Yıldız Entegre Lak Paneli Tanıtıldı

Tanıtım İnegöl'de gerçekleştirildi.
Yıldız Entegre Lak Paneli Tanıtıldı

Orman ürünleri sektöründe global bir oyuncu olarak büyümesini sürdüren Yıldız Entegre, 28-29 Ağustos tarihleri arasında mobilya üretiminin merkezi olarak bilinen İnegöl’de yeni lak panel ürünlerinin lansman toplantısını gerçekleştirdi. İki gün süren etkinliğe mobilya ve dekorasyona yön veren tasarımcıların yanı sıra mimarlar da yoğun ilgi gösterdi. Kahvaltı ile başlayan buluşmalarda Yıldız Entegre Üretim Müdürü Ahmet Koçak ile Kalite ve Ar-Ge Müdürü Kenan Çağrı Nevruz, lak panellerin ayırt edici özelliklerine ilişkin sunumları ardından soruları cevapladı.

 

Sektöre sunduğu inovatif ürünlerle dikkat çeken Yıldız Entegre, 2018 yılında üretimine başladığı Lak panellerle modern, şık ve derinlik algısı uyandıran dekorasyonların vazgeçilmezi olacak. Yıldız Entegre’nin Yıldız Trend ana markası altında sektöre sunulan lak paneller, sergilendiği showroom alanında büyük beğeni topladı.

 

Yıldız Trend lak paneller, muadillerine göre 2.5 kat daha fazla çizilmeye dayanıklı olması ve lekelere karşı dirençli olması özellikleriyle de kullanıcısının dikkatini çekti. Kalitesiyle ön plana çıkan lak paneller uluslararası standartlara göre yapılan testler sonucunda sararmaya, çizilmeye, leke tutmaya karşı dayanımı belgelendiriliyor.

 

Türkiye’deki mobilya sektörünün temsilcilerini aynı çatıda buluşturan toplantıda konuşma yapan Yıldız Entegre Pazarlama ve Kurumsal İletişim müdürü Ercan Şahin, “Yeni ürünlerimizi mobilya üretiminin merkezi olan İnegöl’de sizlere tanıtmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Yıldız Entegre olarak mobilya ve dekorasyon alanındaki gelişmeleri yakından izliyoruz. İş ortaklarımızın beklentilerini maksimum seviyede karşılayan, çarpıcı ve kaliteli, güvenilir, çevre dostu, yenilikçi ürünler üretmeye devam edeceğiz’’ dedi.


Paylaş:

Yapı ve Sektörel Haberleren Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-13 21:34