HABİTAT PARK

HAYAT DETAYLARDA GİZLİDİR

Projeyi Takip Et
BARIŞ MAHALLESİ İZMİR CADDESİ NO:20/2 Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 38
Konut Seçenekleri : 4+1
Metrekare Aralığı : 350
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 950000
BELDE İNŞAATBELDE İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Villanız sizin yerinize her şeyi düşünür...

Çünkü o bir akıllı villa! Siz eve gelmeden bir telefonunuzla ortalığı ısıtır-soğutur. Evinize girdiğinizde perdeleri kapatır. Yağmur suyunu depolar, o suyla yeşil alanları sular. Siz yemeği ocağın üstünde unutunca o hemen hatırlatır. Ve daha pek çok şeyi sizin yerinize düşünür ve yapar. Çünkü onun aklı fikri sizsiniz. Çünkü o bir akıllı villa.

13.000 m2 alan üzerine kurulan Habitat Park'ta 19 blokta toplam 38 kent villası yer almaktadır. Hem İstanbul'la iç içe, hem doğayla baş başa, ayrıcalıklarla dolu bir villa hayatına sadece 38 aile sahip olacak.

İstanbul'da inşaa edilen denize nazır birkaç yaşam merkezinden biri olan Habitat Park'ta çocuklarınız da sizin gibi denizi seyretmenin keyfiyle büyüyecektir.

İstanbul'da yaşamak demek trafik gürültüsüyle, şehrin kargaşasıyla uğraşmak demek değildir. Bunu Habitat Park'a geldiğinizde çok iyi anlayacaksınız. Sabah villanızın penceresini açtığınızda sadece denizin ve doğanın o sihirli sesi kulaklarınızda yankılanacak.

Tertemiz bir havaya sahip olan Habitat Park; açık yüzme havuzu, koşu ve yürüyüş parkurları, oyun alanları, fitness center ve daha pek çok imkanıyla ailenizin doktoru olacak.

Habitat Park, son deprem yönetmeliği ve ileri inşaat teknolojisiyle inşa edilmektedir. 24 saat profesyonel güvenlik hizmetleri, kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, intercom sistemi ve 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sistemiyle İstanbul'da huzurun adresi Habitat Park.

Atatürk Havalimanı'na 15 dakika mesafede yer alan Habitat Park'ta hem E-5 hem de TEM yolu alternatifleri ile trafik sizin için bir sorun olmaktan çıkacak. Artık trafikte kaybettiğiniz vakit villanızda keyif yaparak geçirebilirsiniz.

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeylikduzu-yeni-konut-projeleribelde-insaat-habitat-park): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451