DUMANKAYA HORİZON

UFKA AÇILAN BİR MANZARADA, DUYULARINIZIN OYUN ALANI...

Projeyi Takip Et
KARTAL KORDONBOYU MAH. ÇİLEK SOK. NO:1 KARTAL SAHİL Kartal / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 178
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1,4+1
Metrekare Aralığı : 74
Teslim Tarihi : 2015-07-01
Fiyat Aralığı : 442000
DUMANKAYA İNŞAATDUMANKAYA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Proje Alanı : 43689 m2
Konut Sayısı : 178
Teslim Tarihi : 30 Temmuz 2015

İstanbul'da son yıllarda görülen fazlasıyla dik, dar ve iç içe geçmiş binaların aksine yatay, geniş ve panaromik bir yaşam alanı düşünün. Kentsel yenilenme ve ayrıcalıklı alanlar yaratma konusunda uzman, ünlü mimar Adnan Kazmaoğlu'nun tasarımı olan, yumuşak hatları ile diğer tüm yapılardan sıyrılan bu özel rezidansı Anadolu Yakası'nın en özel noktalarından birinde sizi bekliyor.

Dumankaya Horizon'ı İstanbul'un en değerli rezidanslarından biri yapan temel faktör, elbette projenin kusursuz konumu. Horizon Anadolu Yakası'nın prestij hattı olan Sahil Yolu'nda, denize sıfır bir lokasyonda yer alıyor.

Bağdat Caddesi ve Pendik Marina gibi stil sahibi sosyal yaşam alanlarına ve önemli ulaşım merkezlerine yakınlığı ile dikkat çeken Horizon, tüm sahil şeridine hakim bir konumda ayrıcalıklı bir yaşam tarzı sunuyor.

Dumankaya Horizon, prestijli rezidans bölümlerinin yanında işini ev konforuna taşımak isteyen yatırımcılara kazançlı “home office” seçenekleri sunuyor.
 
Bütünleşik bir yaşam alanı olan Dumankaya Horizon’da konut ve home-office bölümlerini tamamlayan, yatay düzlemde konumlandırılmış 20 mağaza ve 2 kafe alanı bulunuyor. Butik bir alışveriş merkezi niteliği taşıyacak bu özel alan, sahil yolunda farklı ve kişiye özel bir durak konumunda.

Dumankaya Horizon'da yer alan rezidanslar organik bir mimari tasarımı, lüks yaşam stili ve tam akıllı ev teknolojisi ile bir araya getiriyor. Klimadan ev perdelerinize, musluklardan ışıklara, eğlence sistemlerinden güvenliğe kadar yaşamı kolaylaştıran tüm detaylar, Dumankaya IQ sayesinde tek elden yönetiliyor ve kayıt altına alınıyor.

Son teknoloji, zeki ev sistemi Dumankaya IQ’yla Horizon’da yaşam; çok daha güvenli, konforlu, eğlenceli ve ayrıcalıklı…

Dış Resimler

İç Resimler

DUMANKAYA HORİZON İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasikartal-yeni-konut-projeleridumankaya-insaat-dumankaya-horizon): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451