EGE NOVA SUİTE İZMİR

Projeyi Takip Et
Balatçık Mah. 8788 / 8 Sok. Çiğli / İzmir
Konut Sayısı : 124
Konut Seçenekleri : 1+1 , 2+1
Metrekare Aralığı : 61 - 75 m2
Teslim Tarihi : Aralık 2018
Fiyat Aralığı : 230 ile 295 bin TL
ERSEZGİN İNŞAATERSEZGİN İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Şirketimizin temelleri 1980 yılında atılmış olup, 40 yıla yakın bir sürede içerisinde 5000 adet konut, 300 adet işyeri ve dükkan tamamlayarak teslim etmiştir.

Güvenilir yapıların kalite simgesi olan firmamız, inşaatlarında son teknolojiyi kullanmakta, iş güvenliği ve çevre sağlığına büyük önem göstermektedir.

40 yıla yakın tecrübe ile birleştirdiğimiz çalışma azmi ve dinamik yapımız yolumuza ışık tutmaktadır.

Projelendirme aşamasından, imalatın yapımı ve teslim aşamasına kadar tüm yapılarda sunulan müşteri odaklı hizmet anlayışımız yapıların tamamlanmasından sonra da müşteri memnuniyetini sağlamak hedefi ile devam etmektedir.

Ege Nova Suite projesi, inşaat sektöründe sahip olduğumuz bilgi ve tecrübenin Çiğli-Balatçık bölgesindeki sembolü olmaya adaydır.

Önceliğimiz; konforlu, eğlenceli ve neşeli bir yaşam alanı oluşturmanın yanında; yatırımcılarına da kazancı sürekliliğe dönüştürecek bir gayrimenkul sahibi olma fırsatı sunmaktır.

Ege Nova Suite projemiz; 3118 m2 arsa üzerinde 11500 m2 inşaat alanına sahiptir. Projemizde 117 adet 1+1, 7 adet 2+1 olmak üzere 124 adet daire bulunmaktadır. Dairelerin dışında bölgede sosyal hayatı desteklemek amacıyla 5 adet de ticari alan yer almaktadır.  Ege Nova Suite projesinde özel tasarlanmış konforlu ve zengin sosyal alanlar da bulunmaktadır.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomyeni-konutege-nova-suite-izmir-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451