ELYSİUM SERENE KANDİLLİ

DEĞER VERDİĞİNİZ HER ŞEY BİR ARADA

Projeyi Takip Et
Üsküdar / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 136
Konut Seçenekleri : 3+1
Metrekare Aralığı : 122.90-163.90
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 850000TL-1200000
OFTON İNŞAATOFTON İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

İstanbul'un bu eşsiz boğaz mahallesinin doğal yeşil atmosferine en üst seviyede özen göstererek inşa edilen Elysium "Serene" Kandilli, 25 bin 500 metrekarelik bir alanda % 85'i yeşile ayrılan bir plato üzerinde yer alıyor.

Yine de Elysium "Serene", Kandilli'nin renkleri ile yetinmeyip, çevre düzenlemesi ve su alanları ile yaşamınızı adeta daha çok yeşile, daha çok maviye boyuyor.

Elysium "Serene" Kandilli, İstanbul'un en sağlam zeminlerinden birinde, en son teknolojilerle inşa edilen 17 Konak'taki 136 adet bağımsız bölümden oluşuyor. Dayanıklılık kadar estetikten de ödün vermeyen Elysium "Serene", iç ve dış tasarımları ile Kandilli sırtlarına çok yakışıyor. Kullanılan uluslararası standartlardaki iç ve dış yapı malzemeleri ve tüm tedarikçileriyle, lüks konut kategorisinin kalite standartlarını yukarı taşıyor. "Akıllı Ev" sistem ve donanımları ile doğaya ihanet etmeyen modern bir yaşamın hiç de zor olmadığını gösteriyor.

Açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, fitness merkezi, pilates ve yoga salonları, buhar ve sauna odaları ile günün yorgunluğundan arındırılırken, çocuk oyun alanları ile her yaştaki sakinlerini memnun ediyor. Gün içerisinde ihtiyaç duyulabilecek birçok şeyi bir arada sunan kompleks içinde ayrıca mini market ve güzellik salonu da yer alıyor. Öte yandan otopark alanları, güvenlik sistem ve hizmetleri ile önemli altyapı ihtiyaçlarını karşılıyor.

Doğa ve konfor bir yana dursun, hayat başladığında ortak yaşam alanlarında kurulacak dostluklar ve yaşanacak nice hikayenin hepsi, kısacası Elysium "Serene", bize göre Kandilli'de yaşamanız için yeni bir neden.

Ofton İnşaat, şehir merkezlerinde gerçekleştirdiği tüm projelerinde gösterdiği mimari ve teknolojik özeni, Kandilli'de yaşamak için yeni bir neden olmaya aday Elysium "Serene"de sergilemeye devam ediyor.

Kandilli'nin sağlam zemini üzerine kurulan, inşaat sektöründeki en son teknolojilerle de en üst seviyede güvenli hale getirilen Elysium "Serene", kendi alanlarında isim yapmış mimar ve mühendislerin, dayanıklılık kadar estetiği de öne çıkardığı çağdaş çizgiler taşıyor. Bu yönüyle Elysium "Serene", yüzyıllardır seçkin ailelere ev sahipliği yapan Kandilli'nin çehresine ve Boğaz'ın görsel şölenine yaraşan estetik anlayışından ödün vermiyor.

Elysium "Serene" Kandilli'nin dış cephesindeki kalite ve estetik birlikteliği, iç tasarımlardaki malzemelerde de kendini gösteriyor; dayanıklılık iç mekanlarda zarif çizgilerin arasında gizleniyor.

Yeşile doyuran sosyal alanlardaki çevre ve peyzaj düzenlemeleri ise Elysium "Serene" Kandilli'de seyirlik alanlar yaratıyor.

Akıllı, uslu evler...

Elysium "Serene" Kandilli, doğaya yakın olurken günümüz ihtiyaçlarına çözüm olacak teknolojilerden faydalanmaya da olanak tanıyan bir tasarım taşıyor.

Sakinlerine fiber optik internet erişiminden optik tanıma güvenlik sistemlerine, mobil cihazlarla uzaktan kamera takip sistemlerine kadar güncel her çözümü sunuyor.

- Toplam 25 bin 500 metrekarelik arazi
- Yüzde 85 yeşil alan
- 17 Konak'ta 136 adet bağımsız bölüm
- Bahçe kullanımlı bahçe katları

Doğaya duyarlı konfor...

Elysium "Serene" Kandilli doğayla uyum içinde, ferah yeşil alanlarla bezenmiş konforlu bir yaşam vadediyor.

SOSYAL YAŞAM

"Ev gibisi yok" dedirten molalar...

Kandilli, bugün hala İstanbul'daki nezih ailelerin tercih ettiği semtlerden biri olma özelliğini koruyor.

Elysium "Serene" Kandilli sunduğu sosyal olanaklarla, yaşam standardından ödün vermek istemeyen sakinlerine, bir site ortamında talep edebilecekleri her türlü dinlenme ve sosyalleşme alternatifini sunuyor.

Sakinlerin güvenli ve huzurlu şekilde, sevdikleriyle tatil beldesinde yaşayacakları rahatlığı kendi evlerinde yakalayabilmeleri için gerekli her detay yer alıyor.

- Açık ve kapalı yüzme havuzu
- Tenis kortu
- Basketbol sahası
- Cafe
- Buhar odası & Sauna

Kat Planları

Vaziyet Planı

ELYSİUM SERENE KANDİLLİ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiuskudar-yeni-konut-projeleriofton-insaat-elysium-serene-kandilli): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451