NEF KAĞITHANE 11

Projeyi Takip Et
Kağıthane / İstanbul Avrupa Yakası
Konut Sayısı : 146
Konut Seçenekleri : 1+1
Metrekare Aralığı : 40.22-55.90
Teslim Tarihi : 2016-06-01
Fiyat Aralığı : 180000TL-272000
NEF NEF PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

 

Günümüzde Kağıthane, tarihteki görkemini ve güzelliklerini yad edercesine günden güne gelişmekte ve değer kazanmaktadır. Bu değer göz önünde bulundurularak tasarlanan NEF Kağıthane 11 projemiz, Kanyon’a sadece 2.5 km uzaklıktadır. 214.708 m2’lik bir alana yayılmış çok büyük bir hareketin parçası olacak projemizde; konut, ofis ve uluslararası otel işletmesinin yöneteceği uzun dönem kiralanacak rezidanslar bulunmaktadır. NEF Kağıthane 11’in hemen yanında yer alacak olan Bauhaus, Metro, Carrefour, Media Markt gibi hayatı kolaylaştıran alışveriş noktalarının bulunması ve tünele 3.1 km, Çağlayan Adliyesi’ne 1.5 km uzaklıkta yer alması projemizi daha değerli bir hale geitrmektedir. NEF Kağıthane 11 projesinde; toplam 348 adet konut ve ofis bulunmakta, 14 katlı konut bloklarının yanı sıra ofis bölümünün olduğu blok 6 loft kattan oluşmaktadır.
 
NEF Kağıthane 11 projemizin mimari danışmanlığını dünyanın en önde gelen, en prestijli mimarlık firmalarından biri olan ve kurulduğu 1955 yılından bu yana gerçekleştirdiği projelerle pek çok uluslararası ödül alan HOK yapmaktadır. Projeleri arasında Foster&Partner’s ile birlikte yürüttüğü Londra’daki dünyaca ünlü Yeni Wembley Stadı, St. Petersburg’daki Dali Müzesi, Boston’daki Logan ve Hindistan’daki Bengaluru gibi pek çok havalimanı, ABD’deki Millward Brown ofisleri ve Çin’deki Four Seansons Oteli bulunmaktadır. Yerel partner ve uygulamacı mimarlık ofisi son yılların başarılı projelerine imza atan Onur Karaca, Şule Karaca ve Emre Apak tarafından kurulan genç ve dinamik mimarlık grubu Mimark’tır.
 
İstanbul'un son yıllarda gözde ilçelerinden biri olan Kağıthane Avrupa yakasının önemli merkezlerine yakınlığı ile ön plana çıkıyor.Çehresi her geçen gün daha çok değişien ve gelişen kağıthane'de önümüzdeki dönemlerde gerçekleştirilecek dönüşüm projeleri,tüm bölgenin değerini arttıracak.
İstanbul'un kalbinde büyük bir değişimden geçen Kağıthane,şimdi Nef Kağıthane 11'le yepyeni bir soluk kazanıyor.
 
İstanbul'un kentsel dönüşüm projeleri ve iyileştirme çalışmaları içinde en hızlı ilerleyen bölgelerden biri Kağıthane.Cendere Vadisi boyunca düzenlenecek olan rekreasyon alanları,tarihi demiryolunun yeniden hayata geçirilmesi ve diğer projeler bölgenin değerini yükseltiyor,burayı istanbullular için yaşaması ve ziyaret etmesi zevkli bir bölge haline getiriyor.
 
Nef Kağıthane 11 bu değer göz önünde bulundurularak tasarlandı.Nef Kağıthane 11,214.708 metrekarelik bir alana yayılmış,çok büyük bir gelişim hareketinin bir parçası olacak.Nef Kağıthane 11 'in hemen yanında yer alacak olan Bauhaus,Metro,Carrefour,Media Markt gibi hayatı kolaylaştıran alışveriş noktaları bulunması nedeniyle Kağıthane'ye rağbet günden güne artıyor.
 
Dünyanın en heyecan verici metropolleri arasında olan İstanbul, oldukça hızlı bir yaşam ritmine sahip.Ama ne yazıkki İstanbul'un kalbinde,diğer önemli merkezlere yakın bir noktada,konforlu ve zevkinize hitap edecek bir ev bugün oldukça pahalı.
 
İste Nef tam bu noktada devreye giriyor; Nef Kağıthane 11, şehir merkezinde yeni ve lüks bir evde yaşamak isteyen ama bu taleplerine cevap bulamadıkları için İstanbul'un uzak köşelerini tercih etmek zorunda kalanlar için tasarlandı.Nef Kağıthane 11,yüzlerce metrekarelik bahçe içerisinde,özlenen ev hayatını şehrin merkezine taşıyor.
 
 
Türkiye'de ve dünyada ilk defa NEF tarafından uygulanmaktadır.FoldHome'un temel amacı evinize sığmayacak tüm odaların katlanarak evinize dahil edilmesini sağlamaktır.Böylece siz istediğiniz zaman , istediğiniz odayı evinize ekleyebilir,istediğiniz zaman çıkarabilirsiniz.
 
Ofis yaşamı,büyükşehir hayatının en önemli bölümlerinden biri,Birçoğumuzun zamanının çoğu ofiste ve ofisle-ev arasında yolda geçiyor.Nüfusunun azımsanmayacak bir kısmını genç profesyonellerin oluşturdugu İstanbul'da, ofis çok değerli bir yatırım olmasına rağmen bu alanda yeterince alternatif yok.Mevcut ofisler talebin yalnızca %8'ine hitap eden,kalabalık şirketleri barındırmaya yönelik 300 metrekare ve üstü mekanlardan oluşuyor.
 
Oysa İstanbul'daki işyerlerinin %92'si 10 kişi ve altında kişi çalıştırıyor ve 80-100 metrekarelik ofislere ihtiyaç duyuyor.Ama plazalarda küçük metrekarelerde ofis bulmak imkansız olduğu için altyapı anlamında yetersiz olan apartman dairelerine yöneliyorlar.
 
Nef,bu %92'nin küçük ofis ihtiyacıyla da,%8'in büyük ofis ihtiyacıyla da ilgileniyor ve %100 e hitap ediyor.Mevcut plazalardaki ofisler uluslararası standartları karşılamıyor olmalarına rağmen metrekaresi 25-30$ a veriliyor ve plaza aidatları da metrekare başına ortalama 7-11$ ediyor.
 
Metrekareler küçüldükçe bu masraflar daha da yükseliyor ve metrekare fiyatları ortalama 35$'a kadar çıkıyor.
 
Nef ise Foldoffice sistemi ile bu giderleri minimuma indirerek,özellikle küçük metrekareler için varolan yüksek talebi,hem yüksek verimlilikte hem de uluslararası standartlara sahip ofis çözümleriyle çok daha uygun fiyatlara sunarak karşılıyor.
 
Proje ortaklarından Alterra Emlak Geliştirme şirketi 30 yılı aşkın zamandır uluslararası şirketlere A sınıfı ofis geliştirme hizmeti veriyor.Bu tecrübeyle Nef'in Foldoffice'lerinde ihtiyaç ve verimlilik esasına dayanan uluslararası standartta bir proje yaratıldı.
 
Foldoffice
 
Bir nef keşfi olan Foldhome'un Nef Offices'lar için uyguladığı FoldOffice ile tanışın.Standartı 80 metrekare olan Foldoffice'ler,ihtiyaca göre istenilen metrekarede ofise sahip olmayı sağlıyor.Ofisleri birleştirerek rahatlıkla büyük ofisler elde edilebilen ve ortak kullanım alanı sistemine dayanan Foldoffice bizleri ihtiyaç olmadıgı halde daha büyük metrekarelere mecbur kalıp daha fazla odemekten kurtarıyor;ortak kullanım alanları ve verimlilik saptayan standartları sayesinde sabit giderleri azaltıyor.
 
Meeting Rooms:
 
Her katta 1 adet bulunan özel ekipmanlı toplantı odaları.
 
Kitchenette:
 
Her katta özel küçük mutfaklar.
 
Video Conferencing:
 
Yurtiçi ve dışı tüm görüşmelerinizi yapabileceğiniz vide konferans odası.
 
Auditorium:
 
Geniş sunumlarınızı ve toplantılarınızı yapabileceğiniz özel ses ve görüntü sistemine sahip Auditorium.
 
Classrooms:
 
Şirket eğitimlerinizi kolayca yapabileceğiniz eğitim odaları.
 
Service Room:
 
Her türlü ofis malzemesini kiralayabileceğiniz servis odası.
 
Showroom:
 
Ürünlerinizi sergileyebileceğiniz özel showroom.
 
Kafe:
 
ofisinizden fazla uzaklaşmadan birşeyler atıştırmak isteyenlere özel kafe.
 
Entertainment Room:
 
İş aralarında motivasyonunuzu artırmak,kafa dağıtmak ve neşelenmek isteyenler için bilardo,langırt,air hocket ve pinpon masasının bulunduğu eğlence odası.
 
Private Studio:
 
Kendinize vakit ayırabileceğiniz özel stüdyonuz.
 
Private Fitness:
 
Sporunuzu yapıp güne zinde başlayabileceğiniz özel spor odası.
 
Basketbol severlere özel kapalı basketbol sahası
 
Squash:
 
İşaralarında yada çıkışında rahatlamak ve ter atmak isteyenlere özel squash kortu.
 
Locker Room:
 
Spor öncesi rahatça soyunup giyinebileceğiniz kilitli dolaplı,duşlu soyunma odası.
 
Party Room:
 
Her türlü kutlama ve davetlerinizi düzenleyebileceğiniz parti odası.Happy Hour Terrace, iş çıkışlarında kafa dağıtmak ve diğer ofislerden insanlarla tanışıp sohbet edebileceğiniz happy hour terası.
 
Playstation Room: 
Dilediğiniz kadar oyun oynayarak kafa dağıtabileceğiniz Wii ve Playstation odası.
 
Library:
 
Sessizce kitabınızı alıp,okuyabileceğiniz ya da sessizce çalışabileceğiniz kütüphane.
 
Owner's lounge:
 
Çok özel misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz ve keyifli vakit geçirmeniz için tasarlanmış farklı bir oda.
 
Playground:
 
İş yerlerinde çalışanların çocuklarının acil ihtiyaç durumlarında sıkılmadan zaman geçirebileceği çocuk odası.
 
First Aid:
 
Her türlü rahatsızlık anında acil müdahale hizmeti.
 
Shared services:
 
İşletmenizin sabit ve dönemsel giderlerini,operasyonel maliyetlerini en aza indirebileceğiniz,ordak/çoklu adet kullanım sayesinde birim maliyetleri düşürecek servis hizmetleri.
 
IT support:
 
İş yerinizde yaşadığınız teknolojik sorunlar için IT servisi.
 
Server Room:
 
Her kata özel ortak server odası.
 
Office Keeping:
 
Ofisinize ve katlara özel temizlik ve kağıt çöpü toplama hizmeti.
 
Concierge:
 
Araba kiralamadan uçak,otel rezervasyon hizmetine kadar birçok kişi sizin için halleden Concierge hizmeti.

İç Resimler

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercomistanbul-avrupa-yakasikagithane-yeni-konut-projelerinef-nef-kagithane-11): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/proje.php on line 449

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 450

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/proje.php on line 451