BEYOĞLU LOOK

Projeyi Takip Et
PİYALEPAŞA BULVARI NO:13 Beyoğlu / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 114
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1
Metrekare Aralığı : 40
Teslim Tarihi : 2014-12-01
Fiyat Aralığı : 499500
AS YAPIAS YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
NAR YATIRIMNAR YATIRIM PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Proje Teslim Tarihi : Projenin 2015 yılının Mart ayında teslim edilmesi planlanıyor.
 
Beyoğlu'nda fark yaratan Ofis / Stüdyo konsepti
 
Şehrin kalbi Beyoğlu’nda; Beyoğlu’nun dokusunu, enerjisini, dinamiğini ve dönüşümünü bir araya getiren, modern hayatın beklentilerinin ötesine geçen bir proje... BeyoğluLook.
 
İşi başından aşkınlara hayallerindeki iş ve yaşam platformunu birlikte sunmak için tasarlandı. Önce konum belirlendi: Beyoğlu. İş hayatının ve sosyal hayatın nabzının attığı sokakların, tarihin heyecanını her an hissettiren binaların, enerjik ve dinamik insanların yaşadığı yer.
 
BeyoğluLook bu dinamiklerin içinde Beyoğlu’nun dokusuyla uyumlu bir mimari tasarım anlayışıyla hayat buldu. Piyalepaşa Bulvarı’nın griliği içinde gold cephe kaplaması üzerine beyaz kasnak ile bulvarda adeta bir şehir mobilyası görünümünde, Post-modern, modern ve klasik akımların yoğrulması ile yükseldi şehrin kalbinde. Işık; eski Beyoğlu hanlarının galerilerindeki ihtişamıyla parlıyor BeyoğluLook’un koridorlarında, odalarında, kat bahçelerinde.
 
Caddeye paralel konumlanan iki ana blok arasındaki geçişler bahçe konumlarıyla pozitif enerji yansıtıyor yaşayanlarına.
 
40 m2‘den 1000 m2’ye kadar alternatifler sunan ofis ve stüdyo alanları, yaşamak ve çalışmak için Beyoğlu’nda olmayı tercih edenlerin beklentilerine diledikleri gibi karşılık veriyor.
 
Sokağıyla, caddesiyle, Beyoğlu’yla bütünleşen BeyoğluLook’un dış cephesi; modern hayatın yansımalarını doğanın gücüyle ve teknolojiyle birleştiriyor.
 
BeyoğluLook, yeni nesil yapıların en çarpıcı ve yeni örneği olarak işi başından aşkınlarla buluşuyor.
 
SOSYAL YAŞAM
 
Beyoğlu’na yakışan sosyal hayat BeyoğluLook’ta.  
 
7/24 enerjisiyle hayatın içinde olan BeyoğluLook’ ta yaşamayı ve çalışmayı tercih edenler için pek çok ayrıcalık bir arada. Örneğin, ofisinize geldiğiniz anda aracınızı valeye teslim edebilir, güvenlikten hızla geçerek resepsiyondan size gelen not ve dokümanların office-boy tarafından ofisinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz.
 
BeyoğluLook içerisinde ofisinizi karmaşadan uzak tutacak depolar, mini toplantı alanları gibi ihtiyaç duyduğunuz çeşitli mekanları kullanabilirsiniz. Ayrıca; ofisinizin hemen önündeki size özel balkonunuzda vakit geçirebilir, istediğinizde ise Beyoğlu’nun çok farklı alternatifleri içerisinde sosyalleşme imkanlarını değerlendirebilirsiniz.
 
Kısaca, Beyoğlu’nun içinde olup en ileri teknoloji altyapısına sahip bir mekanda çalışmanın ve yaşamanın ayrıcalığını her an hissedebilirsiniz.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeyoglu-yeni-konut-projelerias-yapi-nar-yatirim-beyoglu-look): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451