ANKAVİLLE

Projeyi Takip Et
Incecik koyu Orta / Çankırı
Teslim Tarihi : 0000-00-00
AKŞAN YAPIAKŞAN YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Ankara’ya yeni bir değer katıyor
Ankara’da yeni bir değer yaratıyoruz!
Yaşamın tüm karmaşık bileşenlerinin sadeleştirilerek yalınlaştırıldığı modern ve çevreci bir mekan yaratılıyor ankaville’de. Aslında ne istediğinizin yalın yanıtlarını bulacağınız bu proje; hem yaratmak hem korumak istediğiniz değerlerin içinde yaşamanızı hedefliyor. Ailenizle geçireceğiniz nitelikli zamanlar, doğanın dostluğu ve özgürlüğü, çağdaş ve insani bir proje olan ankaville ile sizin oluyor.
 
 
Daha modern, daha saygılı!
 
"Yükselen teknolojileri kullanarak, kaliteli ürünü, en ekonomik koşullarda üretmek." Öncelikli hedefimiz, insana saygılı, insanı memnun edecek yapılar yapmak. Güvenilir, çağdaş, ihtiyaçları karşılayabilecek, uzun ömürlü, doğaya saygılı yapılar yapmak, mutluluğu artırarak, mümkün olan en iyiyi sunmaktır. Büyüme stratejimiz, insan memmuniyetini çoğaltmak üzerine kurulmuştur. Sadece Türkiye’de değil, en az iki yerde daha, Afrika ve Ortadoğu’da üretim tesisi kurarak çelik yapı konusunda lider pozisyonda olmaktır. Akşan hafif çelik konut yapı sisteminin amacı; çok katlı yapılarda yaşamak zorunda kalan ailelerin aynı ekonomik şartlarda depreme dayanıklı müstakil konutlarda yaşayabilmelerini sağlamaktır: müstakil konut kavramı, modern dünya için bir lüks değil gerekliliktir ve çağdaş yaşamın bir gereği olarak herkes buna layıktır. Yaşanan depremlerin başta Türk sanayisine ve Türk ekonomisine verdiği ağır tahribat göz önüne alındığında, hafif çelik yapı sistemlerinin tüm dünya için gerekliliği tartışılmazdır. Amacımız, hafif çelik yapı sistemleri sayesinde, tüm dünyanın güvenli ve kaliteli konut ihtiyacına cevap verebilmek, yatırımcılara ve yüklenici firmalara ulaşmak, bütün dünya ülkelerinde hafif çelik yapı teknolojisinin yaygınlaşmasını sağlamaktır. Endüstriyel alanda ise; geleneksel yapılara göre çok daha hızlı, ekonomik ve güvenli olan hafif çelik yapıların avantajlarını sanayici ve girişimcilerinin kullanımına sunmayı hedeflemektedir.

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomcankiriorta-incecik-koyuyeni-konut-projeleriaksan-yapi-ankaville): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451