İNNOVİA TERRACE İZMİT

Projeyi Takip Et
Turgut Mah. Taştepe Sk. No:20/A İzmit / Kocaeli
Konut Sayısı : 38
Konut Seçenekleri : 3
Metrekare Aralığı : 168m2-263m3
YEŞİL İNŞAATYEŞİL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Yatay mimarinin bütünselliğinin şehire kattığı görsel duruşla birlikte, düzeyli yaşamsal zenginlikler yaratmayı hedefledik.

Innovia marka konseptini Terrace Evleri'yle İzmit'e taşıdık.

Tümü deniz manzaralı toplam 38 adet teras ev... Loft tarzında ve bahçe terası eklentileriyle, nefes aldıracak yaşamsal öğeleri barındıran bütünleşik bir tasarım amaçladık. Innovia Terrace Evleri'ndeki yerleşimde hem içteki yaşamda zengin bir atmosfere sahip olsun, hem de çevredeki muhteşem manzaraya hakim olsun istedik. Araziye uygun setler ve kademelerle yükseltiler yaratıp komşuluk ilişkilerinin yaşanacağı, ortak bahçeler konumlandırdık. Sadelik ve doğllık ikilemini her ayrıntıda sürdürerek, çevre duvarlarından, çatılara, binalardan sert bahçe zeminlerine kadar doğal malzemeleri tercih ettik...

Innovia Terrace Evleri'nde doğa ile barışık yatay bir yerleşim mimari tasarımın esasını oluşturuyor. Farklı ihtiyaçlara cevap veren modüler planlama anlayışı ile tasarladığımız Innovia Terrace Evleri açık ve yarı açık alan kullanımları ile hayat buluyor. Bu doğrultuda bütün evlerin Körfez'in eşsiz manzarasından yararlanmasını ve bu manzaraya yönelen teraslarda yaşam kalitesinin arttırılmasını hedefledik.

Açık mekanların tasarımında özel alanlarla ortak alanlar arasındaki mahremiyet duygusunun korunmasına özen gösterirken, biryandan da komşuluk ilişkilerinin geliştirilmesine yönelik bir planlama anlayışını esas aldık. Kullanılan malzemelerin doğal, sade ve uzun ömürlü olmasına özen gösterdik.

Dış Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomyeni-konutinnovia-terrace-izmit-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451