ANKARA ANKARA

Projeyi Takip Et
ESKİŞEHİR YOLU, MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ,2118'İNCİ CADDE (ESKİ 5'İNCİ CADDE) NO:5 B1 BLOK, KAT 2, DAİRE NO: 7 Çankaya / Ankara
Konut Sayısı : 184
Konut Seçenekleri : 2+1,3+1,4+1,5+1
Metrekare Aralığı : 100.00-277.90
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 0-0
KORAY İNŞAATKORAY İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Proje Tanıtımı
 
2+1'den 5+1'e değişen, düz, dubleks ve bahçeli seçenekleri barındıran Ankara Ankara, 100 m² ile 278 m² arasında değişen fonksiyonel üniteler barındırmaktadır. 18 dönüm arazi üzerinde kurulu olan proje, toplam 184 adet üniteden oluşmaktadır. 
 
Şehir merkezine 9 km, Bilkent'e 3 km, ODTÜ'ye 6 km, Bilkent metro istasyonu ve otobüs güzergahına ise sadece 100 metre mesafede konumlanan "Ankara Ankara" özel araçla ya da toplu taşıma alternatifleriyle Ankara'nın gelişim aksının tam merkezinde yer alıyor. 
 
Bugüne kadar hayata geçirdiği tüm projeleriyle müşteri odaklı farklar yaratan ve ödüllü projelere imza atan Yapı Kredi Koray, 'Ankara Ankara' projesiyle Ankara'ya yeni bir bakış açısı getiriyor. Ankara Ankara Projesi, ulaşım avantajlarıyla, yalın, elit ve işlevsel mimarisiyle, keyifli sosyal tesisleriyle Ankaralılara kaliteli bir yaşam trendi sunuyor. Yapı Kredi Koray'ın diğer projelerinde olduğu gibi Ankara Ankara Projesi de kalite ve modern yaşam alanları sunmanın yanında, yatırım amacıyla alanların da yatırımlarına değer katacak.
 
Proje Detayları
 
Tüm ayrıntılarıyla yeni bir bakış açısı 
Burada, yaşamın tüm detaylarının modern ve estetik çözümlerle tasarlandığı yeni bir bakış açısı yükseliyor. Ankara Ankara'nın modern çizgileri, kentin çağdaş insanlarına sakin ve aktif yaşam alanları sunuyor. 
 
Yeni bir trendin ölçüsü 
Yapı Kredi Koray'ın değer yaratan, özgün projelerinden bir yenisi de başkentle tanışıyor. Ankara Ankara; yalın, elit ve işlevsel mimarisiyle hayranlık uyandıracak bir trendin öncüsü. 
 
Modern peyzajla donatılmış keyifli alanlar 
Karaçamlar, Huş ağaçlarıyla örülü koru yolu... Sarı Alacalı Atlantik Sedirleri, Ardıçlar, Mavi Ladinler... Özgün bitki dokusu ve sürprizlere açık peyzaj mimarisi zevkli mekanlara ve özel kullanımlara olanak yaratıyor... 
 
Günlük ihtiyaçlarınızın tümü elinizin altında... Spor sizin için yaşam biçimiyse, zengin seçenekler sizi bekliyor. Ankara Ankara'nın alternatifli alanlarıyla yeniliklere açık, dilediğiniz kadar aktif olmak sizin elinizde. 
 
Bisiklet yolu-kafe-dört mevsim yararlanılabilecek havuz/çocuk havuzu-fitness salonu-toplantı ve oyun salonu-güneşlenme terası-yürüyüş parkuru-çocuk oyun alanı.
 
Yerleşim Planı
 
2+1'den 5+1' değişen seçenekleriyle 184 adet fonksiyonel ünite
Düz, dubleks ve bahçe tipi ünite seçenekleri
Tüm oda ve salonlarda parke
Banyo ve mutfaklarda seramik
Ankastre beyaz eşya ile tasarlanmış mutfak (buzdolabı hariç)
Uydu ve dijital altyapısı
Jeneratör
Her üniteye en az bir kapalı otopark ve depo
Her eve bireysel kombi sistemi
Özel kameralı güvenlik sistemi
 
Ulaşım
 
Gözde lokasyonuyla dengeli bir bileşim 
Ankara Ankara, Eskişehir - İstanbul yolu üzerinde. Ankara'nın gelişim aksının tam merkezinde. Yaşamın her noktasına kolayca erişebileceğiniz avantajlı konumuyla, bölgenin seçkin dokusuna değer katıyor. 
 
Şehir merkezine yakın ve her an bağlantıdasınız 
Bilkent 3 km, ODTÜ 6 km, Bilkent Metro İstasyonu ve otobüs güzergahı ise sadece 100 metre mesafede.
 
Burada, yaşamın tüm detaylarının modern ve estetik çözümlerle tasarlandığı yeni bir bakış açısı yükseldi. Ankara Ankara’nın modern çizgileri, kentin çağdaş insanlarına sakin ve aktif yaşam alanları sunuyor.
 
 
Karaçamlar, Huş ağaçlarıyla örülü koru yolu... Sarı Alacalı Atlantik Sedirleri, Ardıçlar, Mavi Ladinler... Özgün bitki dokusu ve sürprizlere açık peyzaj mimarisi zevkli mekanlara ve özel kullanımlara olanak yaratıyor...
 
Günlük ihtiyaçlarınızın tümü elinizin altında... Spor sizin için yaşam biçimiyse, zengin seçenekler sizi bekliyor. Ankara Ankara’nın alternatifli alanlarıyla yeniliklere açık, dilediğiniz kadar aktif olmak sizin elinizde.
 
Bisiklet yolu-kafe-dört mevsim yararlanılabilecek havuz/çocuk havuzu-fitness salonu-toplantı ve oyun salonu-güneşlenme terası-yürüyüş parkuru-çocuk oyun alanı
 
 
Yapı Kredi Koray’ın değer yaratan, özgün projelerinden biri daha başkentle tanıştı. Ankara Ankara; yalın, elit ve işlevsel mimarisiyle hayranlık uyandıracak bir trendin öncüsü. 
 

İç Resimler

ANKARA ANKARA İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomankaracankaya-yeni-konut-projelerikoray-insaat-ankara-ankara): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451