G - YOO inspired by Starck

Projeyi Takip Et
Fabrikalar Cad. Taşocağı Yolu GÜNEŞLİ Bağcılar / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 720
Konut Seçenekleri : 1+0,1+1,2+1
Metrekare Aralığı : 45
Teslim Tarihi : 2017-06-01
Fiyat Aralığı : 211500
MAR YAPIMAR YAPI PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN
Hello YOO. Welcome to G.
İstanbul’un yeni tasarım ve yaşam stiliyle tanışın. İki anıtsal kulenin yükseldiği, en son teknolojinin kullanıldığı, YOO inspired by Starck rezidansları ve stillerini sunan G projesinde arzulayabileceğiniz tüm imkanlara ve hizmetlere, havalimanına 10 dakika uzaklıkta sahip olabilirsiniz. G size özgürce yaşamayı, özgürce sevmeyi ve özgürce kendiniz olmayı sunuyor.
 
SİZİN STİLİNİZ HANGİSİ?
G YOO size farklı detaylar içeren iki yoo inspired by Starck daie stili sunuyor. Size dilediğiniz gibi yaşama özgürlüğü sunuyor.
Nature
Nature paleti temiz havayı, mavi gökyüzünü, doğan güneşin kokusunu, saflığı ve sadeliği sevenler için özel bir seçenek. Bu stil ilhamını kent sakinlerinin doğaya olan baskın ve köklü özlemlerinden alıyor. Kullanılan renkler ve malzemeler hassas doğal tonlardan seçiliyor; pastel renkler, güneş ve deniz tarafından ağartılmış ahşap ile kum ve çakıl grisinin yumuşak bir yeşil ile birleşmesinden oluşuyor.
Culture
Culture; Starck’ın tutku ile benimsediği ve bağlı olduğu geçmişin güzel ve zarifçe üretilmiş nesne ve fikirlerinin, günümüzün en şaşırtıcı tasarımları ile iç içe kullanılmasından doğuyor. Ortaya çıkan sonuç etkileyici hisse  sahip büyüleyici bir karışım. Ruhunda zenginlik ve cüretkarlık olan Culture paleti güçlü bir tarih algısına sahip olmasına rağmen daima geleceğe bakıyor.
 
İMKANLAR
G’nin sunduğu sınırsız dünya sayesinde evinizin lüks ortamından ayrılmak zorunda kalmadan her ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İsterseniz YOO inspired by Starck imzalı açık ve kapalı havuzlarda ya da Spa’da rahatlayın; isterseniz lüks fitness merkezinde ya da basketbol sahasında spor yaparak sağlığınızı ve formunuzu koruyun. Sadece kalben genç olanlar değil, çocuklar da kendilerine özel oyun alanı ve çocuk kulübünde keyifli anlar geçirebilirler.  İstanbul’un en akıllı kent sakinlerinin ihtiyacı oldukları her şey elinizin altında.
 
WHO ARE YOO?
YOO, dünyanın en meşhur tasarımcısı Philippe Starck’ın tecrübesi ve uluslararası gayrimenkul girişimicisi John Hitchcox’ın vizyonunun bir araya gelmesiyle doğan fikirlerin oluşturduğu bir marka. Kendi alanlarında öncü olan bu iki lider, Starck’ın yaratıcı çeşitliliğinin gücünü, Hitchcox’un yenilikçi gayrimenkul geliştirme becerisiyle donatarak mükemmeli yakalamak ve çığır açan tek bir konsept yaratmak için bir araya geldiler.
Bazı insanlar farklı yaşamayı hayal eder. Ve YOO, bu hayalleri gerçekleştirir.
 
PHILIPPE STARCK
Philippe Starck sadece zamanımızın en ünlü tasarımcısı değil, aynı zamanda çok yönlülük açısından en başarılısı.
Starck, tasarım yoluyla insanların hayatlarını iyileştirme vizyonu ile iz bırakan yaşam alanları yarattı ve limon sıkacağı gibi mütevazı bir günlük kullanım aletini bile bir sanat eserine çevirdi.
Bir yönetmen filmi nasıl çekiyorsa Philippe Starck da evleri, otelleri ve restoranları o şekilde tasarlıyor. İnsanları her günün monotonluğundan uzaklaştıracak bir senaryo geliştirerek onları yaratıcı ve hayali bir zihinsel dünyaya taşıyor. YOO inspired by Starck’ta çok çeşitli becerilerini eşsiz, nefes kesen ve heyecan veren yaşam alanları yaratmak için kullanıyor.
 
MAR YAPI
2006 yılında kurulan Mar Yapı, tasarım odaklı ve yenilikçi bir bakış açısını benimseyen, daha ileri bir yaşam stili arayışında olan beklentileri yüksek müşterilerinin isteklerini karşılamayı görev edinmiş bir gayrimenkul geliştirme şirketi. Gayrimenkul sektörüne dinamik yaklaşımımız, Mar Yapı’yı Türkiye’nin önde gelen geliştirici firmalarından biri yaptı. Genç ve yeni bir yaklaşıma sahip olmamız, zamana yenik düşmeden, yatırımcılarımızın değerlerini geliştiren projeleri hayata geçirmemizi sağladı. Mükemmelliyetçi bir anlayışla hayata geçirdiğimiz, uluslararası ödüller kazanan projelerimiz, modern mimarinin geleneklerini yerine getirirken doğaya karşı sorumluluklarımızı da gözetiyor. Mar Yapı’nın “mükemelliğin gerçeğe dönüştürülmesi” misyonunu, dünyanın en büyük mimari ve tasarım dehaları ile yapmış olduğumuz yeni ortaklıklar ile gerçekleştiriyoruz.
 
G YOO Satış Ofisi
Yalçın Koreş Cad. No: 2/1
34197 Güneşli, İstanbul
Tel: 444 20 25
Fax: 0212 451 30 52
 
YOO
2 Bentinck Street 
London W1U 2FA  
United Kingdom 
+44 20 7009 0100 
www.yoo.com
 

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

G - YOO inspired by Starck İle İlgili Haberler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasibagcilar-gunesliyeni-konut-projelerimar-yapi-g-yoo-inspired-by-starck): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451