PANAROMA LİFE

Projeyi Takip Et
Sarıyer / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 304
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1, 2+1
Metrekare Aralığı : 33
Teslim Tarihi : 2014-08-01
Fiyat Aralığı : 280000
KILIÇOĞLU GROUPKILIÇOĞLU GROUP PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Proje Teslim Tarihi : Projenin Ekim 2014 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.
 
Panaroma Life
 
...genç, dinamik ve modern
 
Neden Panaroma Life?
Panaroma Life, Koç Üniversitesi’nin yakınında, Koç Üniversitesi Batı Yurdu’nun hemen yanı başında yükseliyor. 6 bloktan oluşan site, 1+0, 1+1 ve 2+1 dairelerden oluşuyor. Modern hayatın tüm detaylarını içinde barındıran Panaroma Life’da evler tamamen full eşyalı olarak teslim edilmektedir. Açık ve kapalı otoparkları, akıllı ev teknolojisi, fitness, anfi tiyatro, basketbol, voleybol, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzları, cafe, banka, eczane, fastfood restoranları ve profesyonel yönetim hizmetiyle yemyeşil orman içinde 24 saat yaşayan bir site olarak inşa edilen Panaroma Life, Koç Üniversitesi, İ.T.Ü Ayazağa yerleşkesi öğrencilerine, yatırımcılara, Maslak ve çevresindeki genç yönetici ve çalışanlara benzersiz bir fırsat sunuyor.        
 
Akıllı ev teknolojisi
Panaroma Life yüksek inşaat kalitesi ve akıllı ev teknolojisi sistemine göre tasarlanmıştır. 
 
24 Saat güvenlik
Yüksek güvenlik donanımıyla kusursuz bir hizmet sunulmaktadır.
 
VRF- Soğutma ve klima teknolojisi 
Yaz sıcaklarından etkilenmeden konforlu bir yaşam sizi bekliyor.
 
BİZ NEREDEYİZ?
Panaroma Life, Sarıyer Rumeli Feneri yolu üzerinde, Zekeriyaköy Mahallesi, Koç Üniversitesi yakınında, Koç Üniversitesi Batı Yurdu’nun hemen bitişiğindedir. Ayrıca projenin Garipçe Köyü yolu üzerinde olması nedeniyle Garipçe-Poyrazköy hattında yapılmakta olan 3. Boğaz Köprüsü katılımına ve E-7 yeni çevre yoluna 4-5 km mesafede bulunmaktadır.
 
Merkezin merkezindesiniz...
Panaroma Life, Sarıyer’e 7 dk., Maslak’a 10 dk., Levent’e 15 dk., FSM Köprüsü’ne 15 dk., Boğaziçi Köprüsü’ne 20 dk., İstinyepark’a 15 dk., Acıbadem Hastanesi’ne 10 dk., Çavuşbaşı Tüneli’ne 5 dk. ulaşım mesafesiyle şehrin merkezi noktalarına kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.      

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasisariyer-yeni-konut-projelerikilicoglu-group-panaroma-life): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451