TWİN RESİDENCE TOWER

Projeyi Takip Et
Beylikdüzü / İstanbul Avrupa Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
YEŞİL İNŞAATYEŞİL İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Türkiye’de inşaat sektörünün gelişimi ile başlayan süreçte Yeşil İnşaat 1992 yılında kurularak sektörün öncü ve lider firmaları arasında yerini almıştır. Geride bıraktığımız 19 yıl süresince gurur duyacağımız ve sektörde ses getiren çalışmalara imza atmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yeşil İnşaat olarak en önemli mottomuz, sadece inşaat yapmıyoruz içine yaşamı da katıyoruz şeklindedir.
Uluslararası deneyimlerimiz ve standartları değiştiren proje anlayışımızla pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştiriyoruz. Yenilikçi bakış açımız, yüksek kalite ilkelerimiz, çevre ve insan yaşamına duyduğumuz sorumluluk bilinci ile Yeşil İnşaat'ın değişmez ilkelerini hayata geçirdiğimiz tüm projelerimizde önceliklerimiz arasında bulunduruyoruz. Bizler, yaşama değer katmak için işimizin başındayız.

İnsan için, yaşam için...

Alışılmışın dışında projelerimizle, şehir içinde yeni değerler yaratan farklı yaşam merkezleri gerçekleştirmek, yeni yaşam alanlarını hayata katmak için çalışıyoruz. Yolumuzda ilerlerken doğal dengeyi koruyan, yarattığımız eşsiz çevre düzeniyle yatırım yaptığımız alanlara değer katan, değerini arttıran ve daima tüm yatırımlarımızda standartları yükseltmeyi hedefleyen bir vizyona sahibiz. Sahip olduğumuz bu vizyonu sektörümüzde fark yaratan bir misyon ile birleştiriyoruz. Kurumsal saygınlığımız ve güçlü finansal yapımızla yatırım yapacağımız her proje alanını, sektördeki en uygun değerle satın alıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz büyük projelerle konut maliyetini en aza indiriyor ve eşine ancak gelişmiş ülkelerde rastlanan farklı mimari çözümler sunarak, Türkiye'de ilk kez yaşam projelerinde ileri teknoloji olanakları sağlıyoruz. Bu özel misyonumuzla hem yaşam kalitesini yükseltiyor, hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde konut sahibi olmayı kolaylaştırıyoruz. Biz herkesin en azından bir ev sahibi olma hakkına sonuna kadar inanıyor ve bu yönde çalışıyoruz.

İnşaat sektörünün Türkiye’de bugün ulaştığı nokta büyük bir başarıdır. Sektörümüz en önemli ve lokomotif sektörlerden biri haline gelerek Türkiye ekonomisine büyük ve önemli katkılar sağlamıştır. Geleceği daha da parlak olan inşaat sektöründe köklü ve güçlü firmaların hayata geçirdiği projeler büyük ilgi görmektedir. Biz, Yeşil İnşaat olarak projelerimizde kaliteyi, konforu, lüksü ve en ince ayrıntıları müşterilerimize sunarken geride bıraktığımız 19 yıl süresince oluşturduğumuz güven ile yolumuza devam ediyoruz. Yeşil İnşaat olarak hayata geçirdiğimiz Yeşil Plaza, Innovia gibi projelerimizin yanı sıra gelecekte adından söz ettirecek yeni projeler içinde çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir. Sıra dışı iş merkezi projelerimiz, toplu ve özel çağdaş yerleşim projelerimizle, Yeşil İnşaat, geleceğin yaşam standartlarını bugün sunmaktadır.

Türkiye’nin özel sektörde gerçekleştirilen en büyük projelerinden Innovia’nın yaratıcısı olarak, Innovia gibi daha birçok projeyi sektörümüze, Türkiye’ye kazandırmak için çalışıyoruz. Özellikle belirtmek isterim ki, müşterilerimizin bize duyduğu güveni görmek, gördüğümüz büyük ilgi ve talep, bildirilen görüşler bizim hız kesmeden vites büyüterek ilerlememiz için en büyük desteğimizdir.
Yeşil İnşaat olarak, geleceği öngören yönetim anlayışımız, yapı alanında uluslararası uzmanlığa sahip kadromuz ve deneyimli işgücümüzle Türkiye'nin geleceğine yatırım yapmaya devam edeceğiz.
Yaşama değer katmak için iş başındayız...

TWİN RESİDENCE TOWER İle İlgili Haberler


Notice: Undefined index: Dosya in /home/yp/public_html/proje.php on line 315

Notice: Undefined index: Dosya in /home/yp/public_html/proje.php on line 315

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibeylikduzu-yeni-konut-projeleriyesil-insaat-twin-residence-tower): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451