LOCA ATAŞEHİR

Projeyi Takip Et
Çiğli / İzmir
Konut Sayısı : 60
Konut Seçenekleri : 3+1 , 4+1
Metrekare Aralığı : 204.30 - 219.70
Teslim Tarihi : Kasım 2018
RENK YAPIRENK YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

RENK YAPI‘nın Loca Karşıyaka ve Loca Urla projelerinden sonra hayata geçirdiği yeni projesi LOCA ATAŞEHİR, sosyal, prestijli ve rahat bir yaşam tarzını da beraberinde getiriyor. Kalite ve şıklığın buluştuğu toplam 60 Daireden oluşan projemizde; 4 adet Bahçe Katı Daire ile 28 adet  A Tipi Daire ve 28 adet B Tipi Daire bulunmaktadır.

Site içinde bulunan havuzumuz ile şehir merkezinde yazlık havası yaşamak Loca Ataşehir’de artık çok kolay. Çocuklarınız ve sizleri şehrin, doğanın ve İzmir’in güzel havasının buluştuğu site içi ferah yaşam alanları, site içi havuzu ve oturma alanları ile Loca Ataşehir’dedoğanın tüm güzelliklerini doyasıya yaşamanız için bekliyoruz.

Çocuklar her yaşta hayatı oyunlar oynayarak öğrenirler. Bizde geleceğimiz olan çocukları hayata hazırlamak ve özgürce eğlenmelerini sağlamak için Loca Ataşehir’de doğanın güzel enerjisiyle ferah alanlarda çocuklarımızın şehrin kalabalığından uzakta oyun oynamalarının önemini biliyoruz. Çocuklarımızı doyasıya oyun oynamaları için Loca Ataşehir’e davet ediyoruz.

Loca Ataşehir’de sağlığınıza önem veriyoruz. Bu nedenle sağlıklı bir yaşam için önemli bir anahtar olan sporu, site içi fitness salonu ile evinize getiriyoruz. Spor yaparak kendinize bir iyilik yapabilirsiniz. SiziLoca Ataşehir’de sağlıklı bir yaşama davet ediyoruz.
 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomyeni-konutloca-atasehir-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451