VİCEM BODRUM YALILARI

Projeyi Takip Et
Bodrum / Muğla
Konut Sayısı : 42
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 99
Teslim Tarihi : 2015-01-01
Fiyat Aralığı : 912600
VİCEM YAPIVİCEM YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Emre Arolat Architecture tarafından tasarlanan Vicem Bodrum Yalıları, geleneksel Bodrum mimarisinin dışına çıkarak iç ve dış mekanı bir bütün haline getiren, peyzajı da mimarinin bir parçası olarak değerlendiren modern bir anlayışla kendi içinde geçirgen bağımsız parçalardan oluşan evlerden oluşuyor. Dışarıdan bakıldığında yarım adanın doğal bir parçası gibi görünen tasarımı, Vicem Bodrum Yalıları'nı benzer projelerden ayrıştıran önemli özelliklerden biri.
 
Kendi müstakil bahçelerine, ısıtmalı özel havuzlarına ve kapalı otoparklarına sahip Vicem Bodrum Evleri, teknolojileri ile içinde yaşayanlara 12 ay büyük bir konfor sunuyor. 
 
Vicem Bodrum Yalıları
Sınırları Olmayan Mekanlar
 
    Bodrum'a sadece 3km uzaklıkta
    9 ayrı tipte toplam 21 ev
    240 ila 325 m2 arasında 9 ayrı seçenek
    Üçer katlı evlerin cepheleri katlanabilir cam
    Kayar kanatlı toplanan camlar ile iç - dış mekanı birleştirme imkanı
    Tüm evlerde ısıtmalı, jet motorlu özel yüzme havuzu
    Tüm evlerden erişim bulunan kapalı otopark
    Özel güvenlik
    Housekeeping sistemi
    Taze hava sağlayan havalandırma döngü sistemi ve ısıtma/soğutma
    Özel iskele
    Plaj ve güneşlenme terasları
    Jakuziler, duşlar ve soyunma odaları
    Fitness salonu
 

Bodrum'un hemen yanıbaşında, Ödüllü Mimar Emre Arolat'ın tasarladığı ve nisan 2012'de tamamlanacak projedeki 21 villanın fiyatları 2.5 ila 3.5 milyon Euro arasında değişiyor.

Bodrum'a 3 kilometre uzaklıktaki projede, büyüklükleri 240-325 metrekare arasında değişen, 9 ayrı tipte 3'er katlı 21 ev bulunuyor. 12 ay yaşamaya uygun projede katlanabilir cam cepheler, özel iskele ve housekeeping sistemi dikkat çekiyor.

 
Yarımadada bir Yarımada
Bodruma Sadece 3 Km
Bodrum'un merkezine sadece üç km uzaklığıyla Vicem Bodrum Yalıları; şehir içinde, müstakil evlerden oluşan özel bir yaşam sunuyor. Bodrum Kalesi'ni görecek mesafede konumlanmış olan Vicem Bodrum Yalıları, kendine ait bir yarım adaya sahip olmanın da tüm avantajlarını kullanıyor.
 
Gerek deniz ulaşımına gerekse ana yollara yakınlığıyla tam anlamıyla merkezde olan Vicem Bodrum Yalıları, 12 ay boyunca kolaylıkla ulaşılabilir olmanın konforunu sunuyor. 
 
21 Ev 9 Ayrı Tasarım
Gerek arazinin konumu gerekse tüm evlerin yarımadanın müthiş manzarası ve denize yakınlığından faydalanabilmesi amacıyla evlerin konumları özenle ayarlanmış, araziyle bütünlük sağlayacak dokuz ayrı tasarım ortaya çıkmıştır.
 
Dokuz ayrı tasarımıyla 21 müstakil Bodrum Evi’nden oluşan Vicem Bodrum Yalıları çevre ve konfordan taviz verilmeden ortaya çıkan bir sentezi yansıtmaktadır. 

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercommuglabodrum-yeni-konut-projelerivicem-yapi-vicem-bodrum-yalilari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451