imkanı sunacak. 2 katlı alışveriş sokağında; 9 salonlu sinema kompleksi, zengin fast food üniteleri ve çalışma saatlerinde esneklik sağlayacak şekilde planlanmış farklı gastronomik damaklara hitap eden cafe ve restorantlar yer alacak. Projenin kullanıcılarına ve sahiplerine sunduğu en büyük avantajlardan biri de 3.900 araçlık, 4 katlı otopark alanı olacak.
 
Ulaşım açısından da merkezi konumda yer alan “Piyalepaşa İstanbul”, D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kağıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakın konumuyla ön plana çıkıyor. Ayrıca, Beyoğlu İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin merkezi noktalarına sadece birkaç dakika içinde ulaşım imkanı sunacak.  
 
Çevreci yaklaşımı ile de fark yaratmayı amaçlayan projenin tamamı kentsel alanlar için geliştirilmiş ‘Leed Neighborhood Development’ (Mahalle Gelişimi), 3 ofis ve otel bloğu için ise ‘Leed Green Building’ sertikası için değerlendirmeye alındı. Proje, Leed Neighborhood Development ile Dünya’da ve Türkiye’de bu sertifikaya sahip ilk projelerden biri olacak. 
 
 
ESKİDEN PİYALEPAŞA
"Tek bir meydanda yüzlerce farklı dünyayız biz"
"Değil mi ki Kasımpaşa’nın arkasındaki bu verimli vadi her yerin yakınındadır, o zaman yerleşime açılmalıdır!"
 
İSTANBUL'UN GÖBEĞİNDE BİR SEMT
İhtiyaç duyduğunuz her şey ve biraz daha fazlası...
Yüzde 48’i yeşil alanlardan oluşan Piyalepaşa İstanbul, doğayla iç içe bir hayat sunacak. Konutlar, rezidans, ofisler, otel ve alışveriş sokağından oluşan proje farklı kullanım alanlarını bir arada bulundurmasıyla canlı ve hareketli bir sosyal yapıyı beraberinde getirecek.
 
KONUT
Yeni eviniz, yeni hayatınız...
Piyalepaşa İstanbul’da her zevk ve gereksinime hitap eden 55 m²’den 207 m²’ye stüdyodan 4+1’e kadar değişen farklı büyüklük ve tipteki 950 daire, sizleri ayrıcalıklı bir semt yaşantısını paylaşmaya davet ediyor.
 
ALIŞVERİŞ SOKAĞI
İyi alışverişler!
Piyalepaşa İstanbul’da ister kapalı ister açık alanda, Paşa Meydanı’nda alışverişin, eğlencenin ve çok çeşitli yeme-içme seçeneklerinin keyfini süreceksiniz. Mimarisi ve peyzajıyla geleneksel ve moderni buluşturan Paşa Meydanı’nın onlarca farklı mağaza ve dükkanında aradığınız her şeyi bulacaksınız.
 
REZİDANS
Dört dörtlük rezidans deneyimi
Ayrı bir blokta konumlanan Rezidans, sakinleri için her şeyin düşünüldüğü bir hayat sunacak. Concierge hizmetleri kapsamında; misafir kabulünden uyandırma servisine, temizlik hizmetlerinden bilet teminine kadar birçok ayrıcalığa sahip olacaksınız.
 
OFİS
Burada çalışmayı çok seveceksiniz!
Piyalepaşa İstanbul’da bulunan ofis alanları Polat markası altında gerçekleştirilen ve bu kaliteyi sunan ofislerin yeni bir halkası olacak. Burada 100 m²’den 1200 m²’ye kadar farklı büyüklüklerdeki ofislerde A+ bir ofisten beklenen tüm kalite Polat farkı ile sunulacak.
 
OTEL
İstanbul, otel odanızda...
Şehrin kalp atışlarına yakın olmak isteyenlere kapılarını açan oteliyle Piyalepaşa İstanbul, sadece semt sakinlerine değil, misafirlerine de semt cıvıltısını cömertçe sunacak. Kendine özel mutfağı olan odalar, ev huzurunu otel ortamının konforuyla birleştirecek.
 
 

Dış Resimler

Vaziyet Planı

PİYALEPAŞA İSTANBUL İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeyoglu-kasimpasayeni-konut-projeleripiyalepasa-gayrimenkul-piyalepasa-istanbul): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451