DUMANKAYA CADDE

Projeyi Takip Et
YENİŞEHİR MAH. EŞREF BİTLİS BULV. NO.13 KURTKÖY Pendik / İstanbul Anadolu Yakası
Konut Sayısı : 303
Konut Seçenekleri : 1+1,2+1,3+1
Metrekare Aralığı : 56
Teslim Tarihi : 2014-01-01
Fiyat Aralığı : 165000
DUMANKAYA İNŞAATDUMANKAYA İNŞAAT PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Dumankaya Cadde : Kurtköy'ün Yeni Yaşam Merkezi...

Dumankaya Cadde, İstanbul'un hızla gelişen ve değerlenen semtlerinden biri olan Kurtköy'ün tam kalbinde yer almaktadır. Dumankaya Cadde Kurtköy'e dinamizm getirecek bir yaşama merkezidir.

3 caddenin kesiştiği bir noktada yer alan ve 13.023 m2'lik bir arazide yükselecek olan Dumankaya Cadde, 303 rezidans konutlar ve home ofis ile 49 alışveriş alanından oluşmaktadır. 10'ar katlı 3 bloğun bulunduğu projede 1 blok home ofislere, diğer 2 blok ise rezidans konutlara ayrılmıştır. Blokların altında ve yaşam merkezinin iç avlusunda çeşitli alışveriş birimleri ve kafetaryalar bulunuyor.

Dumankaya Cadde 1+1, 2+1 ve 3+1 konutları, home-ofisleri ve alışveriş birimlerini bir araya getiren seçkin bir projedir. Projede terasa bakan evler villa konseptiyle geliştirilmiştir. Dumankaya Cadde hem daire,hem home Office olarak çok renkli bir yaşam sunuyor.

Dumankaya Cadde'de Home-Ofis ile Residence blokları birbirinden bağımsızdır, her bloğun kedine ait lobi ve resepsiyon alanı bulunmaktadır. 3 blok da alışveriş alanlarının üstünde yükselmektedir. 3 tarafı cadde olan projenin içinden su öğesiyle beslenmiş bir yaya yolu ve caddesi geçmektedir. Dumankaya Cadde konut sahiplerinin bütün ihtiyaçlarını giderebilecek zenginlikte olacaktır.

Dumankaya Cadde'de kapalı devre yayın ve iletişim platformu sayesinde hava durumu, trafik durumu, site içi duyuruları ve eklenebilecek modüllerle bilgilere hızlı ve rahat ulaşabilecekler. Ayrıca, Akıllı Kart sistemi ve Dumankaya Pusula hizmetlerinden de faydalanacaklardır.

Dumankaya Cadde'deki sosyal hayat ise çok farklı ;

  • Yüzme havuzu,
  • Çocuk yüzme havuzu,
  • Çocuk oyun alanı,
  • Manzara terasları
  • Koşu ve yürüyüş parkurları
  • Fitness center,
  • Sauna,
  • Home ofis bloğunda toplantı odaları,
  • Açık - kapalı otopark 

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-anadolu-yakasipendik-kurtkoyyeni-konut-projeleridumankaya-insaat-dumankaya-cadde): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451