Ayışığı Bodrum evleri

Projeyi Takip Et
Cumhuriyet Caddesi Karakaya Mahallesi Gümüşlük / Bodrum / Muğla Gümüşlük Bodrum / Muğla
Konut Sayısı : 14
Konut Seçenekleri : 3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 75
Teslim Tarihi : 2015-01-01
Fiyat Aralığı : 340000
Ayışığı GayrimenkulAyışığı Gayrimenkul PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Ayışığı Gayrimenkul olarak hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara dönüştürmek olarak belirledi. Modern mimariyi takip eden ve her zaman profosyonel ekipler ile çalışan firmamız kalite ve estetiği bir araya getirerek sizlere yaşanılası mekanlar olanağı sağlamaktadır.

Vizyonumuz

İnsanların yaşam kalitelerin arttıracak gayrimenkul projelerini üretmek vizyonuyla kurulmuştur.

Misyonumuz

Güvenilirlik, dürüstlük başta olmak üzere müşterilerimize karşı açık ve şeffaf olmak, geçmiş deneyimlerimizden kazandığımız ticari itibar ve tecrübemizin desteği ile duruşumuzdan ödün vermemek temeli ilkelerimizdir.

Ayışığı Öyküsü

Müslüm Özcan işine duyduğu tutku ile başarıyı bir araya getirmiş bir iş adamıdır. Uzun yıllar lojistik ve inşaat sektöründe faaliyet göstermiş olup Ayışığı Gayrimenkul firmasının kurucusu ve yöneticisidir.

Lojistik Sektördeki başarısının ardından kurduğu sistemlerin ve yetkin insanların katkısıyla beraber firmasını kendi kendilerini yürüten kurumlar haline getirmiştir. Bu sayede Müslüm Özcan zamanını farklı projelere odaklanarak değerlendirmeye başlamıştır. İnşaat sektöründe yakından da takip ettiği yazlık siteler konusunda kendi projelerini gerçekleştirme imkanı buldu Bugün Türkiye’nin en popüler tatil yöresi olan Bodrum Gümüşlük’te AYIŞIĞI KONAKLARI isimli projenin imzasını atmıştır.Başta Bodrum yarımadası olmak üzere ,Çeşme,Marmaris ve Ege bölgesinde çeşitli konut ve otel projelerinin devamı için çalışmalarını sürdürmektedir.

Ayışığı gayrimenkul olarak vizyonu, hedefleri ve projeleriyle sektörün önde gelen değerlerinden biri olma yolunda ilerliyor.

"Ebedi Mavilikler Ülkesi"

 

Gümüşlük- Bodrum yarımadasının eşsiz doğa güzelliklerine sahip beldelerinin en başta gelenlerindendir.

Her mevsim ayrı güzellikler sergileyen Gümüşlük berrak denizi ve antik coğrafyasıyla da ilgi çekici bir beldedir.

Tavşan adasına yürümek yazın en sıcak günlerinde bile serinliğiyle rahatlatan yalıda eşsiz manzarayı seyretmek, balık lokantalarında yemeğinizi yerken güneşin

batışını izlemek Gümüşlüğün sunduğu güzelliklerden sadece bir kaçı.

Ayışığı Konaklarında Bodrum'un ve Gümüşülüğün tüm güzelliklerini yaşayabiliceğiniz enerji ve huzur dolu bir yaşam sizleri bekliyor.

Konaklarınızda Bodrum'un ve hayatın tadını çıkartın.

Dış Resimler

İç Resimler

Vaziyet Planı

Kat Planları

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercommuglabodrum-gumuslukyeni-konut-projeleriayisigi-gayrimenkul-ayisigi-bodrum-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451