SULTAN KORU

Projeyi Takip Et
Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 55
Konut Seçenekleri : 2+1,4+1,6+1
Metrekare Aralığı : 176.00-486.00
Teslim Tarihi : 2013-12-01
Fiyat Aralığı : 1430000-4125500
İSTANBLUE İNŞAATİSTANBLUE İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Konum itibarı ile şehrin hem içinde hem de karmaşasından uzakta inşa edilen, özellikle bloklar arası site peyzaj alanlarının fazlalığı ile farklılaşan özel bir proje. Her ailenin ihtiyacını karşılayacak çeşitli büyüklükteki konut tipleri ile alternatifler sunan Sultan Korusu Residence her projede bulunmayan açık alanları ile daha özgür hareket imkanı sağlıyor.


Mimari tasarımının ana kriteri çevreye atfettiği değer olan  Sultan Korusu Residence’de araç trafiğinin tamamı, arsa çevresindeki 3 yönden gelen tali yollardan giriş-çıkış alınarak çözülüyor. Proje   tasarımındaki unsurlar, geniş alanları ve yapım esnasında birlikte çalışılan dünyaca ünlü markalar ile Zekeriyaköy’e farklı bir yaşam alanı yorumu getiriyor.


İstanblue İnşaat, her projesinde koruduğu standartları ve düşünülmüş detaylarını Zekeriyaköy’de tüm incelikleri ile sürdürüyor. Sultan Korusu Residence, sosyal merkezinde; ortak alanda açık yüzme havuzu ve çok amaçlı salonu ile yaşamın hızını kesecek aktivitelerinize yer ayırıyor.  


Bunların dışında 8.770 m2’si yeşil alan olarak ayrılan bölümlerde peyzaj projesine uygun olarak, yürüme yolları, dinlenme alanları gibi dış mekan düzenlemeleri de Sultan Korusu Residence sakinlerine şehrin gürültüsünden uzak temiz ve derin bir nefes aldırıyor. 

Sultan Korusu Residence, İstanbul'un güzelliklerini sakladığı Zekeriyaköy’de İstanbul'dan vazgeçmek istemeyenlere, şimdiki zamanda, geçmiş zamanların güzelliklerini yaşatırken Sultan’lara laik bir yaşam alanı sunuyor.

Bu benzersiz projede Osmanlı’dan gelen eşsiz bir mimari stili günümüz çizgileriyle yeniden yorumladık. Modern bir evde olmasını arzulayacağınız her detayın yanında tarihten gelen zarif mimari izleri de fark edeceksiniz.


Zekeriyaköy Ormanları'nın içinde konumlanan ve insanların beklenti eşiğini yükseltip hayallerinin üstünde bir yaşam sunan Sultan Korusu Residence, Osmanlı kültürü ışığında dingin, görkemli ve huzurlu hayatın kapılarını açıyor. İnsanların İstanbul'un keşmekeşinden çıkıp şehrin içinde ama huzurlu olmalarını amaçlayan Sultan Korusu Residence peyzaj tasarımında koyu yeşil orman arkada fon oluştururken,  mimari yapısıyla Sultan’lara laik görkemiyle ‘’Yeniden Doğuş"un anahtarını sunuyor.


İstanbul’un merkezine sadece 18 km. olan,  ana arterlerine en yakın villa projelerinden biri olan Sultan Korusu Residence, Sarıyer’e 4 km., İstinye Park AVM 8 km., E-6 bağlantı yoluna 11 km., Z.kuyu 14 km., Beşiktaş’a 17 km. mesafede yer alıyor. Sultan Korusu Residence çevre projelerden bir diğer farkı ise villaların dört bir yanının yeşilliklerle kaplı olması. 8.770 m2’si yeşile ayrılan 15.548m2'lik özel bir alanda yer alan Sultan Korusu Residence, Zekeriyaköy’ün sıcaklığını yansıtan 48 adet residence ve 7 adet çok özel malikaneden oluşuyor. 4 Farklı tipteki villa projesinde toplam 55 adet konut bulunuyor.

• 24 adet (2+1) Çatı Dubleksi,
• 24 adet (3+1) Bahçe Dubleksi,
• 7 adet (5+1) Villa

SULTAN KORU İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisariyer-yeni-konut-projeleriistanblue-insaat-sultan-koru): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451