ELYSIUM RESIDENCE TAKSİM

OFTON İNŞAATOFTON İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Elysium “Residence” , şehrin merkezi Taksim’de kültürün ve tarihin keyfini sürerken, aynı zamanda eşsiz bir mimaride çağdaş koşullarda yaşama olanağı sunuyor.

Elysium “Residence” alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, dayanıklı ve mimari açıdan her boyuttaki aileye uygun tarzda düşünülmüş tek blokta toplam 91 daireden oluşuyor. Daireler stüdyo, bahçeli ve teraslı dubleksler olmak üzere 54 - 193 m² aralığında seçenekler içeriyor.

Şehir hayatının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan yapıda ayrıca tüm daire sahiplerinin yararlanabildiği kapalı havuz, sauna, buhar odası ve fitness salonu gibi sosyal olanaklar da bulunuyor.
Öte yandan jeneratör, yük asansörü ve daire metrekaresine göre tahsis edilmiş kapalı otoparkı da şehirde yaşama kolaylık sağlayan diğer özellikler olarak öne çıkıyor. 

Tarih, kültür, eğlence hayatı gibi keyif alınabilecek her şeye yürüme mesafesinde olan Elysium “Residence” Taksim, konumu ve planlaması itibarıyla modern yaşam gerekliliklerine uyumluluk gösteren çok az sayıda binanın yer aldığı bu bölgede kaçırılmaması gereken bir fırsat sunuyor. 

İç Resimler

ELYSIUM RESIDENCE TAKSİM İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeyoglu-taksimyeni-konut-projeleriofton-insaat-elysium-residence-taksim): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451