Sağlık Sitesi|FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ

Yeni Projeler Logo
İSTANBULANKARAANTALYAİZMİR
ÜMRANİYE - İSTANBUL Anadolu YakasıKORAY İNŞAAT

KASABA EVLERİ

13 Aralık 2011 Salı
Mail At
KASABA EVLERİ

BİLGİ ALMA FORMU

 

Çağdaş insanların tüm beklentilerine yanıt verebilecek alternatif yerleşim birimlerine sahip olan KASABA, farklı tip ve metrekarelerdeki konutları ile kente soluk veren yeşil kuşak ana fikri paralelinde kent evlerinden ayrıcalıklı özellikler taşımaktadır. Kasaba'nın doğasından kaynaklanan coğrafi oluşumlar, farklı tasarımlardaki evler ile doğal bir bütünlük içerisindedir. 
Evlerin herbiri farklı bir dış görünüme sahip olmasına karşın, bina elemanları için uygulanan bütünlükçü yaklaşım, KASABA evlerini ortak bir tarzda buluşturmaktadır. 
 
KASABA'da onu benzersiz kılan doğal güzelliğinin korunması ve geliştirilmesi amacı ile, araziye kişiliğini veren tüm topoğrafik ve botanik özellikler, uzmanlar tarafından tek tek saptanmıştır. 
Evlerin ve sosyal tesislerin yerleşimi ile mimari tasarımlar, bu amaca yönelik olarak uluslararası mimari gruplar tarafından titizlikle biçimlendirilmiştir. 
 
Fazlar 
 
KASABA, bir yaşam projesi olarak, doğal çevre içinde, toplam 750 seçkin ailenin yerleşimi için planlandı. 1. Etapta 249 konut, tüm altyapısı ile tamamlandı. 
KASABA'nın bundan sonraki etapları 750 konutun tamamlanmasına kadar devam edecek. Yeni etaplar gerçekleştirilirken, önceki etaplarda KASABA'da yaşamaya başlayan aileler, yeni etapların inşaatlarından rahatsızlık duymayacaklardır. 
 
 
Türkiye'nin yarınlarına inanan insanların, bir araya gelerek oluşturduğu KASABA PROJESİ.
 
İstanbul içindeki konumu, mimarisi ve doğal çevresiyle mükemmel bir yaşam alanı olarak düşünüldü ve gerçekleştirildi.
 
İstanbul'un Ömerli Beldesi'nde, 1860 dönümlük özel bir arazi üzerinde kurulan KASABA, Türkiye İş Bankası ve Koray Yapı Endüstrisi'nin
İŞ-KORAY birlikteliğiyle, İstanbul gerçeği içinde, hem İstanbul'a yepyeni bir "örnek dünya" kazandırmak hem de Türkiye'nin geleceğine "zengin kültürel bir miras" bırakmak amacıyla, 30 ay gibi kısa bir sürede tüm altyapısıyla tamamlandı.
 
1. Etaptaki 246 seçkin aile KASABA PROJESİ'nin ilk tanıkları oldular.
 
Şimdi sıra yeni etaplarda ve yeni KASABALILARda...
Sizleri de KASABA'nın ayrıcalıklı, farklı ve mükemmel
yaşantısına davet ediyoruz.
 
Darısı başınıza...
 
KASABA, tüm sakinlerine 24 saat boyunca yeni ve farklı bir dünyada yaşama olanağı sunuyor.
 
KASABA Sosyal Tesislerinde yer alan açık havuz, evsahiplerine haftanın hergünü 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ayrıca yine KASABA Sosyal Tesislerinde yer alan tenis kortları evsahiplerimize gündüz ve gece spor yapma imkanı sunmaktadır.
 
Atlı Spor, KASABA'nın kuruluşundan öncesine dayanan bir gelenek. Doğal çevre korunurken, Atlı Spor Tesisleri de günümüzün modern yapısına uygun olarak yenilendi ve Atlı Spor tutkunları için vazgeçilmez bir dünya yaratıldı. Atlı Spor Tesisleri'nde binicilik dersi alabilir, pansiyon kiralayabilir ve gün boyunca ata binebilirsiniz...
 
Kasaba projesi içerisinde yer alan Avusturya Liselileri Vakfı İlköğretim Okulu; oyun sınıfı, kreş ve anaokulu ile Kasaba sakinlerinin çocukları için üstün eğitim olanakları sağlamaktadır.
 
KASABA sakinleri iletişim ile ilgili hiçbir sorun yaşamıyor. Her evde bulunan 10 hatlık telefon bağlantısıyla hem KASABA dışında hem de KASABA içindeki komşularınıza rahatça ulaşabiliyorsunuz.
 
Kasaba evlerindeki özel sistemlerden birisi de, evlerde bulunan Sağlık ve Yangın Alarm Butonları'dır. Bu sistem sayesinde, evlerde olabilecek herhangi bir sağlık veya yangın durumunda, butona basmanız yeterli olacak ve anında Kasaba Alarm Merkezi'ne haber verilecektir. Ambulans ve itfaiye ekipleri Kasaba sakinleri için 24 saat görev başındadır.
 
Kasaba Sosyal Tesisleri'nde bulunan kafeteryamız, açık ve kapalı mekanları ile yaz-kış 7 gün 09:00-19:00 saatleri arasında dünya mutfağından derlediği menüsü ile servis vermektedir.
 
Ayrıca Kasaba sakinleri'nin evlerinde ihtiyaç duyabilecekleri temizlik hizmetleri ve teknik ihtiyaçları için uzman ekipler oluşturulmuş ve hizmet vermeye başlamışlardır.
 
Yeni dünyanızın tüm güvenliği özel bir güvenlik ekibi ile 24 saat boyunca sağlanıyor.
 
Siz mükemmel bir İstanbul'da yaşamayı hak ediyorsunuz...

Detaylı bilgi edinmek için 0216 435 84 35 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL Anadolu Yakası ÜMRANİYE BÖLGESİNDE EN ÇOK İNCELENEN PROJELER

KASR-I LENAKASR-I LENA

PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

SARPHAN FİNANS PARKSARPHAN FİNANS PARK

PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

CASA TOWERSCASA TOWERS

PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

EVİDEAEVİDEA

PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

SOFİSTANBULSOFİSTANBUL

PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

GLOW 3GLOW 3

PROJE HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İSTEYİN
EMLAK KONUT PROJELERİ
PROJELERDE SON DURUM

Tuncay Mollaveisoğlu

Bir kağıt parçasına 700 bin TL!

Osman Cihad Esen
cihad.esen@yeniprojeler.com

Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

Fatih Karakaş
fatih.karakas@kentselplatform.com

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Av.Cihat Demirbağ
avukat@cihatdemirbag.com.tr

Kentsel Dönüşümde 2016 Kira Yardım Miktari Arttıyeni konut projeleri iphone da


Haritada konut projeleri


KREDİLER


DEKORASYON


ENERJİ SEKTÖRÜ