GAYDA ATAŞEHİR

Projeyi Takip Et
Ataşehir Mah. 8274/2 Sok. No:1 Çiğli / İzmir
Konut Sayısı : 82
Konut Seçenekleri : 2+1 , 3+1 , 4+1
Metrekare Aralığı : 104 - 171 m2
Teslim Tarihi : Ağustos 2019
Fiyat Aralığı : 490 bin TL-725 bin TL
GAYDA İNŞAATGAYDA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Sizi, İzmir’in en popüler alışveriş merkezlerinden, İzmir’in en kapsamlı devlet hastanesine, İzmir’in en iyi özel hastanelerinden, İzmir’in en iyi okullarına, üniversitelerine ve en popüler eğlence merkezlerine kadar her yere ulaştıracak olan çevre yolu bağlantıları, Gayda Ataşehir hayatının bir başka farkı..

Beş yıldızlı tatil tesislerinden farksız olan girişi, resepsiyonundan, asansörlerine kadar her detayında hissedilen tasarım, malzeme ve işçilik kalitesiyle Gayda Ataşehir, hayallerinizin prestijli adresidir.

Günlük hayatın ayrılmaz bir parçası olan banyoların ihtiyaç göreni değil, hayranlık uyandıranı, keyif vereni, Gayda Ataşehir dünyasının doğal bir özelliği..

Aydınlatmadan ısıtmaya, soğutmadan perdeye, panjur kontrolüne, güvenlik kamerası izlemekten, multimedya sistemlerinin kontrolüne kadar, her türlü kontrol ve ayarı, Gayda Ataşehir dünyasında yaşayanlar, cep telefonlarından yapar..

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomyeni-konutgayda-atasehir-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451