ASRIN KONUTLARI

Projeyi Takip Et
/
Konut Sayısı : 285
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 80
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 3.120 TL (metrekare fiyatı)
KURAN İNŞAATKURAN İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Daire teslimlerinin hemen gerçekleştiği Asrın Konutları, Kuran İnşaat imzasıyla yükseliyor. Projede 254 adet daire bulunuyor.
 
GENEL BİLGİLER
Havasıyla suyuyla, taşıyla toprağıyla modern ve geleceğe yatırım yapan yönetimiyle bir yaşam ve cazibe merkezi olan Esenyurt ilçesinde yeni bir sosyal yaşam alanı kuruluyor... Asrın Konutları.  Örnek İnsanlar Örnek Daireler düşüncesi üzerinde yükselen, her dairesi örnek daire konseptiyle hazırlanan ve düzeyli yaşam stiliyle de Örnek İnsanların bir araya geleceği Asrın konutlarında hayatın ve huzurun zirvesindesiniz.  E-5’e aracınızla 1 dakika, E-6 bağlantı yoluna 4 dakika,Atatürk Hava Limanına 15 km, Media Markt, Carrefour, Real, Bauhaus ,Migros, Skyport, Beylicium, Koçtaş, Darty alış-veriş merkezlerine , Esenyurt Devlet Hastanesine, Beylikdüzü Medilife Cerrahi Merkezine ve Medicana Inernational Hastanesine ortalama 3-4 dakika uzaklıkta olan Asrın Konutları merkezi bir konumda bulunmaktadır.
 
Asrın Konutlarında yaşamaya başladıktan sonra hayata bakış açınız değişecek, çünkü hayatınızın bütün renkleri sadece Asrın Konutlarında. Yüksek konutların komşuluk ilişkilerini sadece asansörlere, yaşam alanlarınızı üç odaya sıkıştırararak toplumun temeli olan aile yapısını ayrıştıran mimarilere karşı; Asrın Konutları, özgün ve özgül sosyal yaşam tarzıyla, sizi, dostlarınızla birlikte huzurlu bir aile ortamına davet ediyor. Asrın Konutları, size sadece bir ev değil aynı zamanda 366 gün tatil imkanı veren bir tatil köyü vaat ediyor.
 
Tek Asansörün sizi Havuza, Saunaya, Fitnessa, Markete, Tenise, Kuaföre ve Dostalara götürdüğü kaç yer sayabilirsiniz? Asrın Konutları, eğlence merkezleri ile hem küçükleri hem büyükleri mutlu edecek. Asrın Konutları’nda playstation, sega, nintendo gibi oyun konsolları çocuklarınızın; masa tenisi, bilardo salonu ise sizleri günün stresinden uzaklaştıracak.
 
GÜVENLİK
Bir mekanda huzur bulmak için insanların kendilerini güvende hissetmeleri gerekir. Yaşadığınız mekanın sağlamlığına, emniyetine ve hayatı paylaştığınız komşulara güvenmek bunun en öncelikli unsurlarıdır. Asrın Konutları can ve mal güvenliğinize verdiği önem, 7 gün 24 saat faaliyette olan güvenlik birimleriyle, yüksek sosyal imkanları ve düzeyli yaşam konseptiyle evinizde kendinizi her anlamda güvende hissedeceğiniz kendi özünüzden bir yaşama alanı sunar.
 
DEPREM GÜVENLİĞİ
Asrın Konutlarında yaşamak için bir diğer önemli neden de, oturduğunuz binanın sağlam yapısıdır. Değişik üniversitelerimizin Yapı Malzemesi Profesörleri tarafından yeni yapılacak yapılar konusunda olası bir depreme karşı dayanıklı olabilmesi için, yayınladıkları bir deklarasyon ile kamuoyuna duyurdukları gerekli beton sınıfı değerleri doğrultusunda ve yeni Türk Standartları doğrultusunda C30 beton sınıfı kullanılmıştır. Bayındırlık ve İnşaat yönetmelikleri ve son deprem yönetmeliği doğrultusunda detaylı zemin etütleri yapılmış olup; temel altı fore kazık destekleri, 6 kat bodrumu ile depreme dayanıklı yapısı ve 1,40 cm Radye Temel sistemi ile inşa edilen Asrın Konutlarını rahat ve
güvenli yaşamın tek adresidir.
 
A- Taşıyıcı olmayan katman
B- Taşıyıcı katman
1- Yerleştirme
2- Sevk
3- Takviye
4- Beton Yerleştirme
5- Çıkarma
 
SOSYAL TESİSLER
 
Asrın Konutlarını Özel Kılan Bazı Özellikler;  
 
Bayan Yüzme Havuzu
7x24 Sadece bayanlara özel 160m2 havuz (tüm çalışan personel bayandır)  
 
Bayan Spor Salonu
7x24 Sadece bayanlara özel 350m2 (tüm çalışan personel bayandır)  
 
Bayan Türk, Hamam ve Saunası
Bayanların stresten arınma merkezi  
 
Bay Yüzme Havuzu
7x24 Sadece baylara özel 130m2 havuz (tüm çalışan personel baydır)  
 
Bay Spor Salonu
7x24 Sadece baylara özel 300m2 (tüm çalışan personel baydır)  
 
Bay Hamam ve Saunası
Bayların iş dönüşü stresten arınma merkezi  
 
7x24 Güvenlik Hizmeti
Ana lobi güvenlik, alt giriş güvenlik, site güvenliği, termal kameralarla   merkezi bir yönetim odasından organize edilen güvenlik hizmetimiz  
 
Mescit
Bay ve bayanlar için ayrı olmak üzere  
 
Sohbet Odaları
Bay ve bayanlar için ayrı olmak üzere 20 kişilik - 60 kişilik odalar  
 
Çatı Tenis Kortları
Yerden 50 metre yukarıda iki farklı manzara seçeneği ile bulutların arasında tenis keyfi  
 
Çatı Yürüyüş ve Koşu Parkı
 
Çatı Restaurant
 
Çatı Fitness
 
Kuaför
Bay ve Bayanlara site içinde kuaför hizmeti  
 
Market
Site içinde dışarıya bağımlı kalmadan alışveriş yapabileceğiniz 400m2 lik market  
 
Kreş
Bir asansörle çocuğunuza ulaşabileceğiniz 0-6 yaş grubu kreşimiz  
 
Çamaşırhane
Evinizde çamaşır yıkamanıza gerek kalmadan çamaşır yıkama ve kurutma makinalarının bulunduğu yer  
 
Kafeterya
Çatı da çayınızı yudumlarken manzaranızın tadını çıkaracağınız mekan  
 
2 Kat Kapalı Otopark
Güvenlikli otopark  
 
Oyun Salonu ,Sega, Nintendo, Wii, Playstation (Küçükler için)
Oyun Salonu, Masa Tenisi ve Bilardo Salonu (Büyükler için)  
playstation, sega, nintendo gibi oyun konsolları çocuklarınızın; masa tenisi, bilardo salonu ise sizleri günün stresinden uzaklaştıracak.   Sosyal birleşim merkezi.
 
ULAŞIM
 
E-5’e aracınızla 1 dakika, E-6 bağlantı yoluna 4 dakika,Atatürk Hava Limanına 15 km, Media Markt, Carrefour, Real, Bauhaus ,Migros, Skyport, Beylicium, Koçtaş, Darty alış-veriş merkezlerine , Esenyurt Devlet Hastanesine, Beylikdüzü Medilife Cerrahi Merkezine ve Medicana Inernational Hastanesine ortalama 3-4 dakika uzaklıkta olan Asrın Konutları merkezi bir konumda bulunmaktadır.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercom-yeni-konut-projelerikuran-insaat-asrin-konutlari): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451