JARDİN EDEN ÇEŞME

Projeyi Takip Et
Reisdere Mahallesi Çeşme / İzmir
Konut Sayısı : 178
Konut Seçenekleri : 1+0 , 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 , 6+2
Metrekare Aralığı : 180 - 350 m2
Teslim Tarihi : Haziran 2017
Fiyat Aralığı : 1 milyon 652 bin TL-2 milyon 500 bin TL
PANA YAPIPANA YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Dileyen deniz manzarasında dileyen meydanlarında huzur buluyor bu eşsiz bahçenin. Üstelik az katlı yaşam tarzının en güzel haliyle...

Dünyaca ünlü Çeşme plajlarının en iyisi ve en keyiflisi sizi çağırıyor. Özgün mimarisi ve aktivite zenginliğiyle Türkiye’nin benzersiz turistik beldesi sizi bekliyor!

Kurulacak sımsıcak dostluklar, evlerin önünde konuklarını bekleyen, parıldayan havuzlar. Onları çevreleyen ferahlatıcı avlular ve serinlik kaynağı çeşmelerle, dostluğun ve keyfi bahçesi.

Sadece villalar değil, sokaklar ve meydanlar da ferahlık dolu burada. Lavanta çiçeklerinin arasındaki yürüyüş yollarında keyifle adım atmak ve ıhlamur kokuları arasındaki bisiklet yollarında pedal çevirmek için bundan daha huzurlu bir bahçe olamaz.

Küp taşı kaplı yollardan, taş duvarların yanından ve kemerlerin altından geçin. Fantastik merdivenlerden çıkın, kameriyelerde dinlenin… Burası gerçekleşmiş hayallerin bahçesi.

Birbirinden şık, 6 konakta bulunan 60 rezidans dairesiyle konforda sınırları zorluyor. Jardin Eden, Çeşme’nin güzellikleriyle çevrili çok özel bir yaşam sunuyor. Rezidans yaşamını doğayla, hayatınızı kaliteyle birleştiriyor.

ÖZELLİKLER

- Açık Havuz
- Çocuk Havuzu
- Beach Club
- Gastronomi Mutfağı
- Zeytin Atölyesi
- Gençlik Merkezi
- Seyir ve Dinlenme Terasları
- Konsept Meydanlar
- Wellness & Spa
- Housekeeping
- 24 Saat Güvenlik
- Otopark

 

Dış Resimler

Kat Planları

JARDİN EDEN ÇEŞME İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercomyeni-konutjardin-eden-cesme-fiyatlari-nerede-teslim-tarihi-kat-planlari-resimleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451