İNNOVİA ARİFİYE

Projeyi Takip Et
Arifbey Mah. Adnan Menderes Cad. No: 17 Arifiye / Sakarya
Konut Sayısı : 154
Metrekare Aralığı : 68m2
YEŞİL İNŞAATYEŞİL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Innovia Arifiye, tüm araziye eşit yoğunlukta yayılan yatay bloklardan oluşmuştur. Blokların yatay kurgusu, blok çeperlerinde araç yolları ve otoparkların çözülmesine imkan sağlamıştır. Tasarlanan bu kurgu ile geçirgen ve aktif bir yapı oluşturulmuştur.

3 katlı bloklar ara bahçe sirkülasyonu ile zeminde bağlanmış, böylece yatay ve düşey sikülasyon bütünlüklü olarak çözülmüştür. Ara bahçe sirkülasyonu ile konutlarda mahrem bir alan sağlanırken, yaşama alanları dış çepere, manzaraya doğru yerleştirilmiştir. Tüm veriler konutlara huzurlu ve sakin bir ortam yaratılması için değerlendirilmiştir.

Sade ve doğal malzemeler kullanılarak tasarım ve yaşamın birlikte bir bütün olarak sürdürülebilir ve uzun ömürlü olması hedeflenmiştir. Ortamın karakterine uygun sosyal alanlar ile tüm alanın dinamizmi birlikte ele alınmıştır.

Dış Resimler

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutinnovia-arifiye-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451