KASABA EVLERİ

Projeyi Takip Et
ÖMERLİ BELDESİ AYVALI ÇİFTLİĞİ MEVKİİ Ümraniye / İstanbul Anadolu Yakası
Teslim Tarihi : 0000-00-00
KORAY İNŞAATKORAY İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Çağdaş insanların tüm beklentilerine yanıt verebilecek alternatif yerleşim birimlerine sahip olan KASABA, farklı tip ve metrekarelerdeki konutları ile kente soluk veren yeşil kuşak ana fikri paralelinde kent evlerinden ayrıcalıklı özellikler taşımaktadır. Kasaba'nın doğasından kaynaklanan coğrafi oluşumlar, farklı tasarımlardaki evler ile doğal bir bütünlük içerisindedir. 
Evlerin herbiri farklı bir dış görünüme sahip olmasına karşın, bina elemanları için uygulanan bütünlükçü yaklaşım, KASABA evlerini ortak bir tarzda buluşturmaktadır. 
 
KASABA'da onu benzersiz kılan doğal güzelliğinin korunması ve geliştirilmesi amacı ile, araziye kişiliğini veren tüm topoğrafik ve botanik özellikler, uzmanlar tarafından tek tek saptanmıştır. 
Evlerin ve sosyal tesislerin yerleşimi ile mimari tasarımlar, bu amaca yönelik olarak uluslararası mimari gruplar tarafından titizlikle biçimlendirilmiştir. 
 
Fazlar 
 
KASABA, bir yaşam projesi olarak, doğal çevre içinde, toplam 750 seçkin ailenin yerleşimi için planlandı. 1. Etapta 249 konut, tüm altyapısı ile tamamlandı. 
KASABA'nın bundan sonraki etapları 750 konutun tamamlanmasına kadar devam edecek. Yeni etaplar gerçekleştirilirken, önceki etaplarda KASABA'da yaşamaya başlayan aileler, yeni etapların inşaatlarından rahatsızlık duymayacaklardır. 
 
 
Türkiye'nin yarınlarına inanan insanların, bir araya gelerek oluşturduğu KASABA PROJESİ.
 
İstanbul içindeki konumu, mimarisi ve doğal çevresiyle mükemmel bir yaşam alanı olarak düşünüldü ve gerçekleştirildi.
 
İstanbul'un Ömerli Beldesi'nde, 1860 dönümlük özel bir arazi üzerinde kurulan KASABA, Türkiye İş Bankası ve Koray Yapı Endüstrisi'nin
İŞ-KORAY birlikteliğiyle, İstanbul gerçeği içinde, hem İstanbul'a yepyeni bir "örnek dünya" kazandırmak hem de Türkiye'nin geleceğine "zengin kültürel bir miras" bırakmak amacıyla, 30 ay gibi kısa bir sürede tüm altyapısıyla tamamlandı.
 
1. Etaptaki 246 seçkin aile KASABA PROJESİ'nin ilk tanıkları oldular.
 
Şimdi sıra yeni etaplarda ve yeni KASABALILARda...
Sizleri de KASABA'nın ayrıcalıklı, farklı ve mükemmel
yaşantısına davet ediyoruz.
 
Darısı başınıza...
 
KASABA, tüm sakinlerine 24 saat boyunca yeni ve farklı bir dünyada yaşama olanağı sunuyor.
 
KASABA Sosyal Tesislerinde yer alan açık havuz, evsahiplerine haftanın hergünü 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ayrıca yine KASABA Sosyal Tesislerinde yer alan tenis kortları evsahiplerimize gündüz ve gece spor yapma imkanı sunmaktadır.
 
Atlı Spor, KASABA'nın kuruluşundan öncesine dayanan bir gelenek. Doğal çevre korunurken, Atlı Spor Tesisleri de günümüzün modern yapısına uygun olarak yenilendi ve Atlı Spor tutkunları için vazgeçilmez bir dünya yaratıldı. Atlı Spor Tesisleri'nde binicilik dersi alabilir, pansiyon kiralayabilir ve gün boyunca ata binebilirsiniz...
 
Kasaba projesi içerisinde yer alan Avusturya Liselileri Vakfı İlköğretim Okulu; oyun sınıfı, kreş ve anaokulu ile Kasaba sakinlerinin çocukları için üstün eğitim olanakları sağlamaktadır.
 
KASABA sakinleri iletişim ile ilgili hiçbir sorun yaşamıyor. Her evde bulunan 10 hatlık telefon bağlantısıyla hem KASABA dışında hem de KASABA içindeki komşularınıza rahatça ulaşabiliyorsunuz.
 
Kasaba evlerindeki özel sistemlerden birisi de, evlerde bulunan Sağlık ve Yangın Alarm Butonları'dır. Bu sistem sayesinde, evlerde olabilecek herhangi bir sağlık veya yangın durumunda, butona basmanız yeterli olacak ve anında Kasaba Alarm Merkezi'ne haber verilecektir. Ambulans ve itfaiye ekipleri Kasaba sakinleri için 24 saat görev başındadır.
 
Kasaba Sosyal Tesisleri'nde bulunan kafeteryamız, açık ve kapalı mekanları ile yaz-kış 7 gün 09:00-19:00 saatleri arasında dünya mutfağından derlediği menüsü ile servis vermektedir.
 
Ayrıca Kasaba sakinleri'nin evlerinde ihtiyaç duyabilecekleri temizlik hizmetleri ve teknik ihtiyaçları için uzman ekipler oluşturulmuş ve hizmet vermeye başlamışlardır.
 
Yeni dünyanızın tüm güvenliği özel bir güvenlik ekibi ile 24 saat boyunca sağlanıyor.
 
Siz mükemmel bir İstanbul'da yaşamayı hak ediyorsunuz...

İç Resimler

KASABA EVLERİ İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasiumraniye-yeni-konut-projelerikoray-insaat-kasaba-evleri): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451